جشنواره‌های شاد در سراسر جهان

خب. شاید شما فکر کنید که میهمانی‌های زیادی را تجربه کرده و برای رقص و پایکوبی بیشتر انرژی و زمان کافی ندارید. در این مطلب می‌خواهیم چند جشنواره‌ی شاد جهان را به شما معرفی کنیم. جشنواره‌هایی که شاید انگیزه‌ی شما برای سفر کردن به این نقاط شده و مشا را راهی جشنی بی‌کران کند.

  • ماردی گراس؛ نیو اورلئان، ایالات متحده

کارناوالی دو هفته‌ای که در آن باید لباس‌های عجیب و غریب پوشید و در میهمانی ماردی شرکت کرد. با گروه‌های ساز همراه شد و رقص فراوان را در خیابان‌های شهر تجربه کرد. این جشنواره یکی از اغراق‌آمیزترین جشنواره‌های جهان است.

  • گاو بازی؛ پامپلونا، اسپانیا

اگر دوست ندارید آدرنالین شما به هدر رود، در این جشنواره‌ی سنتی اسپانیا شرکت کنید. جایی که تمامی سنت‌های فرهنگی اسپانیا به نمایش در می‌آید و دسته‌های موسیقی و رقص فلامنکو نیز در حاشیه‌ی آن برپاست. این جشنواره همه ساله از ششم تا چهاردهم جولای برپاست.

  • روز سنت پاتریک؛ دوبلین، ایرلند

روزی که تمامی مردم در گرامیداشت سنت پاتریک و محیط زیست از سر تا پا به رنگ سبز در می‌آیند و در شهر با گروه‌های رقص و ساز همراه می‌شوند. در این زمان میهمانی ملی ایرلند برگزار شده و همه‌گان sláinte گویان در شهر تردد می‌کنند.

مطالب مرتبط
  • ضیافت اکتبر؛ مونیخ، آلمان

این جشنواره که در واقع در سپتامبر برگزار می‌شود، دو و نیم هفته به طول می‌انجامد و حدود ۶ میلیون نفر در آن شرکت می‌کنند. پذیرایی این جشن با باواریا بودنه و در آن لباس‌های زیبا و سنتی آلمانی را بر تن می‌کنند.

  • کارناوال ونیز

دو هفته جشن و پایکوبی در یکی از شگفت‌انگیزترین و تفکربرانگیزترین جشنواره‌های جهان. با لباس‌های فاخر، کت‌های فراک و ماسک‌های براق که برای سالیان سال در جریان است و فرصت بی‌نظیری برای حس بودن در میهمانی را به شما ارزانی می‌دارد.

  • مرد سوخته؛ کویر صخره‌ی سیاه، نوادا

اگر فیلم مکس دیوانه را روی پرده‌ی سینما دوست داشتید، بد نیست که سری هم به این جشنواره‌ی فوق‌العاده بزنید.در قلب صحرای نوادا، شهری قرار دارد که برای نه روز محل برگزاری یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای نمایشی جهان است. انتهای آگوست و ابتدای سپتامبر را می‌توان زمانی برای شرکت در این جشنواره‌‍ی عظیم با برنامه‌های خاص دانست.

  • هولی، هندوستان

اگر در اوایل ماه مارچ به هندوستان سفر کردید، در این جشن بی‌نظیر رنگ شرکت کنید. از نوشیدنی‌هایی که در گرامی‌داشت بهار هندی برای شما تهیه شده بنوشید و با لباس‌های سبک و سفید خود در هندوستان هزار رنگ قدم بزنید و از رنگی شدن لذت ببرید. این جشنواره در سراسر هندوستان برگزار شده و هر ساله میزبان میلیون‌ها گردشگر از سراسر دنیاست.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.