همه پروازهای داخلی و خارجی

همه پروازهای داخلی و خارجی

کامل‌ترین سایت خرید بلیط پروازهای داخلی، پروازهای خارجی
دسترسی آسان از طریق وبسایت

دسترسی آسان از طریق وبسایت

ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای جستجو، خرید و استرداد بلیط
قیمت رقابتی همراه با تضمین

قیمت رقابتی همراه با تضمین

معتبرترین و به‌صرفه‌ترین سامانه فروش بلیط و چارتر با پشتیبانی ۲۴ ساعته

سفر کنید

هرمزگان

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیزتو شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

بک پکر

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

فستیوال های روز دنیا

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

questionquestion
mobile

بلیت هواپیما تهران رشت، اطلاعات کامل از برنامه پرواز ها و قیمت

رشت یکی از مهم‌ترین شهرهای شمالی کشور و مرکز استان گیلان است. همچنین رشت مادرشهر استان گیلان و بخش هایی از دیگر استان های هم‌جوار به حساب می آید. رشت شهر زیبایی های ایران و بزرگ‌ترین و پر جمعیت ترین شهر در شمال کشور در بین سه استان حاشیه دریای خزر است.

رشت جاذبه های دیدنی و سفری بسیار زیادی دارد به طوری که تبدیل به سومین شهر گردشگر پذیر ایران شده و همچنین بزرگ‌ترین سکونت گاه مردم گیلک در ایران است. رشت جاذبه های گردشگری و سفری بسیار زیادی دارد و به همین دلیل همواره مقصد محبوبی برای سفر در بین افراد است. از بهترین جاذبه های تفریحی-گردشگری رشت باید به مجموعه شهرداری، عمارت کلاه فرنگی، آرامگاه میرزا کوچک خان و خانه میرزا خلیل اشاره کنیم.

معرفی فرودگاه رشت

فرودگاه رشت که با نام کامل فرودگاه سردار جنگل شناخته می شود در سال 1347 شمسی تأسیس شد و یکی از بزرگ‌ترین فرودگاه های کشور به لحاظ دسترسی به حساب می آید. فرودگاه سردار جنگل رشت به عنوان هفدهمین فرودگاه پر رفت و آمد کشور شناخته می شود که در برنامه هفتگی خود همواره پروازهای منظمی در مسیر تهران رشت و بالعکس دارد. بر اساس اطلاعات موجود فقط در سال 2016 بالغ بر 3.8 هزار پرواز در این فرودگاه به انجام رسیده است.

خرید بلیت هواپیما تهران رشت

رشت دارای آب و هوایی مطلوب و مطبوع بوده و حتی در بعضی مواقع کاملاً مه آلود است. رشت یکی از شهر های پر باران ایران نیز هست و به صرف داشتن چنین آب و هوایی یکی از بهترین ییلاق ها برای پایتخت نشینان به حساب می آید. البته بیشتر افراد تمایلی به طی کردن مسیر طولانی و پر پیچ و خم جاده تهران رشت ندارند و به همین دلیل پرواز تهران رشت در تمام ایام سال مخاطبین بسیاری دارد.

در فرودگاه سردار جنگل رشت شرکت های هواپیمایی بسیاری در حال ارائه خدمات به مسافران هستند و در صورتی که تمایل به خرید بلیت تهران رشت و یا بالعکس را دارید، این امکان توسط شرکت های هواپیمایی ایران ایر، آسمان، ماهان و قشم ایر برای شما فراهم شده است.

بلیت چارتر پرواز تهران رشت

خوشبختانه یکی از بهترین راه های ممکن برای کاهش هزینه های سفرهای پروازی خرید بلیت چارتر است. در مسیر پروازی تهران رشت نیز امکان خرید بلیت چارتر برای شم مخاطبین عزیز فراهم است. البته با توجه به حجم مسافران و میزان درخواست برای خرید بلیت هواپیما تهران رشت، ممکن است همیشه موفق به خرید بلیت چارتر پرواز تهران رشت نشوید.

لذا توصیه می کنیم در ایام خاص سال و نزدیک به تعطیلات حداقل 15 روز و در دیگر روزهای ماه و هفته حداقل 3 تا 5 روز زودتر برای خرید بلیت هواپیما تهران رشت اقدام نمایید.

بلیت هواپیما ارزان تهران رشت

یکی از مهم‌ترین دلایل در خرید بلیت هواپیما از شرکت های هواپیمایی مختلف و رقابت این شرکت ها با یکدیگر، در ارتباط با قیمت بلیت هواپیماست. مهم‌ترین عوامل در تغییر قیمت بلیت هواپیما تهران رشت در شرکت های هواپیمایی مختلف کلاس پروازی است.

با توجه به اینکه برای پرواز تهران رشت تمایل به استفاده از چه کلاسی را داشته باشید، قیمت بلیت هواپیما دارای تغییرات فاحشی خواهد بود. لذا همیشه در حین خرید بلیت هواپیما به اکونومی و یا سیستمی بودن نوع بلیت دقت داشته باشید.

خرید بلیت ارزات هواپیما تهران رشت

خوشبختانه امروز شرکت های خدماتی بسیاری در عرصه مسافربری هوایی در حال ارائه خدمات به مسافران هستند. در صورتی که تمایل به خرید بلیت ارزان هواپیما تهران رشت دارید، توصیه می کنیم بلیت های لحظه آخری را مد نظر داشته باشید.

البته از آنجایی که بسیاری از بلیت ‌های چارتری معمولاً در اواخر ماه، قیمت کمتری دارند توصیه می کنیم به فکر خرید بلیت چارتر لحظه آخری باشید. سایت ‌های زیادی برای خرید بلیت ارزان رشت وجود دارند اما باید دقت کنید که بلیت خود را تنها از مراکزی خریداری کنید که جزو چارترکنندگان اصلی بلیت ایرلاین‌ ها محسوب می ‌شوند. از جمله شرکت های معتبر برای خردی بلیت هواپیما تهران رشت می توانیم به سامتیک، علی بابا، قاصدک 24 و سفرمی اشاره کنیم. امیدواریم در این نوشتار اطلاعات مورد نیاز خود در ارتباط با خرید بلیت ارزان هواپیما تهران رشت و شرکت های معتبر فروش بلیت را به دست آورده باشید.

 

جزئیات بیشتر