چگونه سبک به پاریس سفر کنیم ؟

پاریس شهر عشق و نور، فقط عشاق را جذب نمی‌کند. انبوه بازدیدکنندگان از تمام جهان را برای تماشای مکان های پیشنهادی در شهر جذب می‌کند. معماری پاریس بی‌درنگ قابل تشخیص است و تاریخش پر شور است. کملا واضح است که چرا پاریس یکی از پر بازدیدترین شهرهای جهان است.

پایتخت قشنگ فرانسه با کافه‌ها، بلوارها، بوتیک‌های مد، تعداد زیادی موزه و کلیسای جامع قرن ۱۲ نوتردام( Notre-Dame ) پر شده است تا شما را مشغول نگه دارد.فرهنگ فرانسه شامل استراحت و وقت‌گذرانی در کافه‌ها( یک دست سیگار و در دست دیگر لیوان شراب ) بوده و آنها بخاطر غذاهایشان مشهور هستند.

پس سرانجام شما به سمت پاریس رهسپار می‌شوید. فوق‌العاده است! اگر می ‌خواهید به سبک فرانسوی سفر کنید؛ احتمالا شما می‌خواهید سبک به پاریس سفر کنید. بعد از تمام این‌ها شما نمی‌خواهیدکه چمدان خود را بیش از اندازه پر کنید؛ وقتی که برای ماجراجویی خود آماده می‌شوید. مانند تمام مقصد‌های مسافرتی جهان، پاریس شرایط خاص خود را داشته که باید به هنگام جمع‌آوری وسایلمان در نظر بگیریم. بنابراین شما میخواهید هوشمندانه وسایلتان ا جمع آوری کنید وقتی که به “شهر چراغ‌ها” رهسپار می‌شوید. در اینجا به چند نکته در رابطه با سبک سفر کردن می‌پردازیم :

۱- تا جای ممکن کوچک جمع‌آوری کنید

اولین چیزی که باید بدانید وقتی نیمه شب در سفر به پاریس هستین؛ شهر تمام تسهیلات و خدمات مورد نیاز شما را در محل اقامت‌تان تامین می‌کند. تلاش کنید وسایلی را که ابتدا احتیاج دارید؛ جمع آوری کنید و سپس شر.وع به بسته بندی کنید تا زمانی که حجم چمدان ها به اندازه کافی کاهش یافته باشند. این ضروری نیست که با خود یک سشوار یا سایر وسایل جاگیر یا حتی وسایل مربوط به حمام و توالت را با خود ببرید؛ چرا که احتمالا می‌توانید آنها را در هتل بیابید. به همین دلیل شما می‌توانید با اغلب ملزومات سایر مقصدهای مسافرتی که احتیاج دارید؛ خداحافظی کنید چا که پاریس آنها را ضروری نمی‌داند!

۲- یک لباس مشکی به همراه داشته باشید و خوب لباس بپوشید

اگر در حال جمع‌آوری لباس هایتان هستید؛ به  جای لباس قرمز و شلوار جین مشکی، بهتر است یک لباس مشکی با خود ببرید. پاریسی‌ها یک لباس فرم ناگفته مشکی دارند. و همچنین با محدود کردن پوشاک خود به موارد مشکی بسته بندی راحت تر شده و مطمئن هستین همین که اونجا برسین؛ تیپتان مناسب است. بعلاوه مشکی با همه چیز ست می‌شود.

۳- وقتی شک دارید؛ خرید کنید

همانطور که در نکته شماره ۱ بیان شد؛ شما نیاز نیست وسایل چندان زیادی با خود به‌همراه داشته باشید. اکنون شما در پاریس هستین و به‌راحتی می‌توانید چیز هایی را که فراموش کرده‌اید را خریداری کنید و چیزهای جدیدی که شما نیاز دارید عملا هر جایی از شهر قابل دسترس هستند. خریداران باهوش می‌دانند که کجا کی و چگونه در پاریس خرید کنند و در نتیجه مقدار زیادی فضا برای صندوقچه سوغاتی هایشان ذخیره کرده و البته از جر و بحث در گیشه تحویل چمدان فرودگاه جلوگیری می‌کنند.

امیدواریم از خواندن درباره بسته‌بندی هوشمندانه در سفر به پاریس لذت برده باشید. چه شما اغلب به پاریس سفر کنید و چه برای بار اول باشد که به بازدید از پاریس می‌روید؛ جذابیت این شهر همیشه توجه شما را جلب خواهد کرد و باعث می‌شود شما بیشتر به آنجا بازگردید.

نظر شما درباره پاریس چیست؟ اگر نظری درباره پاریس دارید؛ نظرتون را از طریق پیام گذاشتن در زیر این پست با ما به اشتراک بگذارید.

سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان سفر ارزان

تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان تور ارزان

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.