همه پروازهای داخلی و خارجی

همه پروازهای داخلی و خارجی

کامل‌ترین سایت خرید بلیط پروازهای داخلی، پروازهای خارجی
دسترسی آسان از طریق وبسایت

دسترسی آسان از طریق وبسایت

ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای جستجو، خرید و استرداد بلیط
قیمت رقابتی همراه با تضمین

قیمت رقابتی همراه با تضمین

معتبرترین و به‌صرفه‌ترین سامانه فروش بلیط و چارتر با پشتیبانی ۲۴ ساعته

سفر کنید

هرمزگان

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیزتو شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

بک پکر

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

فستیوال های روز دنیا

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

questionquestion
mobile

بلیت هواپیما تهران شیراز، اطلاع از قیمت ها و روش خرید

شیراز، شهر شعر و ادب، پایتخت تمدن و فرهنگ و یکی از مهم ترین قطب های گردشگری تاریخی ایران است. شیراز را می توان یکی از زیباترین و در عین حال کهن ترین شهرهای ایران دانست. وجود پاسارگاد و تخت جمشید در نزدیکی این شهر، باغ های فراوان، معماری اصیل، هوای فوق العاده، آرامگاه حافظ و بازار وکیل را می توان از مهم ترین جاذبه های گردشگری این شهر و دانست که دلیل بسیاری از سفرها نیز است.

برای تهیه مناسب بلیت هواپیما برای سفر به شیراز ابتدا باید با انواع بلیت آشنا شوید تا بتوانید بهترین تصمیم را در زمان مناسب اتخاذ کنید.

انواع بلیت هواپیما

بلیت هواپیمای سیستمی:

به روشی که مسافر بلیت هواپیما را به صورت مستقیم از شرکت های هواپیمایی خریداری می کند، بلیت هواپیمای سیستمی نام دارد. در این نوع، خرید بلیت برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها حساب می شود و شما می توانید از چندین ماه قبل اقدام به تهیه بلیت نمایید. قیمت این نوع بلیت معمولاً ثابت بوده و دچار تغییر محسوسی نمی شود و در صورت پس دادن بلیت بنا به ساعت و زمان مانده تا پرواز ممکن است تا 70 درصد مبلغ آن برگردانده شود.

بلیت هواپیمای چارتری

زمانی که مسافر بلیت خود را از آژانس های هواپیمایی و واسطه های دیگر تهیه کند اقدام به خرید بلیت چارتری کرده است.

در این نوع خرید برای تمام افراد بالای 2 سال قیمت بلیت تمام بها حساب می شود. همچنین بنا به شلوغی و یا خلوت بودن پرواز قیمت آن تغییر چشم گیری دارد. این بلیت بیشتر برای روزهای خلوت پیشنهاد می شود که قیمت آن بسیار ارزان تر از روزهای شلوغ است.

حال که با انواع بلیت پرواز تهران شیراز آشنا شدید توضیحاتی در خصوص نحوۀ تهیه بلیت ارائه می کنیم.

خرید بلیت از طریق وب‌سایت های شرکت های هواپیمایی

شرکت های بزرگ هواپیمایی برای تهیه مستقیم بلیت یا همان بلیت سیستمی، وب‌سایت های خود را دایر کرده اند. برای تهیه بلیت از شرکت های هواپیمایی کافی است به آدرس اینترنتی این شرکت ها که به راحتی قابل جستجو در گوگل است مراجعه کنید، زمان و مقصد خود را تعیین کنید و بلیت را به صورت اینترنتی خریداری فرمایید.

خرید از طریق وب‌سایت های فروش اینترنتی

روشی که این روزها محبوبیتی شایان توجه به دست آورده است. وب‌سایت های آنلاین فروش بلیت، دو نوع سیستمی و چارتری را با درج همۀ شرایط مانند قیمت، زمان، نوع هواپیما و شرکت هواپیمایی را به شما نشان می دهد تا بتوانید بهترین تصمیم را اتخاذ کنید و بلیت مناسب را تهیه فرمایید.

خرید از طریق مراجعه حضوری به شرکت های هواپیمایی

این روش تا چند سال پیش مرسوم بود ولی این روزها با توجه به راحتی ایجاد شده توسط اینترنت و دسترسی همگان به آن مورد استقبال بسیار کمتری قرار می گیرد اما هنوز هم این روش قابل استفاده است. شما می توانید با مراجعه حضوری به دفاتر شرکت های هواپیمایی به تهیه بلیت برای زمان مورد نظر خود اقدام کنید.

خرید از طریق مراجعه حضوری به آژانس های هواپیمایی

این روش نیز این روزها محبوبیت خود را تا حد زیادی از دست داده است اما هنوز هم مرسوم بوده و افرادی از طریق این روش به تهیه بلیت اقدام می کنند. در این روش کافی است به یکی از دفاتر هواپیمایی مراجعه کنید و بلیت خود را خریداری کنید.

هزینه بلیت هواپیما برای سفر از تهران به شیراز

هزینه بلیت هواپیمای سیستمی

هزینۀ خرید بلیت هواپیمای سیستمی برای سفر تهران به شیراز از 170 هزار تومان تا 400 هزار تومان با توجه به شرکت هواپیمایی که انتخاب می کنید متفاوت است. اما قیمت بلیت هواپیمای چارتری برای این سفر در بازۀ 100 هزار تومان تا یک میلیون تومان تغییر می کند. این تغییرات بنا به شلوغی پرواز، روزهای تعطیل و یا کاری و زمان پرواز است.

 

جزئیات بیشتر