همه پروازهای داخلی و خارجی

همه پروازهای داخلی و خارجی

کامل‌ترین سایت خرید بلیط پروازهای داخلی، پروازهای خارجی
دسترسی آسان از طریق وبسایت

دسترسی آسان از طریق وبسایت

ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای جستجو، خرید و استرداد بلیط
قیمت رقابتی همراه با تضمین

قیمت رقابتی همراه با تضمین

معتبرترین و به‌صرفه‌ترین سامانه فروش بلیط و چارتر با پشتیبانی ۲۴ ساعته

سفر کنید

هرمزگان

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیزتو شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

بک پکر

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

فستیوال های روز دنیا

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

questionquestion
mobile

بلیت هواپیما مشهد تهران

تهران، پایتخت کشور از معدود شهرهایی است که از بیشتر فرودگاه های بین المللی داخل کشور به سمت آن پرواز وجود دارد. کمتری فرودگاهی در کشور وجود دارد که از آن امکان سفر به تهران را نداشته باشید. یکی از مهم‌ترین این دلایل اهمیت اداری این شهر است. از بسیاری از شهرها سفرهای زیادی برای انجام امور اداری به تهران انجام می گیرد. علاوه بر این بیشتر رویدادهای مهم کشور همچون برگزاری نمایشگاه های بین المللی در تهران انجام می شود و مردم از شهرهای دیگر باید خود را برای این رویدادها به تهران برسانند.

بلیت هواپیما مشهد تهران

در فرودگاه هر شهری که باشید احتمالاً بلیت های هواپیما به مقصد تهران تقاضای زیادی دارند. در شهری مثل مشهد این موضوع دوچندان است. تردد بین شهرهای مشهد و تهران بسیار زیاد است و بلیت هواپیما مشهد تهران از پرفروش ترین بلیت های هواپیما در سراسر کشور به حساب می آید.

علاوه بر مواردی که ذکر کردیم، مردم زیادی از شهرهای مختلف برای بازدید از جاذبه های گردشگری تهران نیز به آن سفر می کنند. مراکز خرید متعدد، جاذبه های تاریخی و مراکز تفریحی فراوانی که در تهران و اطراف شهر تهران وجود دارد از دیگر مواردی هستند که هر کدام دلیل خوبی برای خرید بلیت هواپیمای مشهد تهران هستند.

کاخ های تاریخی با شکوهی که در زمان حکومت قاجار و پهلوی ساخته شده اند و موزه ها تنها برخی از جاذبه های تاریخی تهران به حساب می آیند.

ضمناً درصد زیادی از بلیت های هواپیمای مشهد تهران توسط گردشگرانی خریده می شود که در راه بازگشت از سفر به مشهد قرار دارند. با وجود حرم مطهر امام رضا (ع) در شهر مشهد و جاذبه های گردشگری فراوانی که در این شهر وجود دارد جای تعجب نیست که در طول سال مسافران زیادی بین این دو شهر در حال رفت و آمد باشند.

پرواز مشهد تهران

بد نیست کمی در مورد پرواز مشهد تهران بدانید.

بیشتر شرکت های هواپیمایی فعال کشور امکان پرواز در این مسیر پروازی را فراهم کرده اند. هواپیمایی های ایران ایرتور، کاسپین، آسمان، تابان، آسمان، زاگرس، سپهران، ماهان و وارش برخی از این ایرلاین ها هستند.

این پروازها از فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد حرکت می کنند و در فرودگاه مهرآباد فرود می آیند.

فاصله مشهد تا تهران چیزی در حدود 742 کیلومتر است و مدت زمانی که با استفاده از پرواز مشهد تهران در آسمان خواهید بود حدود یک ساعت است. البته ممکن است با توجه به شرایط آب و هوایی این زمان کاهش یا افزایش پیدا کند.

قیمت بلیت هواپیما مشهد تهران

همان‌طور که اشاره کردیم بسیاری از کسانی که به تهران سفر می کنند با هدف بازدید از جاذبه های گردشگری این شهر به پایتخت می آیند. برای این دسته از افراد بهترین زمان سفر به تهران با بهترین زمان خرید بلیت هواپیما مشهد تهران یکسان شده است. بهترین زمان برای سفر به تهران در ایام نوروز است. در این زمان شهر در خلوت ترین حالت خود قرار داشته و شرایط آب و هوایی نیز بی نظیر است.

قیمت بلیت هواپیما مشهد تهران و دیگر شهرهای منتهی به تهران نیز معمولاً ارزان تر از همیشه است، چرا که بسیاری از اهالی پایتخت در حال خروج از شهر هستند و معمولاً بلیت های برگشت به تهران در این ایام فروش چندانی ندارد.

اگر قصد خرید بلیت هواپیمای مشهد تهران را دارید بد نیست این نکته را هم بدانید که می توانید در روزهای پایانی تعطیلات عید نیز بلیت هواپیمای تهران مشهد را با قیمتی ارزان تهیه کنید.

در مجموع قیمت بلیت هواپیما در مسیرهای پرترددی همچون مشهد تهران به موارد زیادی بستگی دارد که مهم‌ترین آن ها زمان سفر است. در صورتی که زمان سفر خود را به درستی تعیین کنید می توانید بلیت هواپیما را با قیمتی ارزان خریداری کنید.

در دیگر ایام سال نیز می توانید با استفاده از بلیت های چارتری با هزینه ای کمتر از قیمت معمول بلیت هواپیما مشهد تهران را خریداری کرده و راهی این شهر شوید.

جزئیات بیشتر