همه پروازهای داخلی و خارجی

همه پروازهای داخلی و خارجی

کامل‌ترین سایت خرید بلیط پروازهای داخلی، پروازهای خارجی
دسترسی آسان از طریق وبسایت

دسترسی آسان از طریق وبسایت

ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای جستجو، خرید و استرداد بلیط
قیمت رقابتی همراه با تضمین

قیمت رقابتی همراه با تضمین

معتبرترین و به‌صرفه‌ترین سامانه فروش بلیط و چارتر با پشتیبانی ۲۴ ساعته

سفر کنید

هرمزگان

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیزتو شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

بک پکر

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

فستیوال های روز دنیا

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

questionquestion
mobile

بلیت هواپیما تهران بندرعباس

بندرعباس را به جرئت می توان مهم‌ترین شهر بندری کشور دانست. این شهر که بندر بسیار پراهمیت امام خمینی را در خود جای داده با مساحتی 27 هزار کیلومتر مربعی یکی از بزرگ‌ترین شهرهای جنوبی به شمار می رود. بندر این شهر بزرگ‌ترین بندر تجاری کشور است و به دلیل حجم بالای ترانزیت در این شهر سفرهای تجاری زیادی به این شهر انجام می گیرد. بلیت هواپیما تهران بندرعباس همیشه یکی از پرفروش ترین بلیت های هواپیما در کشور محسوب می شود.

خرید بلیت هواپیمای تهران بندرعباس

همان‌طور که اشاره کردیم بندرعباس به دلیل اهمیت تجاری مقصد سفرهای کاری بسیاری است، اما این تنها دلیل پرتردد بودن مسیر پرواز تهران بندرعباس و دیگر پروازهای منتهی به این شهر نیست.

از طرفی بندرعباس در نوع خود جاذبه های گردشگری بسیاری را جای داده و از طرف دیگر بسیاری از مسافرینی که قصد سفر به جزایر خلیج‌فارس را دارند، ابتدا با استفاده از بلیت هواپیما به این شهر سفر می‌کنند و سپس با کشتی و قایق سفر خود را ادامه می دهند.

مسجد گله داری، پل لاتیدان، برکه های باران، عمارت کلاه فرنگی، صید مشتا، قلعه فین، مسجد جامع دلگشا و پاساژها و مراکز خرید متنوع این شهر برخی از مهم‌ترین جاذبه های گردشگری این شهر محسوب می شوند.

یکی دیگر از مواردی که باعث شده بلیت هواپیمای تهران بندرعباس تقاضای زیادی داشته باشد، مسافت طولانی این مسیر است. در حال حاضر بلیت قطار نیز برای این مسیر موجود است، اما سفر با قطار، اتوبوس و خودروی شخصی از تهران تا بندرعباس بسیار طولانی و خسته کننده خواهد بود.

اکنون امکان خرید اینترنتی بلیت هواپیمای تهران بندرعباس نیز وجود دارد و شما به راحتی می توانید با چند کلیک و پرداخت اینترنتی هزینه بلیت، رزرو خود را انجام دهید.

پرواز تهران بندرعباس

مسافت پروازی بین شهرهای تهران و بندرعباس 1053 کیلومتر است. این مسافت با استفاده از هواپیما در حدود 1 ساعت 45 دقیقه طول می کشد. در صورتی که شرایط پرواز مساعد باشد، حتی ممکن است این زمان تا 1 ساعت و 25 دقیقه هم کاهش پیدا کند.

البته اکثریت پرواز تهران بندرعباس را پروازهای مستقیم تشکیل می دهد، اما در این میان پروازهای با توقف نیز وجود دارد. مدت زمانی که طول می کشد با استفاده از پرواز توقف دار از تهران به بندرعباس برسید چیزی در حدود 4 و ساعت 30 دقیقه است.

در حال حاضر 6 شرکت هواپیمایی پرواز تهران بندرعباس را به صورت پروازهای مستقیم ارائه می دهند. اولین پرواز در ساعت 5:45 دقیقه صبح هر روز حرکت می کند و زمان حرکت آخرین پرواز نیز در ساعت 19:15 دقیقه شب انجام می شود. بهترین پرواز تهران بندرعباس نیز توسط شرکت ایران ایرتور ارائه می شود. رضایت از پرواز تهران بندرعباس شرکت ایران ایرتور تا به حال بیشتر از پروازهای دیگر بوده است.

قیمت بلیت هواپیمای تهران بندرعباس

مستقیم یا غیر مستقیم بودن پرواز، ساعت حرکت پرواز، زمان سفر، ایرلاین ارائه دهندۀ بلیت و کلاس پروازی برخی از مهم‌ترین مواردی هستند که می توانند بر قیمت بلیت هواپیمای تهران بندرعباس تأثیر بگذارند. این تأثیر در برخی موارد باعث افزایش قیمت بلیت می شوند و در برخی از موارد می توانند تا 50 درصد قیمت بلیت را کاهش دهند.

پروازهای غیر مستقیم قیمتی کمتر از بلیت های مستقیم خواهند داشت. از طرفی پروازهایی که در ساعات اولیه صبح انجام می شود معمولاً تقاضای کمتری دارد و به همین دلیل بلیت آن ممکن است با قیمتی کمتر از بلیت های شبانه ارائه شود.

قیمت بلیت هواپیمای تهران بندرعباس احتمالاً در ماه هایی از سال که شرایط آب و هوایی در بندرعباس مطبوع تر از ماه های دیگر است بیشتر است. در فصل تابستان نیز به دلیل آب و هوای بسیار گرم بندرعباس میزان سفرها به این شهر کاهش پیدا می کند و احتمالاً می توانید بلیت هواپیمای این مسیر را با هزینه ای کمتر تهیه کنید.

بلیت چارتر تهران بندرعباس بهترین راه خرید بلیت ارزان است. در بسیاری از مناسبت ها و اعیاد و عزاداری ها ممکن است میزان سفر به یک شهر کاهش پیدا کند. در چنین زمان هایی بلیت هواپیما معمولاً با قیمت چارتری ارائه می شود. در صورتی که برنامه زمانی انعطاف پذیری داشته باشید می توانید بلیت هواپیمای تهران بندرعباس را حتی تا نصف قیمت رزرو کنید.

جزئیات بیشتر