خرید بلیط هواپیما عسلویه به مقصد تبریز

برای تهیه و رزرو بلیط پرواز می توان از ایرلاین ها و آژانس های هواپیمایی به راحتی خریداری کرد. آژانس ها انتخاب بهتری هستند، چراکه با کمترین زمان و در هر ساعت از شبانه روز می توان مناسب ترین بلیط را به صورت سیستمی و چارتری رزرو کرد.

فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی و بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان هواپیما عسلویه به تبریز است. کافی ست با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، بهترین ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

بلیط سیستمی بخریم یا چارتری و لحظه آخری؟ رزرو و خرید بلیط به شرایط مسافر بستگی دارد. بلیط های چارتری مناسب برای سفرهای کم هزینه و همچنین افراد همیشه در سفر است. چارتری ها چند روز قبل یا چندساعت قبل از پرواز به فروش می رسند. برای تمام سنین یک قیمت است و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی به مسافر مبلغ استرداد می شود.
بلیط های سیستمی برای سفرهایی که نیاز به برنامه ریزی دارد، منطقی تر است. مسافر می تواند بلیط را از ماه قبل تهیه کند. برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بهاست و در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود.

مسافت پرواز عسلویه به تبریز چقدر است؟

بهترین گزینه برای سفر از عسلویه به تبریز، پرواز است. پرواز از فرودگاه بین المللی خلیج فارس عسلویه به فرودگاه بین المللی شهید حدودا ۱۷۴۸ کیلومتر طی می کند و این مسافت حدود ۲ ساعت در شرایط مساعد آب و هوایی طول می کشد. 

پرواز عسلویه به تبریز در روزهای یکشنبه، چهارشنبه و با یک پرواز توسط ایرلاین کاسپین انجام می شود.

اطلاعات فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز

فرودگاه تبریز بزرگ ترین فرودگاه ناحیه شمال غرب ایران است. این فرودگاه به صورت ۲۴ ساعته عملیاتی بوده و به جهت واقع شدن در مرز و کریدور هوایی ایران به اروپا و آسیای میانه از اهمیت زیادی برخوردار است. فرودگاه تبریز در جنوب غربی شهر تبریز واقع شده که ۱۸ کیلومتر از شهر فاصله دارد.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه تبریز می توان با شماره های ۱۹۹ و یا روابط عمومی ۰۴۱۳۲۶۰۶۱۳۸ یا اطلاعات پرواز ۰۴۱۳۵۲۳۴۷۰۱ ارتباط برقرار کرد.

هامبورگ، مدینه، استانبول و بغداد از پروازهای خارجی و قشم، رشت، تهران، مشهد، اصفهان، کرمان، عسلویه، بندرعباس، کیش، اهواز و شیراز از پروازهای داخلی در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز می باشند.

معراج، زاگرس، کاسپین، قشم ایر، ماهان، ترکیش، کیش، آسمان، اتا، ایرتور و هما از ایرلاین های فعال در این فرودگاه هستند.

تبریز پایتخت تاریخی و از شهرهای مدرن در شمال غرب کشور است. پایتخت آذربایجان شرقی با جاذبه های طبیعی بی نظیر و آثار تاریخی منحصر به فرد شهری برای سفر دوستان است که بازدید از دیدنی های تبریز برای هر گردشگری دلنشین است. 
بازار بزرگ، مسجد کبود یا مسجد جهانشاه، ارگ علیشاه تبریز، مسجد جامع کبیری، خانه پروین اعتصامی، موزه آذربایجان، قبرستان سرخاب، پارک ایل گلی، روستای کندوان، کلیسای استفانوس مقدس، پارک کوهستانی عون بن علی و دیگر جاذبه های زیبا که در سفر به تبریز باید دید.