سوالات متداول درباره سفر به استانبول

سوالات مرتبط با شهر استانبول

استانبول چطور شهری است؟
استانبول یک شهر بین قاره ای در اوراسیا است و تنگه معروف بوسفر (که اروپا و آسیا را از هم جدا می کند) بین دریای مرمره و دریای سیاه قرار گرفته است. استانبول برای تاریخ و فرهنگ غنی اش، مناظر خیره کننده و سازه های باشکوهش مشهور است و امروزه یکی از مراکز مهم تجارت و بازرگانی محسوب می شود.
معنی استانبول چیست
استانبول از یک عبارت یونانی به معنی "در شهر" گرفته شده است . در طول تاریخ، به این شهر با نامهای بسیاری اشاره شده است ، که مهمترین آنها "قسطنطنیه" در دوره ی بیزانس و "استانبول" در حال حاضر است.
نماد استانبول چیست؟
هالیوود از مسجد آبی، به عنوان نماد استانبول استفاده می کند و این در حالی است که صنعت فیلم ترکیه ترجیح به استفاده از پل بسفر به عنوان نماد استانبول دارد و مقامات محلی نیز بیشتر از برج گالاتا استفاده می کنند
جمعیت استانبول چقدر است؟
جمعیت استانبول در سال 2019، 15 میلیون نفر بوده است که آن را به 14 امین شهر پر جمعیت دنیا تبدیل کرده است. برای مقایسه هر چه بهتر لازم به ذکر است در سال 2019 تهران با 9 ملیون جمعیت در رده 36 پرجمعیت ترین شهرهای دنیا قرار گرفته است.
آب و هوای استانبول ترکیه چگونه است؟
جمعیت استانبول در سال 2019، 15 میلیون نفر بوده است که آن را به 14 امین شهر پر جمعیت دنیا تبدیل کرده است. برای مقایسه هر چه بهتر لازم به ذکر است در سال 2019 تهران با 9 ملیون جمعیت در رده 36 پرجمعیت ترین شهرهای دنیا قرار گرفته است.
زمستان های استانبول چگونه است؟
استانبول زمستان های سرد و مرطوبی دارد بارش برف و باران در زمستان بسیار اتفاق می افتد اما شدت بارش برف به اندازه سایر مناطق ترکیه نیست و تعداد روزهای برفی نهایتا 10 الی 12 روز می باشد. میانگین دما در زمستان 10 درجه سانتیگراد است هرچند در روزهای برفی به زیر صفر درجه هم می رسد.
چرا استانبول پایتخت ترکیه نیست؟
تغییر پایتخت ترکیه از استانبول به آنکارا به شکست دولت عثمانی در جنگ جهانی اول باز می گردد که بخش بزرگی از امپراطوری عثمانی به تصرف در آمد، از جمله استانبول که از موقیعت استراتژیکی مهمی برخوردار بود. سیاست مداران برجسته ی ترک از جمله آتاتورک تصمیم به این تغییر گرفتن و عواملی از جمله افزایش جمعیت، موقعیت جغرافیایی مناسب و این نکته که استانبول تا حدی نماد امپراطوری عثمانی بوده درحالیکه آنکارا تماما توسط جمهوری ترکیه استقرار یافته ، سبب شد آنکارا همچنان به عنوان پایتخت ترکیه باقی بماند.
شهر استانبول چند برابر تهران است؟
وسعت استانبول 5/461 کیلومتر مربع و وسعت تهران 730 کیلومتر مربع است و این بدان معناست که استانبول 7/5 برابر تهران می باشد.
امنیت در استانبول چگونه است؟
استانبول ، بزرگترین شهر ترکیه و آنکارا ، پایتخت آن ، اکثرا امن هستند. با این حال، بهتر است اقدامات احتیاطی مانند سایر شهرهای بزرگ دنیا ، برای جلوگیری از احتمال گرفتار شدن در ناآرامی های داخلی و یا حمله تروریستی صورت گیرد.
استانبول به چه چیزی معروف است؟
استانبول به دلیل وسعت زیادش ، به اروپا و آسیا گسترش یافته و تنها کلان شهر جهان است که در بیش از یک قاره قرار دارد. شهر استانبول از نظر موقعیت جغرافیایی و تاریخ دارای قدمتی طولانی است و شاهد ظهور و سقوط چندی از مشهورترین امپراطوری های جهان می باشد.
