خرید بلیط هواپیما از کیش به مقصد عسلویه

بهتر است با توجه به تغییرات مکرر برنامه پرواز کیش عسلویه، برای خرید بلیط هواپیما کیش عسلویه در نزدیکی تاریخ مورد نظر خود، برنامه پرواز را استعلام کنید. مدت زمان این پرواز با توجه به نزدیکی جزیره کیش و بندر عسلویه، کمتر از 30 دقیقه است. فرودگاه خلیج فارس در شهرستان عسلویه در 16 کیلومتری جنوب شرقی بندر عسلویه قرار دارد و با توجه به خلوتی این مسیر، شما در کمتر از نیم ساعت می توانید خود را از فرودگاه به مرکز عسلویه برسانید.

برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما کیش عسلویه از فلاوینگو، کافیست در بالای همین صفحه مشخصات خود را وارد کنید تا پیامک ثبت بلیط بلافاصله برای شما بیاید. همکاران ما با شماره 43635-021 و 09054800413 در خدمت شما هستند و امکان خرید غیر آنلاین را هم برای شما فراهم کرده اند. آنها بعد از خرید خدمات هم شما را با پشتیبانی 24 ساعته خود تنها نخواهند گذاشت.

ارزان ترین بلیط هواپیما کیش عسلویه

برخی از افراد تصور می کنند که بلیط هواپیما کیش عسلویه چارتر لزوماً ارزان ترین بلیط است ولی باید بگوییم که این تصور درست نیست. در واقع با توجه به اینکه معمولاً بلیط های چارتر توسط آژانس ها قیمت گذاری می شود، ممکن است قیمت بلیط توسط آژانس با توجه به وضعیت عرضه و تقاضا، کاهش یا افزایش یابد. اگر همه بلیط ها به موقع فروخته شوند، معمولاً قیمت بلیط ها کاهش نمی یابد ولی اگر برخی از صندلی ها خالی مانده باشد، ممکن است در ساعات نزدیک به پرواز، قیمت بلیط چارتر کاهش یابد.

تفاوت بلیط چارتر و بلیط سیستمی

تفاوت اصلی این دو نوع بلیط این است که بلیط سیستمی قابل لغو است و شما می توانید بعد از لغو آن، بخش زیادی از پول خود را پس بگیرید. میزان این بازگشت هم بستگی به قوانین داخلی ایرلاین مربوطه دارد. همچنین بلیط سیستمی برای کودکان 2 تا 12 نیم بها است. بلیط چارتر هیچکدام از این ویژگی های مثبت را ندارد و تنها مزیت آن در قیمت پایین آن است که معمولاً اِعمال می شود.

آیا همیشه بلیط لحظه آخری کیش عسلویه، ارزان تر از همه است؟

در پاسخ باید بگوییم که در اکثر اوقات: بله! ولی نکته اینجاست که با توجه به مجهز شدن اکثر سایت های فروش اینترنتی بلیط هواپیما به سیستم آپدیت قیمت ها، تقریباً هر 15 دقیقه قیمت ها تغییر می کند و ممکن است با توجه به شناختی که این سایتها از هجوم مسافران در آخرین ساعات قبل از پرواز به سایت دارند، ممکن است حتی در آخرین لحظات هم قیمتها افزایش یابد. بنابراین لزوماً بلیط لحظه آخری کیش عسلویه، بهترین قیمت را ندارد.

فرودگاه خلیج فارس عسلویه     

با توجه به بین المللی بودن فرودگاه خلیج فارس و رفت و آمد زیاد فعالان اقتصادی به عسلویه، امکانات زیادی برای این فرودگاه ایجاد شده است و به گفته بسیاری از افراد، این فرودگاه بعد از فرودگاه امام خمینی تهران، مدرن ترین فرودگاه کشور است. فرودگاه خلیج فارس با کمک اتوبان خلیج فارس در امتداد خلیج فارس به بندر عسلویه وصل می شود. برای صحبت با مسئولان این فرودگاه می توانید با شماره 31373839-077 تماس بگیرید. شماره 199 هم برای اطلاع از وضع پروازهای کیش عسلویه قرار داده شده است.

عسلویه، میدان مسابقه ایران و قطر در استخراج منابع نفت و گاز

در حال حاضر بخش زیادی از ذخایر نفت و گاز ایران از طریق منطقه ویژ اقتصادی پارس در بندر عسلویه استخراج می شود و ایران از طریق بندر عسلویه به این ذخایر در خلیج فارس دسترسی دارد. به دلیل اینکه قطری ها هم از سرزمین خود امکان استحصال نفت و گاز از این بشکه زیرزمینی را دارند، رقابت شدیدی بین ایران و قطر برای استحصال انرژی از این منطقه به وجود آمده است. شهرستان عسلویه در جنوبی ترین نقطه استان بوشهر قرار دارد و بندر عسلویه هم در جنوب این شهرستان قرار دارد. مهمترین مکان های دیدنی عسلویه عبارت است از: 

مجتمع تفریحی شیرینو، روستای ده نو، جنگل ها و درختان حرا، پارک ملی دریایی نای بند و ...