تور استانبول زمستان ۱۴۰۰

0

تور استانبول زمستان ۱۴۰۰ با زمستان سالهای گذشته متفاوت است. خوشبختانه با کنترل نسبی بیماری کرونا در ایران و ترکیه، تور استانبول که در سال گذشته با مشکلات زیادی روبرو شد در ایام زمستان۱۴۰۰ به طور کامل برگزار می‌شود. خبر خوش این است که کشور ترکیه قوانین خوبی برای مدیریت بیماری کرونا برای حفظ سلامتی گردشگران وضع نموده است و همه چیز برای یک سفر لذتبخش آماده است. در این مطلب با شرایط متفاوت تور امسال آشنا می‌شوید. برای رزرو تور استانبول زمستان۱۴۰۰ و آگاهی از قیمت تور استانبول زمستان۱۴۰۰ می ‌توانید از کارشناسان ما مشورت بگیرید.

پل ارتباطی شما با کارشناسان فلاوینگو: ۰۲۱۴۳۶۳۵۰۰۰ و ۰۹۱۲۲۰۴۶۲۷۶

خرید بلیط هواپیما استانبول

رزرو تور استانبول زمستان۱۴۰۰

برای رزرو تور استانبول زمستان۱۴۰۰ باید به دو متغیر اصلی پرواز با کیفیت و موقعیت جغرافیایی و کیفیت هتل محل اقامت را در نظر بگیرید. شاید شما هم تورهای زیادی را در اینترنت دیده باشید و یا در آژانس‌های مختلف سراغ داشته باشید. بهترین مدت زمانی برای رزرو تور استانبول به میزان ۳ شب است. در غیر اینصورت میزان هزینه بلیط رفت و برگشت هواپیما افزایش خواهد یافت. در مورد محل اقامت هم باید بدانید که اگر ۴ نفر یا بیشتر هستید برای کاهش هزینه‌ها بهتر است از هتل‌آپارتمان استفاده کنید ولی اگر تعداد شما کمتر است رزرو هتل های استانبول به صرفه‌تر خواهد بود.

به طور کلی خوب است بدانید که هر چقدر به مرکز شهر نزدیک شوید هزینه هتل شما بیشتر و هزینه جابجایی در شهر کمتر خواهد شد. بهترین حالت این است که از هتل‌های ارزان در مرکز شهر استفاده کنید. هتل های ۳ ستاره استانبول از لحاظ قیمت از همه مناسبتر هستند و هتل های ۵ ستاره استانبول هم معمولاً بهترین کیفیت را دارند. هتل های ۴ ستاره استانبول از لحاظ قیمت و کیفیت در میان این دو به شمار می‌روند. با رزرو تور استانبول در عالی‌گشت می‌توانید هتل‌های نزدیک میدان تکسیم که بهترین موقعیت را برای گردشگران دارد، با قیمت مناسب رزرو کنید. .

قیمت تور استانبول زمستان۱۴۰۰

قیمت تور استانبول زمستان۱۴۰۰ نسبت به سالهای گذشته افزایش یافته است. با توجه به افزایش قیمت دو متغیر اصلی در تعیین قیمت تور استانبول یعنی قیمت بلیط هواپیما استانبول و قیمت هتل های استانبول، این افزایش به هیچ وجه عجیب نیست. دقت داشته باشید که در ترکیه هم به دلیل مشکلات کرونایی و آسیب به کسب و کارها، قیمت مواد غذایی و سوغاتی هم افزایش یافته است. برای رزرو تور استانبول ارزان پیشنهاد می‌کنیم که از ایرلاین‌های ایرانی استفاده کنید. ایرلاین‌هایی مثل هواپیمایی تابان، ماهان، ایران ایر، اطلس جت، ایران ایرتور و … در حال حاضر در خط هوایی تور ترکیه فعال هستند.

مطالب مرتبط
برای کاهش هزینه‌های خود در استانبول پیشنهاد می‌کنیم از هتل های ۳ ستاره میدان تقسیم استفاده کنید تا هزینه‌های حمل و نقل شما به نقاط دیدنی شهر کاهش یابد. شرکت عالیگشت( فلاوینگو) این افتخار را دارد که با رزرو هتل های ارزان استانبول و گارانتی کردن اتاق‌ها از مدتها پیش، با کمترین هزینه هتلهای مورد نظر شما رزرو نماید. برای رزرو بلیط هواپیما استانبول هم با توجه به دسترسی کارشناسان شرکت به اطلاعات جامع در مورد قیمت پروازهای پیش رو، متناسب با بودجه شما بهترین پروازها برای شما رزرو خواهد شد.

تور استانبول ایام زمستان در شرایط کرونا

شرط مهم استفاده از تور ترکیه زمستان ۱۴۰۰ این است که تست کرونا (PCR) بدهید و کرونا نداشته باشید. برای این کار باید در فاصله ۷۲ ساعت قبل از پرواز به یکی از آزمایشگاه های مورد تأیید وزارت بهداشت مراجعه کنید و تاریخ جواب منفی هم باید در همین بازه باشد. این تست تا یک هفته بعد از تاریخ ورود به ترکیه اعتبار دارد. اگر زودتر از یک هفته بخواهید از ترکیه خارج شوید، نتیجه تستی که داده‌اید، در فرودگاه مورد نیاز شما خواهد بود.