زندگی در استانبول چگونه است؟
زندگی در شهر سرزنده ی استانبول مزایای فراوانی از جمله تفریحات فراوان، نرخ اشتغال بالا و موقعیت اجتماعی مناسب دارد، هرچند که مانند هر شهر بزرگ در دنیا نیز همزمان با مشکلاتی از قبیل ترافیک، آلودگی هوا و... درگیر است.
کد تلفن استانبول ترکیه چیست؟
کد کشور ترکیه +90 و کد شهر استانبول 212 می باشد، و این به این معناست که برای گرفتن شماره ای در شهر استانبول از خارج از ترکیه بایستی +90212 را گرفت .
نام پل معروف استانبول چیست؟
پل بسفر با 1500 متر طول معروفترین پل استانبول و یکی از سه پل معلق بر روی تنگه بسفر است و بنایراین این پل اروپا و آسیا را بهم وصل میکند. نام این پل در منابع اصلی " پل شهدای 15 جولای" است و در منابع غیر رسمی از آن به عنوان " پل اول" یاد میکنند.
سوغات استانبول چیست؟
از سوغاتی های معروف استانبول قهوه ترک، راحت الحلقوم ترکی، چشم نظر ،ادویه های ترکی، سرامیک و سفال ایزنیک و گلیم و فرش های دستبافت ترکی می باشد.
استانبول چند فرودگاه دارد؟
در گذشته استانبول دو فرودگاه به نام های آتاتورک و سبیها گوچن داشت که به ترتیب در بخش اروپایی و آسیایی استانبول واقع شده بوده اند. اما در 18 فروردین 1398 فرودگاه آتاتورک بسته شد و پروازهای مربوط به آن به فرودگاه جدید استانبول منتقل شد. که انتظار می رود پرترافیک ترین فرودگاه جهان شود.
فرودگاه جدید استانبول اسمش چیست؟
نام فرودگاه جدید استانبول Istanbul Airport است و کد یاتا ی آن IST می باشد.
استانبول کارت چیست؟
استانبول کارت، یک کارت هوشمند برای پرداخت کرایه حمل و نقل عمومی در استانبول است که در سال 2009 معرفی و در نتیجه پایه گذار یک سیستم بلیط الکترونیکی یکپارچه در استانبول شد.
قیمت استانبول کارت چقدر است؟
استانبول کارت را می توان از دستگاه های وندینگ زرد واقع در هر ایستگاه مترو ، تراموا ، مترو و یا برخی کیوسک ها که در نزدیکی اکثر ایستگاه های اتوبوس های عمومی واقع شده است ، خریداری کنید. از فوریه 2019 هزینه استانبول کارت فقط 6 لیر ترکیه(از دستگاه ها) یا 7 لیر ترکیه (از اکثر کیوسک ها) است.
اختلاف ساعت ایران و استانبول ترکیه چقدر است؟
از لحاظ زمانی ایران ، در نیمه دوم سال 00:30 دقیقه و در نیمه اول سال 01:30 دقیقه از ترکیه جلوتر است .
چگونه در استانبول سیم کارت بخریم؟
سیم کارت را می توان از فرودگاه، نمایندگی اپراتور های مختلف و یا از طریق کارگزارهای آژانس های مسافرتی که تور خود را خریداری نموده اید، تهیه نمایید. عموما قیمت سیم کارت ها در فرودگاه کمی بالاتر است.
تراموا استانبول چیست؟
تراموای استانبول سستم نقلیه ای است که از وسط خیابان های شهر و بر روی ریل های زمینی میگذرد که از سرعت خوبی برخوردار است و همزمان به شما امکان مشاهده شهر استانبول را می دهد. مسیرهای محبوب و تعداد زیادی از مناطق توریستی را با ایستگاه هایی که در نزدیک آنها توقف می کند پوشش می دهد.

سوالات مرتبط با پرواز ها و سفر به استانبول

بلیط هواپیما استانبول چقدر است؟
طی سالهای اخیر، بدلیل افزایش نرخ ارز و هزینه بنزین هواپیما، قیمت بلیط هواپیما به شدت افزایش یافته است. نرخ بلیط رفت و برگشت تهران استانبول بسته به فصول، مناسبت ها و تعطیلات طولانی از حدود 1 میلیون و 800 هزار تومان تا 3 ملیون و 800 متغییر می باشد.
پرواز استانبول به تهران چند ساعت است؟
پرواز تهران به استانبول حدود 3 ساعت می باشد.
