همه پروازهای داخلی و خارجی

همه پروازهای داخلی و خارجی

کامل‌ترین سایت خرید بلیط پروازهای داخلی، پروازهای خارجی
دسترسی آسان از طریق وبسایت

دسترسی آسان از طریق وبسایت

ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای جستجو، خرید و استرداد بلیط
قیمت رقابتی همراه با تضمین

قیمت رقابتی همراه با تضمین

معتبرترین و به‌صرفه‌ترین سامانه فروش بلیط و چارتر با پشتیبانی ۲۴ ساعته

سفر کنید

هرمزگان

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیزتو شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

بک پکر

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

فستیوال های روز دنیا

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

questionquestion
mobile

بلیت هواپیما تهران- تبریز، اطلاع از قیمت، ساعت پروازها و روش خرید

 

فرقی نمی کند برای کار یا تفریح، راهی تبریز شوید، در هر صورت در این شهر اوقات بی‌نظیری را تجربه خواهید کرد. هر آن چه که برای یک سفر بی نظیر از جاذبه های گردشگری تا امکانات شهری نیاز دارید، در تبریز در دسترس شماست. بهتر است برای سفر از تهران به تبریز هواپیما را انتخاب کنید. چون در این صورت شما تنها حدوداً یک ساعت با مقصد خود فاصله خواهید داشت.

اگر می خواهید با هواپیما به تبریز سفر کنید، با فلاوینگو همراه باشید. تمام اطلاعات درباره بلیت هواپیما تهران تبریز همین‌جا است.

بلیت لحظه آخری تهران تبریز

 

قبل از آن که درباره بلیت لحظه آخری تهران تبریز برایتان بگوییم، بهتر است اول با دو اصطلاح آشنا شوید. شما برای خرید بلیت هواپیما دو انتخاب دارید: بلیت سیستمی و بلیت چارتری. بلیت های سیستمی را می توانید از شرکت هایی هواپیمایی یا از شرکت های گردشگری بخرید که در هر دو نرخ قیمت مصوب و مشخصی دارند. در مقابل بلیت های چارتری چون از سوی شرکت های گردشگری به صورت عمده خریداری می شوند قیمت متغیر دارند و شرک چارتر کننده با توجه زمان و روز پرواز بلیت ها را قیمت گذاری می کنند. عمدتاً چارتر کننده ها برای این که تمام بلیت هایشان را به فروش برسانند و صندلی هایشان خالی نباشد قیمت بلیت را کاهش می دهند و اما بلیت لحظه آخری نوعی از بلیت چارتری است که به دلیل عدم تکمیل ظرفیت و نزدیکی به زمان پرواز با نرخی کمتر به فروش می رسد. اما موضوع مهم این است که در بلیت های لحظه آخری امکان استرداد وجه یا تغییر تاریخ وجود ندارد. هم چنین در پرواز های لحظه آخری قیمت بلیت بزرگ‌سال و کودک یکسان است. در صورتی که در بلیت ها سیستمی قیمت بلیت برای کودکان از بزرگ‌سالان کم تر است.

برای تهیه بلیت لحظه آخری تهران تبریز بهترین راه مراجعه به سایت ها یا اپلیکیشن های شرکت های گردشگری است. با امکان مقایسه قیمت، تعیین روز و تاریخ و پرداخت آنلاین می توانید به راحتی بلیت خود را تهیه کنید. راه دیگر تهیه بلیت های لحظه آخری، مراجعه به آژانس های گردشگری است که این روش به صرف زمان بیشتری نیاز دارد. اما اگر در ایام تعطیل یا روزهای خاص قصد سفر به تبریز را دارید خرید بلیت را به لحظات آخر موکول نکنید چون در این مواقع به خاطر تعدد مسافران قیمت بلیت های چارتری بالاتر است.

 

قیمت بلیت هواپیما رفت و برگشت تهران تبریز

قیمت بلیت هواپیما رفت و برگشت تهران تبریز به عوامل مختلفی مثل کلاس پروازی، نوع بلیت و شرکت هواپیمایی بستگی دارد. اما مه‌ترین عامل مؤثر بر قیمت بلیت های دو طرفه تهران تبریز، زمان و روز پرواز است. همیشه بلیت های اول و آخر هفته و اول و آخر ماه گران تر هستند. همین طور اگر کلاس پروازی شما اکونومی باشد از بلیت های فرست کلاس که امکانات بیشتری دارد ارزان تر است. همچنین گفتیم که بلیت های چارتری لحظه آخری از بلیت های سیستمی قیمت کم تری دارند. در مجموع با توجه به عواملی که در بالا ذکر کردیم (نوع پرواز، ایرلاین و غیره) قیمت بلیت رفت و برگشت تهران تبریزاز نوع اکونومی و سیستمی حدوداً از پانصد هزار تومان تا یک میلیون تومان برای شما تمام می شود.

اطلاعات پرواز تهران تبریزامروز

با مراجعه به وب‌سایت های فروش اینترنتی بلیت هواپیما یا آژانس های گردشگری به صورت آنلاین و در لحظه می توانید وضعیت پرواز تهران تبریز را مشاهده کرده و اقدام به خرید کنید. بعد از آن که بلیت را نهایی کردید به آن، به عنوان یک کاغذ ساده نگاه نکنید. برای آن که بعد از ورود به فرودگاه برای پرواز به مشکل برنخورید، حتماً اطلاعات پرواز بلیت خود از قبل چک کنید. خیلی مهم است که نام ایرلاین، حد مجاز بار و شماره پرواز را به دقت بررسی کنید. شماره پرواز به شما کمک می کند تا گیت پروازتان را پیدا کنید. حتماً حواستان باشد که نام و نام خانوادگی مندرج در بلیت با اطلاعات کارت ملی یا شناسنامه تان یکسان باشد چون در صورت تطبیق نداشتن در فرودگاه به مشکل برمی خورید. خیالتان از بابت حمل و نقل به مرکز شهر در فرودگاه تبریز راحت باشد. علاوه بر اتوبوس‌رانی، خطوط تاکسی در دسترستان خواهد بود.

جزئیات بیشتر