بنابراین باید جواب تست را حداقل تا یک هفته پیش خود نگه دارید که هنگام برگشت هم از آن استفاده کنید. در صورتی که بخواهید بیش از یک هفته در ترکیه بمانید، این تست در هنگام بازگشت به ایران در فرودگاه‌های ترکیه از شما دوباره گرفته خواهد شد. برای انجام این تست کافیست حدود ۴ ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه باشید تا هم تست کرونا از شما گرفته شود و هم به امور معمول پرواز که همیشه انجام می‌شود، برسید. 

مورد بعدی که تور استانبول در شرایط کرونا را از گذشته، متفاوت کرده است نیاز به دریافت کد HES برای مسافران است. مسافرانی که قصد دارند در مناطق عمومی استانبول مثل مترو و پاساژهای بزرگ حضور پیدا کنند، بهتر است این کد را داشته باشند. هر چند با به همراه داشتن پاسپورت خود می توانید وارد مناطق عمومی شوید ولی بهتر است که این کد را که گرفتن آن آسان است، داشته باشید تا مجبور به این کار نباشید و راحتٰ‌تر به مناطق عمومی وارد شوید. در ادامه می‌توانید لیست آزمایشگاه‌های مورد تأیید وزارت بهداشت را مطالعه کنید.

توجه داشته باشید که اگر بیش از یک هفته در استانبول بمانید در هنگام بازگشت در فرودگاه از شما تست کرونا گرفته خواهد شد.

آزمایشگاه‌های مورد تأیید ایرلاین‌های ایرانی و خارجی

با وجود اینکه مسافران در گذشته برای استفاده از خطوط هوایی هر یک از ایرلاین‌ها باید به آزمایشگاه های مورد تأیید همان ایرلاین مراجعه می‌کردند، ولی در حال حاضر این مشکل برطرف شده است و برای استفاده از هر یک از ایرلاین‌ها می‌توانید به آزمایشگاه‌های مورد تأیید وزارت بهداشت در شهر خود مراجعه کنید. بنابراین شهروندان در هر یک از شهرهای ایران نیازی به مراجعه به تهران برای انجام تست PCR‌ نخواهند داشت. شما می‌توانید از لینک زیر نام، آدرس و شماره تلفن آزمایشگاه‌های مورد تأیید وزارت بهداشت برای تست کرونا را به تفکیک شهرهای مختلف دانلود کنید و همه آنها را در یک جدول کامل داشته باشید.

دانلود فهرست آزمایشگاه‌های مورد تأیید وزارت بهداشت برای تست کرونا

برای رزرو بلیط هواپیما منتظر نتیجه تست کرونا نمانید!

برخی از مسافران می‌پرسند که آیا بهتر نیست که صبر کنند که جواب آزمایش آنها بیاید و بعد اقدام به رزرو بلیط هواپیما کنند؟ تا بدین ترتیب در صورتی که کرونا داشتند، هزینه بلیط هواپیمای آنها سوخت نشود. در پاسخ به این سؤال باید گفته شود که در صورت رزرو بلیط هواپیما سیستمی ، اگر نتیجه تست کرونای مسافر مثبت باشد تمام پول آنها بازخواهد گشت. اگر هم مسافر بلیط هواپیما چارتر استانبول را رزرو کرده باشید، فقط چیزی در حدود ۸۰۰ هزار تومان از مبلغ پرداخت شده، سوخت می‌شود. توجه کنید که هر چه زودتر اقدام به رزرو بلیط هواپیما کنید بهتر است چون قیمت بلیط هواپیما در این روزها روند صعودی دارد.

 

 طبق قوانین ایرلاین‌ها در شرایط کرونا، در صورتی که قصد سفر به صورت خانوادگی داشته باشید و نتیجه تست کرونای یکی از افراد خانواده مثبت شود، فقط هزینه بلیط هواپیمای فردی که کرونا دارد، به صورت کامل عودت می‌شود. بقیه اعضای خانواده در صورت کنسل کردن بلیط سیستمی خود، مشمول جریمه خواهند شد.
 هزینه‌ای که افراد در چارچوب تورهای شرکت عالیگشت به استانبول برای اقامت در هتل  پرداخت می کنند، در صورت مثبت بودن تست کرونا به آنها عودت خواهد شد.

تور زمستان استانبول از تمام شهرهای ایران

خوشحالیم که به شما بگوییم که آژانس عالی گشت تور استانبول از مشهد، تور استانبول از اصفهان ، تور استانبول از تبریز و همچنین سایر شهرهای ایران را برگزار می‌‌نماید و هموطنان از سراسر کشور برای رزرو این تورها می‌توانند با کارشناسان عالی گشت تماس بگیرند.
پل ارتباطی شما با کارشناسان آژانس مسافرتی عالیگشت: ۰۲۱۴۳۶۳۵۰۰۰ و ۰۹۱۲۲۰۴۶۲۷۶
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button