ساعت و مدت زمان پرواز استانبول به تهران چیست؟
پرواز استانبول به تهران حدود 2 ساعت و 50 دقیقه می باشد .
پرواز تبریز استانبول چند ساعت است؟
پرواز تبریز به استانبول حدود 2 و 50 دقیقه به طول می انجامد.
مدت زمان پرواز استانبول به تبریز چقدر است؟
پرواز استانبول به تبریز حدود 2 ساعت و 45 دقیقه به طول می انجامد.
بلیط قطار استانبول چقدر است؟
از تهران به استانبول قطار ی وجود نداردو صرفا از تهران با قطار تا شهر آنکارا می توان رفت. نرخ بلیط تهران آنکارا در حدود 56 یورو است که به نرخ یوروی روز ، مبلغ معادل ریالی آن محاسبه می گردد. هر چهارشنبه حرکت از تهران در ساعت 21:50 و بازگشت از آنکارا هر هفته چهارشنبه ها 14:25 می باشد.
مسیر قطار تهران استانبول چند ساعت است؟
از تهران به استانبول قطار ی وجود ندارد و صرفا از تهران با قطار تا شهر آنکارا می توان رفت که مدت زمان آن 60 ساعت است.از تهران تا وان با قطار ایرانی انجام میشود، انتقال از شهر وان تا اسکله ی وان با کشتی 5 ساعت به طول می انجامد، و مابقی مسیر تا آنکارا با قطار ترکیه ای انجام میشود .
مسیر اتوبوس تهران استانبول چند ساعت است؟
مسیر استانبول تهران در حدود 33 تا 36 ساعت و قیمت آن در زمان عادی در حدود 150 تا 200 لیراست. در تعطیلات این نرخ تا 350 الی 400 لیر ترکیه نیزافزایش می یابد.
پایانه اتوبوس استانبول به تهران کجاست؟
پایانه های اتوبوس های استانبول به تهران، در پایانه آزادی و پایانه بیهقی واقع شده اند.
از استانبول تا ازمیر چند ساعته؟
فاصله ی زمینی استانبول به ازمیر حدودا 480 کیلومتر است و4 ساعت و 50 دقیقه به طول می انجامد، و فاصله هوایی آن با پرواز بدون توقف، در حدود 1 ساعت و 5 دقیقه است.
از استانبول تا آنتالیا چند ساعته؟
فاصله ی زمینی استانبول به آنتالیا بستگی به مسیر انتخابی بین 700 تا 800 کیلومتر است، و در حدود 9 ساعت به طول می انجامد. و فاصله هوایی آن با پرواز بدون توقف، در حدود 1 ساعت است.
در استانبول چی بپوشیم؟
در فصل بهار و پاییز ، به علت ریزش باران گاها نیاز به بارانی و یا ژاکت سبک احساس می شود، در فصل زمستان لباس های گرم به شدت مورد نیاز است و در تابستان لباس های خنک و سبک کافی است. هرچند در مساجد ترکیه، توریست ها، بایستی لباس مناسب و پوشیده داشته باشند.

سوالات مرتبط با هتل ها و تورهای استانبول

تور استانبول شامل چه چیزهایی است؟
تور استانبول شامل بلیط و رفت و برگشت استانبول، ترانسفر فرودگاهی به هتل ، اقامت در هتل و گشت یک روزه از مراکز خرید می باشد.
هزینه تور استانبول چقدر است؟
با توجه به فصل، مدت اقامت و نوع پرواز قیمت ها متفاوت است، در فصول کم تردد یعنی آبان- دی شروع قیمت از 2میلیون و 200هزار تومان و در مواقع پر تردد مانند تعطیلات نوروز و شهریور قیمت از 3 میلیون و 500 هزار تومان آغاز می شود.
چه زمانی تور استانبول ارزان است؟
از اواخر مهر الی اواخر آذر و همچنین در دی و بهمن (بعد از تعطیلات ژانویه) ارزانترین زمان ممکن برای سفر به استانبول می باشد.
کجای استانبول هتل بگیرم؟
اگر دسترسی خوب و نزدیک بودن به مراکز شهربرایتان اهمیت دارد حاشیه میدان تکسیم انتخاب بسیار خوبی می باشد. و قابل ذکر است که منطقه ی تکسیم از مطلوبیت نسبی و کلاس خوبی برخوردار است.
