بلیط هواپیما از تهران به مقصد عسلویه

شرکت های هواپیمایی ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی و روز پرواز در قیمت بلیط تاثیرگذارند. توجه داشته باشید همیشه ارزانترین، بهترین نیست. قبل از رزرو حتما به ایرلاین و کلاس پروازی دقت کنید. 

خرید بلیط از ایرلاین ها بهتر است یا آژانس های هواپیمایی؟ 
معمولا ایرلاین ها از چندماه قبل، بلیط را به صورت عمده به آژانس ها می فروشند. آژانس ها تعیین کننده ی اصلی قیمت های بلیط هستند که هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری می فروشند. در حال حاضر رزروآنلاین محبوب ترست؛ چراکه با کمی جستجو، انتخاب مبدا و مقصد و تعداد مسافران می توان باتوجه به زمان سفر، بهترین گزینه را انتخاب کرد.

بلیط سیستمی یا لحظه آخری و چارتری؟
بلیط های سیستمی مناسب برای سفرهای خانوادگی و کاری است. چرا که می توان با خیال راحت، حتی از چند ماه قبل، بلیط را رزرو و خریداری کرد و برنامه سفر را تنظیم کرد. در صورت کنسلی بلیط هم، مبلغ 50 تا 70% به مسافر استرداد داده می شود.
بلیط لحظه آخری و چارتری را با قیمت کمتری می توان نسبت به بلیط سیستمی تهیه کرد حتی در زمان هایی که مسافران کاهش پیدا می کنند و صندلی ها خالی می مانند، نصف قیمت به فروش می رسند، مناسب برای افرادی است که سفر مقرون به صرفه در هرزمانی برایشان الویت است، بهتر است برای خرید بلیط چارتری از سفر مطمئن باشیم، چراکه در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی مبلغ بازگشت داده می شود. 

برای رزرو بلیط ارزان تهران به عسلویه و همچنین برای خریداری و رزرو بلیط های داخلی و خارجی، فلاوینگو بهترین انتخاب است. برای اطلاعات بیشتر می توان باشماره 02143635 و شماره پشتیبانی 09054800413 تماس برقرار کرد یا حضورا به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کرد.

مدت زمان پرواز تهران به مقصد عسلویه

شرکت های هواپیمایی ماهان، کاسپین، آسمان و معراج از بهترین ایرلاین هایی هستند که در این مسیر به مسافرین خدمات رسانی می  کنند. 

مسافتی که پرواز تهران به عسلویه طی می کند، حدود 920 کیلومتر است و مدت زمان پرواز تهران به عسلویه در حدود 1:19 تا 1:35 دقیقه طول می کشد، اما گاهی باتوجه به مساعد نبودن شرایط آب و هوایی ممکن است پرواز با تغییر مسیر و کمی تاخیر انجام شود. بهترین زمان سفر به عسلویه اوایل آبان ماه تا اواخر اسفندماه هست.

ساعت پرواز تهران عسلویه هرروزه از ساعت 6:15 دقیقه صبح شروع می شوند و آخرین پرواز در ساعت 16:40 دقیقه به حرکت در می آید. 

اطلاعات فرودگاه عسلویه

فرودگاه خلیج فارس در 16 کیلومتری جنوب شرقی عسلویه واقع شده است. با وجود کوچک بودنش یکی از مجهزترین ترمینال های مسافربری را دارد. علاوه بر پروازهای داخلی هر هفته پرواز بین المللی به مقصد دبی توسط هواپیمایی ماهان انجام می شود.
برای اطلاعات بیشتر در صورت نیاز می توانید با شماره 199 و یا شماره روابط عمومی فرودگاه بین المللی خلیج فارس 07731373940 تماس برقرار کرد.

عسلویه از مهم ترین شهرهای صنعتی و اجرای پروژه های نفتی و گازی در جنوب ایران است که معروف ترین پروژه منطقه، ویژه اقتصادی پارس در این بندر انجام می شود. روزانه مهندسین و کارمندان زیادی از دیگر شهرهای ایران به بندر عسلویه سفر می کنند، پرواز به دلیل طولانی مسافت، بهترین انتخاب است. علاوه بر اجرای پروژه های مهم، بندر عسلویه یکی از بهترین شهرهای جنوبی ایران که در زیبایی های خلیج فارس جذاب و دیدنی است. ساحل های صخره ای بندر پاتوقی برای گردشگران در فصل پاییز و زمستان است. 
جنگل حرا، اسکله و پارک ساحلی نخل تقی، خلیج نایبند، اسکله عسلویه، میدان ناخدا لنج، مجتمع تجاری رویال عسلویه و بازار ماهی فروشان از برترین جاذبه های گردشگری عسلویه برای توریست هاست.
فلاوینگو از بهترین سایت های فروش آنلاین بلیط های هواپیمایی داخلی و خارجی، با داشتن مشاوره رایگان و پشتیبانی 24 ساعته، که در تمام ساعات روز می توان مناسب ترین بلیط را در کمترین زمان خریداری و رزرو کرد.