تور فرانسه ایتالیا

0

فرانسه و ایتالیا دارای بیشترین و بهترین سوژه های توریستی در اروپا هستند و به همین دلیل بی‌شک بهترین پیشنهاد برای کسانی که برای اولین بار قصد دیدار از اروپا را دارند، رفتن به دو کشور فرانسه و ایتالیاست. برای یک سفر توریستی به کشورهای اروپایی، نیاز به ویزای شینگن دارید که حتماُ باید از طریق شرکت در تور گرفته شود. در صورتی که ویزای شینگن را ندارید، نگران نباشید ما این ویزا را به صورت ویزای فرانسه تضمینی برای شما خواهیم گرفت. تورهای شرکت عالیگشت دارای برنامه آزاد و جذابی است و معمولاً بین 8 تا 10 شب طول می کشد. ضمناً در حال حاضر برای دریافت ویزای فرانسه باید واکسن آسترازنیکا را تزریق کرده باشید که برای آن باید به دانشگاه‌های علوم پزشکی مراجعه کنید. در ادامه می توانید برنامه تور فرانسه ایتالیا را با جزئیات کامل مطالعه کنید. تور پاریس، تور فرانسه هلند آلمان و تور فرانسه هلند بلژیک از دیگر تورهای مشابه در عالیگشت است.

برای رزرو تور فرانسه ایتالیا می‌توانید با شماره تلفن‌های ۴۳۶۳۵۰۰۰-۰۲۱ و ۰۹۱۲۲۰۴۶۲۷۶ بگیرید.

روز اول : حضور در فرودگاه امام خمینی و حرکت به سمت پاریس

در روز اول بعد از حرکت از فرودگاه امام خمینی از تهران در پاریس فرود می آییم و بلافاصله در یکی از هتل های نزدیک به خیابان شانزلیزه مانند هتل های رنسانس (Renaissance Paris La Defense hotel) یا هتل نووتل پاریس در خیابان لادفانس(Hotel Novotel Paris La Defense) مستقر می‌شویم. خوبی هتل های طرف قرارداد عالی گشت این است که در نزدیکی خیابان معروف شانزلیزه هستند و هر وقت اراده کنید می توانید از این خیابان زیبا دیدن کنید. همان شب اول یک گردش کوتاه دور شهر خواهیم داشت.

روز دوم: گشت نیم روزی

در ابتدای روز دوم از کلیسای نوتردام، بلوار سن ژرمن، خیابان ریولی و کلیسای ساکری کور دیدن خواهیم کرد  و بعد از صرف ناهار، در خیابان شانزلیزه قدمزنی خواهید کرد. در این مسیر می توانید زیباترین مغازه های دنیا را که به فروش برندهای معروف جهان می پردازند، مشاهده کنید و خوردن قهوه فرانسه را در کافه های آن تجربه کنید.در ادامه به تپه های مونت مارتر خواهیم رفت و شما می توانید بهترین قهوه های فرانسه را در فراز شهر پاریس بنوشید.

روز سوم: بازدید از گارنیه و ایفل

روز سوم را با بازدید از ساختمان اپرای گارنیه آغاز می کنیم و با ورود به این ساختمان از تمام بخش های عجیب و غریب ساختمان موسیقی و تئاتر پاریس بازدید خواهیم کرد. در ادامه برج ایفل، دروازه پیروزی و میدان کنکورد را خواهیم دید. میدان کنکورد محل سابق اجرای حکم های اعدام به وسیله گیوتین در فرانسه بوده است و بازدید از آن می تواند تاریخ فرانسه را برای شما زنده کند.

روز چهارم: دو گشت اختیاری

روز چهارم روز آزاد است که دو گشت اختیاری برای شما پیش بینی شده است که در صورت علاقه می توانید بعد از اعلام راهنمای تور از آنها استفاده کنید. این دو گشت عبارت است از:

گشت اول: بازدید از موزه لوور و قبرستان پرلاشز

در این گشت ابتدا به بازدید از موزه لوور خواهیم رفت و شما می توانید از تابلوی لبخند مونالیزا و بسیاری از آثار جهانی در این موزه دیدن کنید. سعی کنید قبل از ورود به این موزه، برنامه مناسبی برای بازدید از موزه داشته باشید چون ممکن است که در درون این موزه بزرگ گیج شوید! در ادامه هم به قبرستان پرلاشز، محل دفن هنرمندان بزرگی چون صادق هدایت، نویسنده معروف ایرانی و خالق رمان بوف کور است، خواهیم رفت.

گشت دوم: بازدید از دیزنی لند

بازدید از مجموعه دیزنی لند که جذابیت خاصی برای کودکان دارد و در همه جای جهان نمونه های آن وجود دارد، گزینه دیگر شما در این روز است.

روز پنجم: روز آزاد

این روز از روزهای آزاد است ولی برنامه ای برای آن در نظر گرفته شده است و شما می توانید در صورت علاقه از آن استفاده کنید، بازدید از کاخ ورسای است که بزرگترین کاخ سلطنتی جهان است. در ادامه از موزه اورسی هم بازدید خواهیم نمود.

