خرید بلیط هواپیما خرم آباد به تهران

برای خرید بلیط هواپیما خرم آباد به تهران بهترین راه این است که به صورت آنلاین اقدام کنید تا به گزینه های بیشتری برای انتخاب مناسب، دسترسی داشته باشید. پرواز خرم آباد تهران تقریباً در همه روزها برقرار است و قیمت آن در بازه 250 الی 450 هزار تومان در کلاس اکونومی متغیر است. متأسفانه روز خاصی را نمی توان به عنوان زمان های کاهش قیمت این بلیط نام برد و شما باید قیمت این بلیط را برای روزهای مختلف با هم مقایسه کنید.

خوب است بدانید که این پرواز حدود 45 دقیقه به طول می انجامد و شما بعد از خروج از فرودگاه مهرآباد تهران، حدود 20 دقیقه وقت نیاز دارید تا خود را به مرکز شهر برسانید. ضمناً اگر به دنبال بلیط هواپیما خرم آباد تهران چارتر هستید، باید بگوییم که این بلیط، به ندرت عرضه می شود.

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما خرم آباد تهران رفت و برگشت به راحتی از طریق فلاوینگو انجام می شود. اگر به اینترنت دسترسی ندارید، نگران نباشید کافیست با شماره تلفن 43635000-021 تماس بگیرید تا کارشناسان فلاوینگو بلافاصله این بلیط را به نام شما ثبت کنند. بعد از خرید بلیط، در صورت نیاز به پشتیبانی هم می توانید با شماره 09054800413 ارتباط برقرار کنید.

بلیط لحظه آخری خرم آباد تهران

خیلی از افراد تصور می کنند که ارزان ترین بلیط هواپیما خرم آباد تهران ، یک بلیط لحظه آخری است. ولی باید گفت که این تصور لزوماً درست نیست. در واقع امروزه با توجه به مکانیزه شدن فروش بلیط هواپیما از طریق سایت های اینترنتی، قیمت بلیط هواپیما خرم آباد تهران هر 15 دقیقه تغییر می کند و افزایش قیمت بلیط برای اپراتورهای سایت های فروش به راحتی انجام می شود. بنابراین با توجه به شناختی که اپراتورها از رفتار مسافران در خرید بلیط هواپیما پیدا کرده اند، ممکن است بلیطهای معدود باقیمانده در ساعات آخر دستخوش تغییرات قیمتی زیادی شوند.

انواع بلیط هواپیما سیستمی و چارتر

یکی از مهمترین نکاتی که برای یک خرید خوب باید بدانید، تفاوت بلیط سیستمی و چارتر است. بلیط سیستمی، همان بلیطهای معمول است که تحت نظر سازمان هواپیمایی کشوری قیمتگذاری می شود. این بلیطها معمولاً نسبت به بلیط چارتر دارای قیمت بالاتری هستند ولی خوبی آنها این است که می توانید آن را در نزدیکی پرواز هواپیما هم کنسل کنید و بخش قابل توجهی از مبلغ داده شده را پس بگیرید. این رقم در بعضی از ایرلاین ها به حدود 90 درصد هم می رسد. مزیت دیگر بلیط سیستمی نسبت به بلیط چارتر این است که برای کودکان 2 تا 12 سال نیمبها محاسبه می شود.

در مورد بلیط چارتر باید بگوییم که بلیطی است که قیمتگذاری آن معمولاً در اختیار آژانس ها است و به طور معمول طی قراردادی بین آژانس ها و ایرلاین ها به آژانس ها فروخته می شود و از آن به بعد است که قیمت آن توسط مدیریت آژانس اجاره (چارتر) کننده، تعیین می شود. به یاد داشته باشید که بلیط چارتر لزوماً از بلیط سیستمی ارزان تر نیست چون ممکن است گاهی به دلیل شرایطی که پیش می آید، متقاضی یک بلیط افزایش یاید و مدیریت آژانس تشخیص دهد که می تواند بلیط مورد نظر را با قیمت مناسبی به فروش برساند. ضمناً بلیط چارتر به هیچ وجه قابل کنسل شدن نیست و برای همه گروه های سنی با یک قیمت محاسبه می شود.

فرودگاه مهرآباد

پروازهای داخلی منتهی به تهران به طور معمول از طریق فرودگاه مهرآباد انجام می شود. نقطه قوت فرودگاه مهرآباد نسبت به سایر فرودگاه های کشور این است که دارای دو ایستگاه متروی جداگانه است و مسافران در رفت و آمد به آن راحت هستند.

جاذبه های گردشگری تهران

مکان های دیدنی تهران بسیار است و بهتر است که اگر قصد بازدید از جاذبه های گردشگری تهران را دارید، از قبل برنامه لازم را تدارک ببینید تا در ترافیک تهران گیر نیفتید. مهمترین مکان های دیدنی تهران عبارت است از:

کاخ گلستان، پل طبیعت، برج میلاد، کاخ سعد آباد، میدان انقلاب، دربند، پارک آب و آتش و موزه دفاع مقدس،  توچال و ...