خرید بلیط هواپیما از بندرعباس به مقصد رشت

در حال حاضر پرواز یکی از بهترین و سریع ترین حمل و نقل های داخلی و خارجی است. برای خرید بلیط پرواز می توان از دو روش اقدام کرد: آژانس های هواپیمایی و ایرلاین ها. 
چگونه بلیط پرواز به صورت اینترنتی بخریم؟ فلاوینگو از بهترین سایت های فروش به صورت آنلاین و حضوری است. با انتخاب مبدا و مقصد، تعداد مسافران و نوع کلاس پروازی؛ لیستی کامل از پروازهای روز را برای مسافر نمایش می دهد که مسافرین می توانند باتوجه به شرایط و قیمت بهترین بلیط را خریداری و رزو کنند.
توجه داشته باشید همیشه ارزانترین؛ بهترین نیست.

آیا مسیر بندرعباس به رشت چارتر دارد؟ بلیط را می توان به صورت سیستمی و چارتری رزرو و خریداری کرد. بلیط پرواز برای کودکان زیر 2 سال رایگان است. خرید بلیط به شرایط مسافر بستگی دارد.
بلیط سیستمی مناسب برای افرادیست که نیاز به برنامه ریزی برای سفر دارند. از ماه ها قبل می توان با نرخ ثابتی بلیط را رزرو کرد. برای سنین 2-12 سال نیم بهاست و در صورت کنسلی تا مبلغ 70% به مسافر استرداد می شود.
بلیط چارتری یا لحظه آخری مناسب برای افراد همیشه در سفر که ارزان بودن بلیط برایشان الویت دارد. برای سنین 2 سال به بالا یک قیمت است و در صورت کنسلی بلیط، مبلغ بر اساس قوانین کنسلی به مسافر بازگشت داده می شود. 

در مجموع قیمت بلیط به عوامل گوناگونی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی، ساعت و روز پرواز بستگی دارد. اما با کمی زمان و مقایسه ایرلاین ها می توان از فلاوینگو مناسب ترین بلیط را تهیه کرد.

مسافت پرواز بندرعباس به رشت چقدر طول می کشد؟

پرواز بندرعباس به رشت از جنوب به شمال ایران، مسافتی حدود 1284 کیلومتر طی می کند و این مسافت با پرواز حدود 2 ساعت تا 2:10 دقیقه طول می کشد. گاهی ممکن در شرایط مساعدنبودن شرایط آب و هوایی با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

پرواز بندرعباس به رشت عموما در روزهای سه شنبه و جمعه، تنها یکبار در روز با ایرلاین آسمان به حرکت درمی آید.

فرودگاه رشت در کجای شهر قرار دارد؟

فرودگاه سردار جنگل رشت در خیابان رودباری واقع و در خرداد 1326 افتتاح شده است. این فرودگاه در 7 کیلومتری جاده رشت به انزلی و 15 کیلومتری منطقه آزاد بندرانزلی قرار دارد. همچنین فرودگاه دارای موقعیت ارتباطی ممتاز حاشیه دریای کاسپین و در مسیر کریدور شمال – جنوب و در سومین شهر گردشگرپذیر ایران، شهر رشت واقع گردیده است.

عسلویه، تهران، مشهد، اصفهان، کیش، تبریز و شیراز از مقصدهای پروازی که توسط ایرلاین های ایران ایر، آتا، کارون، ایرتور، کاسپین، آسمان و کیش ایر از فرودگاه سردارجنگل رشت هرروزه به حرکت درمی آیند.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه رشت می توان با شماره 199 یا روابط عمومی فرودگاه 01334888000 ارتباط برقرار کرد.

رشت یکی از مهم ترین و زیباترین شهرهای شمالی ایران است که هر فصل میزبان مسافران زیادی از گوشه و کنار ایران است. جاذبه های گردشگری آن برای هر مسافری دلنواز و دوست داشتنی است. 
پارک جنگلی سراوان، دریاچه سقالکسار، خانه میرزاکوچک خان، موزه گنجینه رشت، چشمه آب شور لاکان، تالاب عینک، باغ محتشم، عمارت کلاه فرنگی، پارک ملت، بقعه دانای علی رشت، بازار بزرگ، گوهررود رشت، میدان شهرداری، مسجد صفی، گنبد پیرمحله، موزه میراث روستایی گیلان، امامزاده هاشم رشت، بوستان مفاخر، برج ساعت و منطقه ساحلی حاجی بکنده که در سفر به رشت باید دید.