همه پروازهای داخلی و خارجی

همه پروازهای داخلی و خارجی

کامل‌ترین سایت خرید بلیط پروازهای داخلی، پروازهای خارجی
دسترسی آسان از طریق وبسایت

دسترسی آسان از طریق وبسایت

ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای جستجو، خرید و استرداد بلیط
قیمت رقابتی همراه با تضمین

قیمت رقابتی همراه با تضمین

معتبرترین و به‌صرفه‌ترین سامانه فروش بلیط و چارتر با پشتیبانی ۲۴ ساعته

سفر کنید

هرمزگان

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیزتو شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

بک پکر

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

فستیوال های روز دنیا

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

questionquestion
mobile

دربارۀ پرواز بوشهر تهران و برنامه کامل آن

بوشهر یکی از شهرهای زیبا و ساحلی ایران است. جدای از مسافرانی که هر روزه به دلایل تجاری و کاری قصد سفر از بوشهر به تهران را دارند، مسافران تهرانی زیادی به بوشهر سفر می کنند و سپس قصد بازگشت به شهر خود را دارند. در این مطلب قصد داریم تمامی اطلاعات لازم در خصوص پرواز بوشهر تهران را با شما به اشتراک بگذاریم. ادامه این مطلب را از فلاوینگو دنبال کنید.

سفر و پرواز

همیشه مسافرت لذت خاص خود را دارد. اگر اهل سفر باشید، بدون شک یکی از دل‌چسب ترین و خاطره انگیزترین بخش های سفر، مسیر آن است. گاهی اوقات در مسیر سفر اتفاقاتی می افتد که برای همیشه در خاطره شما حک می شود. البته سفر زمینی و هوایی تفاوت زیادی دارند.

سفر زمینی شما را با تصاویر زیادی روبرو می کند و بدون شک خاطرات بیشتری از مسیر برای شما باقی خواهد گذاشت. مخصوصاً اگر با خودرو شخصی سفر کنید، توقف های دلخواه می تواند بر جذابیت سفر بیفزاید.

از طرفی در سفر هوایی همه چیز در یک اتاق خلاصه می شود. از همهمه و صدای محیط زمین دور خواهید بود. مخصوصاً اگر توان سفر با کلاس بیزنس و فرست کلاس را داشته باشید، سفر هوایی بسیار دل‌چسب تر خواهد بود.

برنامه پرواز بوشهر به تهران

تمامی مسیرهایی که به تهران ختم می شود یا از تهران حرکت می کند به صورت معمول پر تردد است. پرواز بوشهر تهران نیز از این قاعده مستثنا نیست. هر روز حداقل یک پرواز از بوشهر به سمت تهران حرکت می کند. شرکت های متعددی نیز در این مسیر فعالیت دارند. شرکت های هواپیمایی وارش، زاگرس و آسمان بیشترین پرواز را در این مسیر دارند. شرکت های آتا و ایران ایر نیز از پروازهای بوشهر به تهران سهم دارند.

مدت زمان پرواز بوشهر به تهران

همان طور که عنوان شد، مسیر بوشهر به تهران مسیر پر ترددی است. 5 شرکت در این مسیر در حال فعالیت هستند و چندین کلاس پروازی نیز با قیمت های متفاوت وجود دارد. مدت زمان پرواز بوشهر به تهران نیز 1.5 ساعت است. جدای از این به دلیل تعدد پروازهای موجود، می توانید هم در صبح و هم در شب پرواز کنید.

قیمت بلیت هواپیما از بوشهر به تهران

قیمت بلیت هواپیما بستگی به عوامل مختلفی دارد. در درجه اول کلاس پرواز اهمیت دارد. بیشتر پروازهای مسیر بوشهر به تهران از نوع اکونومی هستند و پروازهای بیزنس نیز وجود دارد. هرکدام از این نوع درجات پرواز نیز دارای درجات دیگری هستند. تمامی این نوع درجات در قیمت پرواز شما تأثیر خواهد داشت.

متغیر دیگری که در هزینه پرواز دخیل است، نوع هواپیما است. نوع هواپیمایی که با آن پرواز می کنید نیز با توجه به امکانات، کیفیت ساخت و خوش سابقگی در هزینه نهایی شما تأثیرگذار خواهد بود.

در مجموع می توان گفت که قیمت پرواز اکونومی بوشهر تهران از 250 تا 300 هزار تومان متغیر است. قیمت پروازهای بیزنس نیز که تعداد آن‌ها در این مسیر اندک است از 600 تا 800 هزار تومان خواهد بود. البته کلاس بیزنس شرکت های هواپیمایی ایران بدون شک با شرکت های هواپیمایی جهانی متفاوت است.

آیا شما نیز تجربه پرواز از بوشهر به تهران را دارید؟ آیا تابه‌حال سفر هوایی داشته اید؟ سفر هوایی را می پسندید یا سفر زمینی؟ تجربه سفر با کدام کلاس پروازی را داشته اید؟ سابقه سفر با کدام یک از شرکت های هواپیماهای را داشته اید؟ از کدام یک از این شرکت ها برای پرواز بوشهر تهران استفاده کرده اید؟ کیفیت پرواز کدام یک را بیشتر می پسندید؟ تجربیات خود را نیز با ما و دوستانتان در فلاوینگو به اشتراک بگذارید.

جزئیات بیشتر