خرید بلیط هواپیما از بیرجند به مقصد مشهد

برای رزرو بلیط هواپیما بیرجند مشهد رفت و برگشت در حال حاضر بیشتر برای روزهای یکشنبه و چهارشنبه می توان اقدام کرد. بنابراین اگر روز چهارشنبه به مشهد بروید تا یکشنبه هفته بعد نمی توانید به صورت هوایی برگردید.

در مورد قیمت بلیط هواپیما بیرجند مشهد هم باید بگوییم که شما می توانید بلیط چارتر هواپیما بیرجند مشهد را با عددی نزدیک به 200 هزار تومان از فلاوینگو، تهیه کنید. فاصله فرودگاه مشهد از مرکز شهر حدود 8 کیلومتر است و شما در کمتر از 20 دقیقه بعد از خروج از فرودگاه مشهد، می توانید خود را به مرکز شهر برسانید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما بیرجند مشهد بهترین راه خرید این بلیط است که از طریق سایت فلاوینگو به راحتی انجام می شود. برای خرید تلفنی هم می توانید با شماره 43635-021 تماس بگیرید. شماره 09054800413 هم برای پاسخگویی 24 ساعته به شما اختصاص داده شده است.

ارزان ترین بلیط هواپیما بیرجند مشهد

ارزان ترین بلیط هواپیما بیرجند مشهد بیشتر در روزهای یکشنبه قابل دستیابی است. روزهای چهارشنبه به طور معمول به دلیل تقاضای زیاد زائرین مشهد، شلوغ تر است و در نتیجه ممکن است قیمت این بلیط توسط برخی آژانس های هواپیمایی بالا رود.

قیمت بلیط چارتر هواپیما بیرجند مشهد

بلیط چارتر بلیطی است که توسط آژانس های هواپیمایی ارائه می شود. در واقع آژانس های هواپیمایی با خرید پر تعداد بلیط های سیستمی از ایرلاین ها، این بلیطها را با قیمت مناسب تری به دست می آورند و در ادامه با قیمت دیگری به مسافران می فروشند. قیمت یک بلیط چارتری معمولاً تابع بازار عرضه و تقاضاست و ممکن است از بلیط سیستمی، گران تر یا ارزان تر باشد. البته خیالتان راحت! بیشتر اوقات، حالت دوم است که اتفاق می افتد.

قیمت بلیط چارتر هواپیما بیرجند مشهد در حال حاضر کمتر از 200 هزار تومان است و شما می توانید این بلیط را در فلاوینگو، رزرو کنید.

تفاوت بلیط چارتر با بلیط لحظه آخری هواپیما بیرجند مشهد

بلیط لحظه آخری هواپیما بیرجند مشهد در واقع یکی از دو نوع بلیط سیستمی یا بلیط چارتر بیرجند مشهد است که در آخرین ساعات قبل از پرواز هواپیما ارئه می شود. در حالی که بلیط چارتر همانطور که گفته شد یک بلیط سیستمی است که توسط آژانس های هواپیمایی از ایرلاین ها به صورت دربستی اجاره یا به اصطلاح چارتر شده است.

 

تفاوت بلیط چارتر بیرجند مشهد با بلیط سیستمی

تفاوت بلیط چارتر هواپیما بیرجند مشهد با بلیط سیستمی این است که بلیط سیستمی قابلیت کنسل شدن و عودت مبلغ را دارد و برای کودکان 2 تا 12 سال نیمبها حساب می شود ولی بلیط چارتر هیچکدام از این امکانات را ندارد و فقط برای نوزادان زیر 2 سال رایگان است. البته این امکان در بلیط های سیستمی هم وجود دارد.

در مجموع باید بگوییم که اگر قصد سفر با خانواده را دارید و یا می خواهید حتماً در تاریخ خاصی در مشهد باشید، بهتر است که از بلیط سیستمی استفاده کنید ولی اگر موضوع قیمت بلیط برای شما خیلی مهم است، بهتر است که از بلیط چارتر استفاده کنید و یا به طور مداوم صفحه سفر بیرجند به مشهد را در فلاوینگو آپدیت کنید تا بتوانید بهترین قیمت را صید کنید.

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

فرودگاه مدرن شهید هاشمی نژاد مشهد در کورس رقابت با فرودگاه های معتبر کشور مانند فرودگاه مهرآباد و امام خمینی تهران قرار دارد. این فرودگاه حدوداً در 8 کیلومتری حرم مطهر امام رضا(ع) قرار دارد و شما برای رسیدن از این فرودگاه به مرکز شهر، کمتر از 30 دقیقه وقت نیاز دارید. برای ارتباط با اطلاعات پرواز این فرودگاه می توانید از شماره 33400020-051 استفاده کنید. شماره 199 هم برای اطلاع از وضع پروازهای این فرودگاه از سراسر کشور قابل استفاده است.

جاذبه های گردشگری مشهد

مشهد، شهر امام هشتم شیعیان است. وجود بارگاه شریف این امام بزرگ، برکت اقتصادی و معنوی زیادی برای این شهر داشته است و آن را تبدیل به قطب گردشگری در شمال شرقی ایران نموده است. در مقاله ای کامل در مجله فلاوینگو به جاذبه های گردشگری مشهد پرداخته ایم ولی گزیده مهمترین آنها به شرح زیر است:

مقبره فردوسی شاعر نامی ایران، آرامگاهی منتسب به نادرشاه افشار، غار تاریخی مغان،  مقبره شیخ بهایی، پارک پروفسور بازیما، بارگاه مطهر امام رضا(ع)، شاندیز، پارک 7 حوض، کوه سنگی،  شهر بازی کارالند و ...