سفری رویایی به مسکو

تور روسیه (مسکو)

تجربه‌ی سفری لوکس با عالی‌ گشت در تابستان ۹۷

بلیط رفت و برگشت ماهان ایر

اقامت در هتل‌های ۳ و ۴ ستاره با صبحانه

همراهی تورلیدر فارسی‌ زبان و لیدر محلی

ترنسفر فرودگاهی

بیمه‌ی مسافرتی

 

همه روزه از ۲۱ تیر ماه

صدور آنی بلیط برای مسافران  محترم
 
و دریافت ارز ۵۰۰ یورویی مسافرتی


کلیسای جامع سنت باسیل

حتی اگر تا به حال به مسکو سفر نکرده باشید حتما بارها تصاویر این گنبدهای رنگی زیبا در میدان سرخ را دیده اید. این کلیسای جامع در قرن ۱۶ به منظور بزرگداشت پیروزی روسیه در برابر لهستانی ها ساخته شده است. سنت باسیل شاهکار هنر ارتودوکس بحساب می آید و سمبل شهر مسکو شناخته شده است.


 میدان سرخ

میدان سرخ بعنوان میدان اصلی و مرکزی مسکو شناخته شده است چرا که تمامی خیابان های اصلی مسکو که به بزرگراههای اصلی روسیه می رسند به این میدان متصل هستند. میدان سرخ وقایع مهمی را در تاریخ روسیه در خود جای داده است و علاوه بر اینکه در مرکز مسکو قرار دارد قلب کشور روسیه نیز بشمار می رود.

کاخ های کرملین

کرملین نه فقط نماد مسکو، بلکه نماد روسیه است. این‌جا شاهدِ وحشت‌افکنیِ ایوان مخوف، حمله‌ی ناپلئون، دیکتاتوریِپرولتاریای لنین، استبداد استالینی، اصلاحات گورباچف و اعلام موجودیتِ روسیه‌ی جدید بوده است. بنابراین، هرجور شده کرملین را در برنامه‌ی خودتان جا بدهید.

کیلومتر صفر مسکو

پلاک دایره ای شکل برنزی که کیلومتر صفر روسیه را نشان می دهد در مسکو و روبه روی کلیسای ایبریان با فاصله کمی از میدان سرخ قرار دارد.ما دوست داریم عالی‌گشت را مشاور سفر خود بدانید؛ با ما تماس بگیرید.

فروش ۲۴ ساعته در تماس با: ۰۹۱۲۲۰۴۶۲۷۶ //۰۲۱۴۳۶۳۵

موزه‌ هنرهای زیبای پوشکین

دیر و گورستانِ نُوُدِویچی

کلیسای جامع مسیح منجی

سهروردی شمالی، نرسیده به پالیزی، پلاک ۶۸۳

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.