کجای استانبول خانه بخریم؟
با هزینه کم و اقساط می توان در غرب استانبول نزدیک فرودگاه آتاتورک در مناطق بیلیک دوزو و اسن یورت خانه خرید. شیشلی محله ای شیک با دسترسی خیلی خوب و خانه های قدیمی است و در این مناطق اکثر خانه ها جای پارک ندارند. برای زندگی در محله های سطح بالا، خلوت با خیابان های عریض خرید خانه در بخش آسیایی معقول تر به نظر می رسد. مناطق ماسلاک و سارییر در بخش اروپایی استانبول دسترسی نسبتا خوب و آپارتمان های شیک دارد.
هتل کایا استانبول چطوره؟
هتل سه ستاره معمولی در منطقه ی فندق زاده با قیمتی مناسب می باشد.
هتل آوانتگارد استانبول چطوره؟
هتل چهار ستاره با دسترسی خوب، واقع در میدان تکسیم منطقه ی تعلیم خانه می باشد. و از ویژگی های آن اتاق های نسبتا بزرگ و شیک و دارا بودن سالن بدنسازی مجهز و استخر است.
هتل لامارتین استانبول چطوره؟
هتل لامارتین در کوجاتپه، خیابان لامارتین ، منطقه بی اوغلو در نزدیکی میدان تکسیم واقع شده است.
هتل سورملی استانبول چطوره؟
هتل سورملی ، هتلی پنج ستاره در منطقه ی شیشلی است که موقعیت مکانی بسیار مناسبی داشته و به مرکز خرید جواهر نزدیک است. این هتل شامل سالن بدنسازی و استخر روباز است.
هتل ماربل استانبول چطوره؟
هتل چهار ستاره متوسط واقع در میدان تکسیم، اول خیابان استقلال است که دارای لابی شیک و استخر سر پوشیده می باشد.
هتل دورا استانبول چطوره؟
هتل چهار ستاره ی خوبی است که به عنوان هتلی در منطقه ی تکسیم فروخته می شود اما در حدود 20 دقیقه پیاده روی سربالایی، با تکسیم فاصله دارد. اما هر 30 دقیقه ، شاتل رایگان از هتل دورا به سمت میدان تکسیم حرکت می کند.
هتل هیلتون استانبول چطوره؟
یکی از بهترین و لوکس ترین هتل های زنجیره ای پنج ستاره واقع در استانبول می باشد و سه هتل در مناطق بومنتی و بوسفور (بخش اروپایی)و کادیکوی(بخش آسیایی) دارد.

سوالات مرتبط با مسیریابی در شهر

چه موقع به استانبول سفر کنیم؟
بهترین زمان برای سفر به استانبول اواخر تابستان تا اواسط پاییز و اواخر زمستان تا اواسط بهار می باشد .در این بازه های زمانی قیمت ها نسبتا مناسب تر ، آب و هوا مطلوب تر و ازدحام جمعیت در مکان های دیدنی کمتر است.
استانبول کجا بریم؟
در استانبول می توان از مسجد آبی، مسجد ایاصوفیه، خیابان استقلال و میدان تکسیم، پل بسفر، جزیره بیوک آدا ، بام استانبول و مراکز خرید متنوع دیدن کرد.
جاهای دیدنی استانبول کجاست؟
مسجد ایاصوفیه ، مسجد آبی ، میدان تکسیم ، خیابان استقلال، برج گالاتا و پل بسفر از جاهای دیدنی های شهر استانبول می باشند.
ونیزاستانبول کجاست؟
ونیزیا اوت لت در بخش اروپایی استانبول واقع شده است، در این مرکز خرید مانند ونیز، می توان گُندولا سواری کرد و همزمان از مغازه ها دیدن نمود.
بام استانبول کجاست؟
در بخش آسیایی استانبول و بر فراز تپه های تپه های چاملیکا واقع شده است.
باکرکوی استانبول کجاست؟
منطقه ای خلوت، دور از شهر است که نزدیک فرودگاه قدیم آتاترک واقع شده است.
غرب استانبول کجاست؟
مناطق بیلیک دوزو (Beylikdüzü) و اسن یورت (Esenyurt) در غرب بخش اروپایی استانبول واقع شده اند. بیلیک دوزو در جنوب اتوبان E5 و اسن یورت در شمال این اتوبان هستند.
