همه پروازهای داخلی و خارجی

همه پروازهای داخلی و خارجی

کامل‌ترین سایت خرید بلیط پروازهای داخلی، پروازهای خارجی
دسترسی آسان از طریق وبسایت

دسترسی آسان از طریق وبسایت

ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای جستجو، خرید و استرداد بلیط
قیمت رقابتی همراه با تضمین

قیمت رقابتی همراه با تضمین

معتبرترین و به‌صرفه‌ترین سامانه فروش بلیط و چارتر با پشتیبانی ۲۴ ساعته

سفر کنید

هرمزگان

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیزتو شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

بک پکر

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

فستیوال های روز دنیا

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

questionquestion
mobile

بلیت هواپیما تبریز تهران، معرفی بهترین پروازها به همراه روش خرید

من در طول سفرم برای دیدن آنچه که در پایتخت بزرگ کشور یعنی تهران به ارمغان آورده شده بود، احساس بسیار خوبی داشتم. به همین علت، سخت به دنبال تهیه بلیت هواپیما تبریز تهران بودم؛ بنابراین برای کسب اطلاعات لازم در مورد بهترین پروازها به همراه روش خرید بلیت دست به تحقیقات گسترده زدم. نخست به آژانس های گردشگری سر زدم و در مورد قیمت، نرخ بلیت و نحوه رزرو پرس و جو کردم، بعد به خودم گفتم: «چرا نباید به خرید اینترنتی هم فکر کنم؟» سپس در گوگل عنوان «خدمات گردشگری سریع، ارزان و مطمئن» را جستجو کردم. روی اولین سایت با عنوان «فلاوینگو» کلیک کردم و بعد از چندین دقیقه مشاهده لیست قیمت ها، نوع هواپیما و ساعات و روزهای حرکت، دو تا بلیت هواپیما تبریز تهران برای خودم و همسرم خریدم. خب، می خواهید تحقیقاتم را در اختیارتان قرار دهدم، با من همراه باشید.

بلیت هواپیما لحظه آخری تبریز به تهران

باید بدانید که یکی از شلوغ ترین ایر لاین ها، بین تبریز و تهران است. به همین دلیل آژانس های گردشگری بسیاری اقدام به چارتر کردن این پرواز مهم می کنند. خط هوایی تبریز و تهران و بالعکس شلوغ و پر فروش است، به همین دلیل بسیاری افراد از قبل اقدام به خرید و رزرو بلیت رفت و برگشت می کنند؛ بنابراین، برای تهیه بلیت سه را بیشتر ندارید، نخست باید به شرکت های هواپیمایی رفته و به طور مستقیم اقدام به خرید بلیت سیستمی کنید، یا از طریق آژانس های مسافرتی و وب‌سایت های اینترنتی فروش بلیت هواپیما، اقدام به تهیه بلیت چارتری یا لحظه آخری می کنند.

به طور معمول بلیت مسافران و گردشگران برای استفاده از تخفیف ها به دنبال بلیت لحظه آخری می روند. این بلیت ها به دلیل آنکه به روز پرواز (یک هفته یا دو ساعت قبل از پرواز) نزدیک است و هنوز جای خالی وجود دارد به این نام مشهور است. زمانی که در وب‌سایت به دنبال بلیت هواپیما هستید، باید بدانید خطوط هوایی مختلفی از ماهان (Mahan Airline) گرفته تا آتا (Ata Airline) فعالیت می کنند که از بهترین ایرلاین های تبریز به تهران هستند؛ بنابراین، افراد می توانند بر حسب خدمات هر یک از این ایرلاین ها، بلیت خود را خریداری کنند.

در حین رزرو بلیت تبریز تا تهران می توانید مدت زمان سفر را نیز مشاهده کنید. به طور کلی، مدت زمان این پرواز کوتاه است و در بدترین شرایط (نامساعد بودن آب و هوا و یا نوع هواپیما) از یک ساعت و ده دقیقه تجاوز نخواهد کرد. در هر صورت ارزان‌ترین نرخ بلیت هواپیما تبریز تهران مربوط به بلیت لحظه آخری است؛ اما اگر به هر دلیل می خواهید از رزرو بلیت خود از چند ماه قبل مطمئن باشید، خرید بلیت سیستمی انتخاب بهتری است.

هزینه بلیت هواپیما از تبریز به تهران

در زمان خرید بلیت بین تبریز تا تهران در کنار عوامل دیگر، قیمت از اهمیت بسیاری برخوردار است. قبل از سفر یقیناً افراد سفر به ماشین شخصی، اتوبوس یا هواپیما را مورد بررسی قرار می دهند تا مشخص کنند کدام یک به صرفه تر است. با این حال، به دلیل نزدیکی مسافت تبریز به تهران و شلوغ بودن خطوط هوایی این مسیر، بلیت هواپیما بسیار ارزان است و انتخاب ایرلاین مناسب و اقتصادی می توانند بهترین گزینش ممکن باشد.

هزینه بلیت تبریز به تهران تابع عوامل گوناگونی همچون نوع شرکت هواپیمایی است. یقیناً با یک مشاهده کلی می توانید به راحتی متوجه این موضوع شوید که هواپیمای فرست کلاس به دلیل خدمات بهتر، قیمت بیشتری از هواپیماهای اکونومی (اقتصادی) دارند. همان‌طور که در بالا بیان شد، بلیت چارتری ارزان تر از بلیت سیستمی است، به دلیل آنکه آژانس چارتر کننده برای فروش همه بلیت های خود، تخفیف های بیشتری را اعمال می کند (حتی تا 80%)، اما چنین چیزی در بلیت سیستمی وجود ندارد.

از دیگر عوامل مهم مقدار هزینه، روز تعیین سفر است. معمولاً آژانس های چارتر کننده در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه، قیمت بلیت را افزایش می دهند، زیرا در این روزها تعداد مسافر بیشتر از دیگر ایام هفته است. ناگفته نماند، نوع هواپیما نیز در قیمت مؤثر است، برای مثال هواپیمای ایرباس گران تر از بوئینگ است.

همچنین در خرید بلیت، قوانینی برای کودکان زیر 2 تا 12 سال وجود دارد، برای مثال: بلیت نیم بها برای کودکان زیر 2 سال از نوع چارتر است، ولی در بلیت سیستمی برای کودکان زیر 12 سال، قیمت بلیت به طور کلی نیم بها محاسبه می شود.

 

جزئیات بیشتر