خرید بلیط هواپیما از کیش به مقصد تبریز

بلیط هواپیما کیش تبریز معمولاً برای همه روزهای هفته غیر از شنبه و دوشنبه ارائه می شود. البته در ایام ویژه مانند هفته اول سال، این محدودیت تقریباً برداشته می شود.

فرودگاه تبریز در 5 کیلومتری مرکز این شهر است و حدود 16 دقیقه تا آن فاصله دارد. زمان این پرواز در برخی ایرلاین ها تا حدود 2 ساعت هم ثبت شده است ولی ایرلاین های دیگر، کمتر از این مقدار را ثبت کرده اند. قیمت بلیط هواپیما کیش تبریز بین 250 تا 900 هزار تومان در نوسان است و به طور معمول در روزهای جمعه که مسافران می خواهند از سفر تفریحی کیش به تبریز برگردند، گران تر می شود. 

برای رزرو اینترنتی بلیط هواپیما کیش تبریز به راحتی می توانید از طریق سایت فلاوینگو اقدام کنید و قیمت های نزدیک به 250 هزار تومان را تجربه کنید. همچنین شما می توانید با تماس با شماره 43635-021 با همکاران ما ارتباط برقرار کنید و به صورت تلفنی این بلیط را رزرو کنید و مشاوره رایگان دریافت کنید. شماره 09054800413 هم به صورت 24 ساعته در خدمت شماست. ضمناً شماره 199 هم برای دریافت اطلاعات پرواز کیش تبریز شما را کمک خواهد کرد.

انواع بلیط هواپیما کیش تبریز 

برای پیدا کردن بلیط متناسب با شرایط خود بهتر است که در ابتدا به انواع مختلف بلیط هواپیما تسلط پیدا کنید. اگر دنبال ارزان ترین بلیط هواپیما کیش تبریز هستید، بهتر است دنبال بلیط چارتر و لحظه آخری باشید. توضیح آنکه بلیط هواپیما به طور کلی به دو نوع بلیط چارتر و سیستمی تقسیم می شود؛ بلیط سیستمی توسط شرکت های هواپیمایی مانند ماهان و کیش ایر ارائه می شود و بلیط چارتر هم به طور معمول به وسیله آژانس ها از شرکت های هواپیمایی یا همان ایرلاین ها، چارتر یا دربست گرفته می شود.

با توجه به اینکه قیمت بلیط چارتر توسط خود آژانس ها تعیین می شود، قیمت بلیط هواپیما کیش تبریز چارتر در صورت ارائه از سوی آژانس ها معمولاً ارزان تر است. راه دیگری که برای پیدا کردن اران ترین بلیط دارید، خرید بلیط لحظه آخری کیش تبریز است. البته با توجه به آپدیت شدن قیمت بلیط هواپیماها در هر 15 دقیقه، در حال حاضر دیگر یک بلیط لحظه آخری، لزوماً پایین ترین قیمت را ندارد و برخی مواقع ممکن است که گران تر هم باشد.

در مورد بلیط سیستمی هم باید بگوییم که هر چند قیمت آن معمولاً بیشتر از بقیه انواع بلیط است ولی خوبی آن این است که قابل کنسل شدن است و شما می توانید در صورتی که به موقع اطلاع دهید، بخش زیادی از پول خود را بعد از لغو بلیط، پس بگیرید. خوبی دیگر بلیط سیستمی این است که برای سفر با خانواده مناسب تر است چون برای کودکان بین 2 تا 12 سال نیمبها محاسبه می شود.

در مجموع باید بگوییم که اگر موضوع قیمت برای شما خیلی مهم است بهتر است که صفحه بلیط هواپیما کیش تبریز را به طور مرتب در فلاوینگو آپدیت کنید تا بهترین قیمت را پیدا کنید و اگر هم می خواهید که حتماً در زمان خاصی از کیش به تبریز پرواز کنید، بهتر است از بلیط سیستمی استفاد کنید تا دچار دردسرهای رزرو بلیط و پیدا نکردن بلیط نشوید.

جاذبه های گردشگری تبریز

تبریز شهری تاریخی و فرهنگی در شمال غربی ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. به جرأت می توان گفت که تبریز در کنار اصفهان، تهران و مشهد مهمترین شهرهای ایران هستند. این شهر در مقاطع زیادی از تاریخ ایران، اهمیت بیشتری از تهران داشته است و بزرگانی مانند ستار خان و باقرخان از این دیار بوده اند. جاذبه های گردشگری تبریز در مجله فلاوینگو بررسی شده اند ولی به طور خلاصه می توان مهمترین عناوین آن را به صورت زیر برشمرد:

خانه مشروطه، تله کابین عینالی، جنگل ارسباران، پارک ائل گلی یا همان شاه گلی، روستای کندوان، کویر قوم تپه، بازار تبریز، ارگ علیشاه، بازار تبریز و ...