همه پروازهای داخلی و خارجی

همه پروازهای داخلی و خارجی

کامل‌ترین سایت خرید بلیط پروازهای داخلی، پروازهای خارجی
دسترسی آسان از طریق وبسایت

دسترسی آسان از طریق وبسایت

ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای جستجو، خرید و استرداد بلیط
قیمت رقابتی همراه با تضمین

قیمت رقابتی همراه با تضمین

معتبرترین و به‌صرفه‌ترین سامانه فروش بلیط و چارتر با پشتیبانی ۲۴ ساعته

سفر کنید

هرمزگان

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیزتو شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

بک پکر

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

فستیوال های روز دنیا

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

questionquestion
mobile

پروازمشهدرشت،اطلاعازساعتهایدقیقوخریدبلیتهواپیما

سومین مقصد مورد علاقۀ گردشگران در ایران را می شناسید؟ اگر پاسخ شما خیر است باید سفری به شهر رشت داشته باشید. این شهر که پرجمعیت ترین در خطۀ شمالی کشور است، سومین شهری است که گردشگران علاقه دارند که به آن سفر کنند.

البته اگر تنها با روستاهای زیبای اطراف رشت آشنا باشید از این مسئله تعجب نخواهید کرد. در این شهر و اطراف آن به قدری جاذبه های گردشگری زیبا وجود دارد که در سرسبز ترین مناطق دنیا نیز نظیر آن ها را مشاهده نخواهید کرد. رشت بهشت ایران است.

زیبایی این منطقه باعث شده که از شهرهای مختلف کشور سفرهای زیادی به این شهر انجام گیرد. مسیرهای پروازی منتهی به رشت در اکثر موارد پرتقاضا هستند. یکی از مهم‌ترین و پرتقاضاترین مسیرهای پروازی منتهی به شهر رشت مسیر پرواز مشهد رشت است.

بلیت هواپیما مشهد رشت

مشهد شهری پرجمعیت و بزرگ است که به خودی خود گردشگران بسیاری را جذب می کند. اگر تنها مسافرینی که از مشهد به رشت باز می گردند را در میان مسافرین پرواز مشهد رشت در نظر بگیریم بلیت هواپیما مشهد رشت پتانسیل تبدیل شدن به یکی از پرفروش ترین بلیت های هواپیما را خواهد داشت. حالا افرادی را که قصد دارند از مشهد به شهر زیبای رشت سفر کنند را به این افراد اضافه کنید. قطعاً بلیت هواپیما مشهد رشت یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین بلیت های هواپیما به مقصد این شهر است.

در حال حاضر به راحتی می توانید بلیت رشت مشهد را به صورت اینترنتی و در کمترین زمان خریداری کنید.

رشت علاوه بر جاذبه های شگفت انگیز طبیعی، دیدنی های تاریخی و فرهنگی بسیاری را هم در خود جای داده. عمارت کلاه فرنگی، آرامگاه میرزا کوچک خان و خانه میرزا خلیل تنها بعضی از مشهورترین جاذبه های این منطقه به شمار می روند.

وجود روستاهای زیبایی همچون سراوان، سقالسکار و روستای لاشک نیز باعث جذب گردشگران بیشتری به این مناطق شده است.

ضمناً رشت به عنوان یکی از مهم‌ترینکلان‌شهرهای کشور دارای اهمیت اقتصادی و صنعتی بسیاری هم هست. ناگفته نماند که حجم زیادی از سفرهایی که به این شهر انجام می شود با اهداف تجاری انجام می گیرد. کارخانه های فراوانی در این شهر و اطراف آن وجود دارد که اهمیت اقتصادی این شهر را دو چندان می کند.

پرواز مشهد رشت

در حال حاضر پرواز مشهد رشت آسان ترین و بهترین راه برای سفر بین این دو شهر است. پرواز مشهد رشت توسط بهترین شرکت های هواپیمایی کشور ارائه می شود. ایرلاین های کیش ایر، تابان، آسمان، ایران ایر، ایران ایرتور و نفت برخی از بهترین ایرلاین هایی هستند که در مسیر پرواز مشهد رشت به مسافرین خدمت رسانی می کنند.

مسافتی که پرواز مشهد رشت طی می کند چیزی در حدود 900 کیلومتر است. این مسافت با پرواز مشهد رشت در حدود 1 ساعت و 30 دقیقه طول می کشد، اما ممکن است زمان پرواز با توجه به شرایط آب و هوایی و تغییر مسیر کمی بیشتر یا کمتر طول بکشد.

پروازهای مشهد به سمت رشت عموماً از ساعت 10 صبح شروع می‌شوند و آخرین پرواز نیز در ساعت 16:40 دقیقه به حرکت در می آید.

قیمت بلیت هواپیما مشهد رشت

برای خرید بلیت هواپیما مشهد رشت با بهترین قیمت پیشنهاد ما استفاده از بلیت های چارتری و بلیت های لحظه آخری است. در صورتی که برنامه زمانی انعطاف پذیری داشته باشید می توانید از هر دو گزینه استفاده کنید.

بلیت های چارتری معمولاً در زمانی ارائه می‌شوند که میزان سفرها در این مسیر کاهش می یابد. در همین زمان ممکن است در مسیر بالعکس آن بلیت هواپیما با قیمتی بیشتر از حد معمول فروخته شود، اما در مسیر مشهد رشت ممکن است قیمت بلیت های چارتری تا نصف قیمت کاهش پیدا کند.

بلیت های لحظه آخری هم بلیت هایی هستند که تعداد زیادی از صندلی های آن خالی مانده و فروشنده های بلیت برای پرکردن صندلی های هواپیما بلیت آن را با قیمتی کمتر از قیمت معمول برای رزرو در دسترس قرار می دهند.

در مجموع قیمت بلیت هواپیما مشهد رشت به عوامل مختلفی همچون شرکت هواپیمایی ارائه دهنده بلیت، کلاس پروازی، مسیر پرواز و دیگر عوامل بستگی دارد، اما با استفاده از نکات ذکر شده می توانید بلیت این هواپیما را با قیمت مناسب تر تهیه کنید.

 

 

جزئیات بیشتر