خرید بلیط هواپیما ساری به مقصد تبریز

امروزه بیشتر مسافران، علاقه ی زیادی به خرید بلیط اینترنتی دارند؛ زیرا در کمترین زمان و با کمی جستجو می توانند مناسب ترین بلیط پرواز را خریداری کنند و پیدا کردن آژانس های معتبر دشوار به نظر نمی رسد. فلاوینگو از برترین سایت های فروش آنلاین و حضوری با ارائه امکانات و پشتیبانی ۲۴ ساعته بهترین انتخاب برای خرید و رزو بلیط های پرواز است. کافی ست با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی و با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ ارتباط گرفت یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

آیا مسیر ساری به تبریز بلیط چارتر دارد؟ خرید بلیط چارتری به دلیل قیمت پایین از پرطرفدارترین هاست که مسافر باتوجه به شرایطش می توان رزرو و خریداری کند. بلیط چارتری و سیستمی برای کودکان کمتر از ۲ سال رایگان است. 
بلیط سیستمی برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بها و مناسب برای سفرهای برنامه ریزی شده است و در صورت کنسلی معمولا تا ۷۰٪ مبلغ به مسافر برگشت داده می شود. 
بلیط های چارتری برای افراد همیشه در سفر با چمدان بسته مناسب است که زمان رسیدن به مقصد برایشان اهمیتی ندارد و فقط خرید بلیط ارزان مدنظرشان هست. برای تمام سنین یک قیمت است و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی مبلغ به مسافر استرداد می شود.

پرواز ساری به تبریز چقدر طول می کشد؟

پرواز از فرودگاه ساری با طی ۸۹۸ کیلومتر مربع و زمانی حدود ۲:۱۵ دقیقه به فرودگاه تبریز می رسد. گاهی ممکن است این مسافت در شرایط مساعدنبودن آب و هوا با تغییر مسیر و تاخیر انجام شوند.

پروازهای ساری به تبریز عموما در روزهای چهارشنبه و جمعه تنها با یک پرواز توسط ایرلاین ایران ایر به حرکت درمی آید.

فرودگاه تبریز در کجای شهر قرار دارد؟

فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز در شمال غرب تبریز، جهت پذیرش پروازهای داخلی و بین المللی به منظور حمل و نقل مسافر و بار طراحی و ساخته شده است که در طول روز میزبان ۶ پرواز خارجی و ۴۴ پرواز داخلی است. 

پروازهای داخلی به شهرهای تهران، عسلویه، بندرعباس، مشهد، اصفهان، شیراز، رشت، قشم، کرمان، کیش و اهواز و پروازهای خارجی به شهرهای بغداد، مدینه، استانبول و هامبورگ از این فرودگاه به حرکت درمی آید.

قشم ایر، کاسپین، زاگرس، هما، ایران ایرتور، آتا، آسمان، کیش، ترکیش، ماهان، معراج و شرکت خدمات هندلینگ آرمان از شرکت های هواپیمایی فعال در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز هستند.

تبریز یکی از مهم ترین شهرهای اقتصادی و سومین شهر بزرگ ایران است. علاوه بر اهمیت تجاری و اقتصادی یکی از زیباترین و قدیمی ترین شهرها و محفل شاعران بزرگی از کشورمان است. فرودگاه تبریز در شمال غرب کشور و از مهم ترین و شلوغ ترین فرودگاه های ایران است که روزانه ۵۰ پرواز به مقصدهای داخلی و خارجی به حرکت درمی آیند. موزه آذربایجان، مقبره الشعرا، پارک ائل گلی، بازار بزرگ تبریز، مسجد کبود یا مسجد جهانشاه، ارگ علیشاه، مسجد جامع کبیری تبریز، روستای کندوان، کلیسای استفانوس و پارک کوهستانی عون بن علی از جاذبه های گردشگری تبریز برای گردشگران است.