روز ششم : حرکت به سمت ایتالیا

تور ترکیبی فرانسه ایتالیا فرصت مناسبی است که با ویزای فرانسه به ایتالیا هم سفر کنید. با توجه به اینکه اخذ ویزای ایتالیا به سادگی قابل انجام نیست این تور فرصت مناسبی برای سفر به ایتالیاست. در این روز پاریس را به مقصد ایتالیا ترک خواهیم کرد و از ونیز شهر معروف به شهر روی آب بازدید می کنیم. اگر می‌خواهید زمان بیشتری را به فرانسه و پاریس اختصاص دهید بهتر است از تور پاریس استفاده کنید و یا سری هم به صفحه تورهای اروپایی فلاوینگو بزنید.

روز هفتم : بازدید از فلورانس و رم

با اتوبوس یا قطار به سمت شهر فلورانس، محل اصلی زندگی میکل آنجلو استاد مجسمه سازی ایتالیا خواهیم رفت و یک بازدید چند ساعته از آن خواهیم داشت. در ادامه از گهواره رنسانس، کلیسای سانتا ماریا دل فیوره و میدان سینیوریتا دیدن می کنیم. با یک استراحت کوتاه، جهت صرف غذا به سراغ استیک های فلورانس خواهیم رفت که در دنیا نظیر ندارند و طعم آنها شهرت جهانی دارد. در ادامه به سمت شهر رم، پایتخت زیبایی های ایتالیا خواهیم رفت. شهری که برای درک زیبایی ها آن نیاز به رفتن به مکان خاصی نیست و هر نقطه از آن زیباست.

در شهر رم از کلسیوم که مکان مبارزه گلادیاتورها در قدیم بوده است، بازدید خواهیم کرد و همچنین در چشمه عشاق یا همان فواره تراوی (فونتانا دی تراوی)  یک سکه خواهیم انداخت. جایی که همه گردشگران با انداختن سکه در آب، آرزو می کنند که روزی به رم برگردند. سپس از پله های اسپانیا بازدیدی خواهیم داشت که زمانی متعلق به سفارت اسپانیا در رم بوده است. بعد از آن از خیابان رومن فروم و دلکورسو بازدید خواهیم کرد که خیابان های بسیار زیبایی هستند و اکثر برندهای معروف جهان در آنها عرضه می شوند. در ادامه هم ناهار ایتالیایی را مهمان ما خواهید بود و غذاهایی مانند پیتزا، پاستا و سالاد سزار که ناب ترین غذاهای ایتالیایی هستند را میل می کنید.

 برای ورود به کلسیوم باید بلیط تهیه شود که هزینه آن روی هزینه تور با شما حساب می شود و نیازی به پرداخت مبلغ نیست.

روز هشتم: دیدار از کشور واتیکان!

در این روز به کشور واتیکان که در مرکز شهر رم است و کوچکترین و کم جمعیت ترین کشور دنیاست خواهیم رفت. شاید کمی عجیب باشد ولی کسانی که با تاریخ غرب و رابطه دین و حکومت آشنا هستند، می دانند که جدال دین و حکومت، عاقبت به جایی رسید که دین و حکومت به کلی از همدیگر جدا شدند و واتیکان که نماینده دین بود، به طور کلی قوانین خود را جدا کرد و به یک کشور مستقل تبدیل شد. برای وارد شدن به کلیسای واتیکان باید کمی در صف بایستیم ولی حتماً ارزشش را دارد. بعد از ظهر این روز هم به مراکز خرید رم خواهیم رفت و شام را در رستوران در خدمت شما خواهیم بود. برای دیدن برج پیزا هم باید جداگانه به شهرپیزا بروید که کمی دورتر است ولی می‌توانید برای دیدن آن یک روز را در نظر بگیرید.

تذکر:‌ برخی از تورهای ترکیبی فرانسه و ایتالیا ممکن است فقط برای بازدید از پاریس و رم باشد و برخی هم در کنار پاریس و رم، برنامه بازدید از ونیز و فلورانس را هم داشته باشد. کسانی که از تورهای نوع اول استفاده می کنند با توجه به اینکه فاصله ونیز و فلورانس از رم، یک ساعت و نیم بیشتر نیست، می توانند در یکی از روزهای آزاد تور، صبح از رم حرکت کنند و به ونیز یا فلورانس بروند و تا شب برگردند.

قیمت تور فرانسه ایتالیا

قیمت تور فرانسه ایتالیا در مقام مقایسه با حالتی که بخواهید به صورت جداگانه به هر یک از این کشورها بروید، بسیار به صرفه‌تر خواهد بود. قیمت تور فرانسه و ایتالیا با توجه به زمان سفر، امکانات هتل و همچنین هزینه بلیط هواپیما متغیر خواهد بود. با توجه به اینکه در شرکت عالیگشت از هتل‌های گارانتی‌شده استفاده می‌شود، هزینه هتل‌ها تا میزان زیادی کاهش می‌یابد و همچنین پروازهای این تورها مستقیماً توسط شرکت عالیگشت رزرو می‌شود که با قیمت پایین تری برای شما تمام خواهد شد. ضمناً متأسفانه در حال حاضر تور فرانسه ایتالیا قسطی کمتر برگزار می‌شود.

برای رزرو تور فرانسه ایتالیا می‌توانید با شماره تلفن‌های ۴۳۶۳۵۰۰۰-۰۲۱ و ۰۹۱۲۲۰۴۶۲۷۶ بگیرید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button