خرید بلیط هواپیما از نوشهر به مقصد مشهد

خرید بلیط هواپیما نوشهر مشهد رفت و برگشت معمولاً فقط در روزهای یکشنبه و چهارشنبه ممکن است و در بقیه روزها ارائه نمی شود. این پرواز حدود 80 دقیقه به طول می انجامد و شما بعد از رسیدن به فرودگاه مشهد، کمتر از 30 دقیقه با مرکز شهر فاصله دارید.

قیمت بلیط هواپیما نوشهر مشهد در حال حاضر چیزی بین 200 الی 450 هزار تومان است. شما می توانید این بلیط را در نزدیکی زمان پرواز در سایت فلاوینگو با قیمتی نزدیک به 200 هزار تومان خریداری کنید. نکته ای که ذکر آن خالی از لطف نیست این است که این قیمت برای روزهای یکشنبه و چهارشنبه در بیشتر اوقات تفاوت خاصی ندارد ولی نزدیک بودن چهارشنبه به آخر هفته، برخی از اوقات می تواند عاملی برای گران شدن بلیط باشد.

برای رزرو بلیط هواپیما نوشهر مشهد می توانید با چند کلیک از طریق سایت فلاوینگو اقدام کنید. کسانی هم که به اینترنت دسترسی ندارند، نباید نگران باشند. همکاران ما در دفتر مرکزی فلاوینگو با شماره تلفن 43635-021 می توانند این کار را از طریق تلفنی برای شما انجام دهند. ضمناً شماره تماس 09054800413 هم برای پشتیبانی 24 ساعته در خدمت شماست.

 ارزان ترین بلیط هواپیما نوشهر مشهد

برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما نوشهر مشهد کافیست با رصد دائم سایت فلاوینگو، قیمت پرواز نوشهر مشهد را زیر نظر بگیرید. معمولاً در نزدیکی پرواز، قیمت بلیط کاهش می یابد. در صورتی که قیمت پرواز مورد نظر شما ارزان نشد؛ نگران نشوید و باز هم این کار را ادامه دهید. بالأخره شانس به شما هم رو خواهد کرد. 

انواع بلیط هواپیما نوشهر مشهد

به طور کلی بلیط هواپیما به دو نوع اصلی تقسیم می شود؛ سیستمی و چارتر. بلیط سیستمی ساده ترین و در واقع اصلی ترین نوع بلیط است. این نوع بلیط توسط شرکت های هواپیمایی ارائه می شود و قیمت آن تابع مصوبات سازمان هواپیمایی کشوری و ایرلاین ها است. قیمت این بلیطها به ندرت تغییر می کند و به طور کلی گران تر از سایر انواع بلیط است. البته همیشه اینطور نیست و بعضی از اوقات به دلایلی ممکن است پایین تر هم باشد.

بلیط چارتر بلیطی است که واسطه ای به نام آژانس هواپیمایی، آن را به شما می فروشد. در واقع آژانس هواپیمایی با اجاره تعداد زیادی از صندلی های هواپیما از ایرلاین به قیمت پایین تر، آن را با قیمتی که خود می خواهد به مسافران می فروشند. به این کار چارتر کردن صندلی های هواپیما می گویند.

هر یک از انواع بلیط چارتر یا سیستمی، مزایا و معایبی دارند. بلیط سیستمی این مزیت را دارد که شما می توانید با کنسل کردن آن، بخش زیادی از مبلغ خود را پس بگیرید. همچنین این نوع بلیط برای کودکان2 تا 12 سال نیمبها است و از این جهت برای سفرهای خانوادگی بسیار عالیست. مزیت بلیط چارتر به خاطر قیمت پایین آن است. البته همانطور که گفته شد، این اتفاق در بیشتر مواقع رخ می دهد نه در همه مواقع. مثلاً در مواقعی که آژانس تشخیص می دهد که ممکن است صندلی هایش خالی بماند، قیمت بلیط چارتری نوشهر مشهد، کاهش می یابد.

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

فرودگاه شهید هاشمی نژاد بعد از فرودگاه های مهرآباد و امام خمینی(ره) تهران، از لحاظ ترافیک هوایی در رتبه سوم کشور است. این موضوع اصلاً عجیب نیست چرا که به دلیل وجود بارگاه امام رضا(ع) در این شهر، گردشگری زیارتی در مشهد، پروازهای زیادی را هم ایجاب می کند. برای ارتباط با اطلاعات پرواز این فرودگاه می توانید با شماره 33400020-051 تماس حاصل کنید. همچنین شماره 199 دیگر راه ارتباطی شما برای اطلاع از وضعیت پروازهای نوشهر مشهد است.

جاذبه های گردشگری مشهد

مشهد، مرکز استان خراسان رضوی است و ترکیبی از مکان های گردشگری زیارتی، تاریخی و علمی را در خود دارد. جاذبه های گردشگری مشهد لیست بلند بالایی را دارد که گزیده آن به شرح زیر است:

 قبر فردوسی شاعر نامی ایران، شاندیز، آرامگاهی منتسب به نادرشاه افشار،  مقبره شیخ بهایی، پارک پروفسور بازیما، غار تاریخی مغان، پارک 7 حوض، کوه سنگی، شهر بازی کارالند و ...

 

 

 

5