همه پروازهای داخلی و خارجی

همه پروازهای داخلی و خارجی

کامل‌ترین سایت خرید بلیط پروازهای داخلی، پروازهای خارجی
دسترسی آسان از طریق وبسایت

دسترسی آسان از طریق وبسایت

ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای جستجو، خرید و استرداد بلیط
قیمت رقابتی همراه با تضمین

قیمت رقابتی همراه با تضمین

معتبرترین و به‌صرفه‌ترین سامانه فروش بلیط و چارتر با پشتیبانی ۲۴ ساعته

سفر کنید

هرمزگان

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیزتو شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

بک پکر

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

فستیوال های روز دنیا

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

questionquestion
mobile

پرواز مشهد کیش، اطلاعات کامل ساعت پروازها و روش خرید بلیت

جزیرۀ کیش به عنوان مهم‌ترین مقصد گردشگری در میان تمام جزایر کشور و همچنین یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری در میان تمام شهرها همواره مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی بوده است. بیشتر گردشگران خارجی که از این جزیره زیبا دیدن می کنند از کیش به عنوان یکی از زیباترین جزایر خلیج فارس یاد می کنند.

خوشبختانه در دو دهه اخیر توجه فراوانی به این جزیره شده و علاوه بر جاذبه های گردشگری طبیعی این شهر، امکانات تفریحی-گردشگری فراوانی در این شهر ایجاد شده است. همه این موارد باعث شده که بلیت های هواپیمای منتهی به این جزیره زیبا فروش فراوانی به دست آورند.

بلیت هواپیما مشهد کیش

به دلیل فاصله زیادی که بین شهرهای بزرگ کشور و جزیره کیش وجود دارد معمولاً بلیت هواپیما معمولاً انتخاب بیشتر افرادی است که قصد سفر به این جزیره را داشته باشند. بلیت هواپیما مشهد کیش در حال حاضر یکی از پرفروش ترین ها محسوب می شود.

امکانات تفریحی و جاذبه های گردشگری فراوانی که در این جزیره وجود دارد باعث شده مسافران زیادی این جزیره را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند، بنابراین جای تعجب نیست که بلیت هواپیما مشهد کیش نیز تقاضای زیادی داشته باشد، چرا که این شهر دومین شهر بزرگ محسوب می شود.

در حال حاضر می توانید به راحتی و تنها با چند کلیک و ارائه مشخصات لازم بلیت خود را به صورت اینترنتی خریداری کرده و هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

علاوه بر جاذبه های گردشگری و امکانات تفریحی موجود در جزیره کیش ستاد دائمی جشنواره ها و مناسبت های کیش برای گردشگران جشنواره های تابستانی و نوروزی برگزار می کند تا مسافران از اقصی نقاط کشور به کیش سفر کنند و اوقات خوبی را در زمان سفر خود تجربه کنند.

ساحل مرجانی، باغ پرندگان کیش، دلفیناریوم شهر زیرزمینی کاریز، کلبه هور، کشتی یونانی و پارک های ساحلی و تفریحی جزیره برخی از جاذبه های گردشگری کیش محسوب می شوند که گردشگران را به این منطقه می کشانند.

پرواز مشهد کیش

فرودگاه بین المللی کیش جایی است پرواز مشهد کیش در آن فرود می آید. از نظر موقعیت جغرافیایی این فرودگاه در مرکز جزیره قرار گرفته و دسترسی از آن به تمام نقاط جزیره آسان است. فرودگاه بین المللی کیش چهارمین فرودگاه پرتردد در میان تمام فرودگاه های کشور است، به این معنی که تعداد مسافرینی که در این فرودگاه رفت و آمد می کنند، بعد از فرودگاه های مهرآباد، هاشمی نژاد مشهد و امام خمینی در رده چهارم قرار دارد.

پرواز مشهد کیش فاصله 1206 کیلومتری بین این دو شهر را تنها در حدود 2 ساعت طی می کند. البته این زمان با توجه به شرایط آب و هوایی از 1 ساعت و 45 دقیقه تا 2 ساعت متغیر است. با توجه به زمان کم پرواز در این مسیر بهترین راه برای سفر در این مسیر طولانی استفاده از پرواز مشهد کیش است.

اولین پرواز مشهد کیش در ساعت 5 صبح هرروز از مشهد حرکت می کند و آخرین پرواز هم در ساعت 20:30 دقیقه شب فرودگاه هاشمی نژاد را به مقصد فرودگاه بین المللی کیش ترک می کند.

در حال حاضر بیشتر از 3 شرکت هواپیمایی پروازهایی را در مسیر مشهد به کیش میزبانی می کنند که از این بین رضایت مسافرین از ایرلاین های زاگرس و کیش بیش از دیگر ایرلاین ها بوده است.

قیمت بلیت هواپیما مشهد کیش

بلیت هواپیما مشهد کیش بسته به عوامل مختلفی همچون کلاس پروازی، ایرلاین ارائه دهندۀ بلیت هواپیما و حتی زمان پرواز با اختلاف قیمت همراه است، اما مهم‌ترین عاملی که می تواند بر قیمت بلیت هواپیما مشهد کیش تأثیر بگذارد زمان سفر است.

بهترین زمان برای سفر به کیش در بیشتر موارد بهترین زمان برای خرید بلیت هواپیما به مقصد این شهر نیست. قیمت بلیت هواپیما مشهد کیش در فصل هایی که میزان سفر به جزیره کیش افزایش پیدا می کند با افزایش همراه است، در برخی از مناسبت ها همچون ایام محرم یا ایام رمضان به دلیل کاهش حجم سفرها از شهر مشهد به جزیره کیش احتمالاً می توانید بلیت هواپیما مشهد کیش را به صورت چارتر و با قیمت مناسب تهیه کنید.

پیش از رزرو بلیت چارتر به یاد داشته باشید که چارتر بودن بلیت لزوماً به معنای ارزان بودن آن نیست، بنابراین بهتر است قبل از رزرو بلیت قیمت آن را با قیمت بلیت های سیستمی مقایسه کنید.

جزئیات بیشتر