خرید بلیط هواپیما از رشت به بندرعباس

در حال حاضر خرید بلیط آنلاین طرفداری بیشتری نسبت به خرید بلیط پرواز به صورت حضوری دارد، صرفه جویی در زمان بهترین دلیل برای خرید بلیط آنلاین است چراکه مسافر در هر ساعتی از شبانه روز می تواند در کمترین زمان مناسب ترین بلیط پرواز مقصد موردنظر را از فلاوینگو تهیه کند.

فلاوینگو یکی از برترین سایت های آنلاین برای مسافران است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ پرواز و تعداد نفرات، لیستی از پروازهای تاریخ موردنظر برای مسافران نمایش می دهد که می توانند با مقایسه قیمت ها و ایرلاین ها مناسب ترین بلیط پرواز را خریداری و رزرو کنند.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره ی مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

قیمت بلیط رشت به بندرعباس چقدر است؟ پرواز رشت به بندرعباس از شمال تا جنوب کشور را طی می کند و یکی از طولانی ترین مسیرهای پروازی است. در مجموع قیمت بلیط هواپیما به عوامل مختلفی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، ساعت و روز پرواز و دیگر عوامل بستگی دارد. اما مسافرین در کمترین زمان و کمی جستجو در سایت فلاوینگو می توانند بهترین بلیط پرواز را تهیه کنند

بلیط سیستمی تهیه کنیم یا بلیط چارتری و لحظه آخری؟
خرید بلیط سیستمی یا چارتری تفاوتی در نوع صندلی و ایرلاین ندارد. بلیط های سیستمی از ماه ها قبل بر روی سایت قابل خرید و رزرو هستند. برای کودکان زیر ۲ سال رایگان، کودکان ۲-۱۲ سال نیم بهاست و در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ به مسافر استرداد می شود.
بلیط های چارتری و لحظه آخری در زمانی که صندلی های هواپیما خالی می مانند با قیمتی پایین تر و یا حتی نصفه قیمت به فروش می رسند. برای کودکان زیر ۲ سال رایگان و بالای ۲ سال یک قیمت است. در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی مبلغ به مسافر برگشت داده می شود. 

مسافت پرواز رشت به بندرعباس چقدر است؟

پرواز رشت به بندرعباس در روزهای سه شنبه، تنها با یک پرواز با ایرلاین آسمان به حرکت درمی آید.

مسافت پرواز رشت به بندرعباس حدود ۱۲۸۴ کیلومتر و یکی از طولانی ترین هاست که این مسافت زمانی در حدود ۲ ساعت تا ۲:۰۶ دقیقه طول می کشد. گاهی ممکن است به علت مساعد نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تغییر مسیر و تاخیر انجام شود.

فرودگاه بندرعباس در کجای شهر قرار دارد؟

فرودگاه بین المللی بندرعباس از مهم ترین فرودگاه های کشور به خاطر موقعیت استراتژیک و بندری این شهر در جنوب کشور با مساحتی حدود ۴ هکتار در ۵ کیلومتری بندرعباس است که در سال ۱۳۵۰ تاسیس شده است.
همچنین مسافران برای اطلاعات بیشتر از لیست و ساعت پروازهای فرودگاه بندر عباس می توانند با شماره ۱۹۹ و یا اطلاعات فرودگاه شماره ۰۷۶۳۳۶۱۱۰۱۱ تماس برقرار کنند.
از این فرودگاه برای تمامی نقاط شهر تاکسی وجود دارد و مسافرین به راحتی می توانند به فرودگاه دسترسی داشته باشند.

بندرعباس یکی از مهم ترین شهرهای جنوبی ایران برای ورود کالا و مسافر است و علاوه بر موقعیت تجاری، زیباترین آثار تاریخی را از دوره های مختلف درون خود جای داده که برای هر رهگذری دیدنی است.
برکه های باران، معبد هندوها، چشمه آبگرم گنو، حمام گله داری، موزه آب و موزه مردم شناسی خلیج فارس، عمارت کلاه فرنگی،  غار خرسین و زیبایی های خلیج فارس از جاذبه های گردشگری بندرعباس است که باید دید.