شیشلی استانبول کجاست؟
شیشلی محله ای ثروتمندو پر جمعیت در بخش اروپایی استانبول است که مملو از هتل های سطح بالا، بوتیک های لباس شیک و مراکز خرید متنوع است
آکسارای استانبول کجاست؟
آکسارای یکی از محبوب ترین مراکز خرید ارزان در ترکیه است که در بخش قدیمی استانبول در نزدیکی منطقه فاتیح و امینونو واقع شده است.
کادیکوی استانبول کجاست؟
منطقه ای وسیع و پرجمعیت است که در بخش آسیایی استانبول در ساحل شمالی دریای مرمره واقع شده است.
بشیکتاش استانبول کجاست؟
یکی از قدیمی ترین و وسیعترین مناطق استانبول است که در بخش اروپایی آن واقع شده است.
چگونه به ببک استانبول برویم؟
در تکسیم سوار خط M2 شوید و پس از 4 ایستگاه در ایستگاه لونت پیاده شده و ادامه ی مسیر را با خط M6 ادامه دهید، و پس از پیمودن دو ایستگاه در ایتلرر ایساسیونو پیاده شوید با 10 دقیقه پیاده روی در منطقه ببک خواهید بود.
استانبول مال کجاست؟
استانبول مال در منطقه ی پاشاک شهیر واقع شده است.
چگونه به مرکز خرید استانبول مال برویم؟
مسیر مترو + اتوبوس: در ایستگاه تکسیم سوار خط M2 شوید، سپس در ایستگاه مترو ینی‌کاپی پیاده شده و با 5 دقیقه پیاده روی خود را به ایستگاه اتوبوس ینی کاپی مرمره برسانید. سوار اتوبوس 146T باگازکوی شده و پس از 16 ایستگاه در دمیرجیلر سیتسی از اتوبوس پیاده شوید. این ایستگاه تا استانبول مال تنها 300 متر فاصله دارد.مسیر اتوبوسی: در ایستگاه اتوبوس تکسیم سوار خط 79T شوید 17 ایستگاه را پشت سرگذاشته و در ایستگاه ارگنایز سن سیت پیاده شوید. سپس سوار اتوبوس 98H باکیرکوی شده و در ایستگاه بعدی یعنی، دمیرجیلر سیتسی از اتوبوس پیاده شوید.ن ایستگاه تا استانبول مال تنها 300 متر فاصله دارد.
چگونه به مرکز خرید اولیویوم استانبول برویم؟
بهترین روش برای رفتن به این مرکز خرید، استفاده از تراموا و یا استفاده از اتوبوس شماره 93T از میدان تکسیم می باشد.
مرکز خرید فروم استانبول کجاست؟
مرکز خرید Forum در بایرام پاشا واقع شده است که کمتر از 15 کیلومتر با میدان تکسیم فاصله دارد.
شب ها استانبول کجا بریم؟
قدم زدن درحوالی میدان تکسیم ، خیابان استقلال و گذراندن زمان در کافه های اطراف، بازدید از تنگه بسفر و صرف شام در کشتی کروز و بازدید از برج گالاتا از جمله فعالیت های لذت بخش است که میتوان شب ها در استانبول انجام داد.
چگونه به آکواریوم استانبول برویم؟
شاتل های رایگان به مقصد آکواریوم در بین محله ی سلطان احمد وتکسیم قرار گرفته اند. همچنین می توان با اتوبوس از میدان تکسیم به منطقه فلوریا که آکواریم در آنجا واقع شده است رفت.
شهربازی استانبول کجاست؟
در قسمت Golden Horn استانبول واقع شده است و از میدان تکسیم حدود 13 کیلومتر فاصله دارد.
سواحل استانبول کجاست؟
جزایر استانبول و یا The Princes’ Islands متشکل از 9 جزیره در جنوب شرقی استانبول در دریای مرمره است. در این جزایر عموما اتومبیل وجود ندارد و به تردد با کالسکه و درشکه شناخته شده است.
چگونه به جزایر استانبول برویم؟
برای رفتن به جزایر استانبول (بیوک آدا) از اسکله رابین آنو و یا اسکله کاباتاش می توان اقدام کرد و هزینه رفت و برگشت با کشتی های عمومی 20 لیر ترکیه می باشد.
چگونه به ویالند استانبول برویم؟
این پارک تفریحی در منطقه ایوپ استانبول و در نزدیکی گلدن هورن واقع شده است. برای رفتن به این شهربازی می توان از شاتل های رایگان که از مقابل مرکز فرهنگی آتاتورک حرکت میکنند، استفاده نمود.
ایاصوفیه در استانبول کجاست؟
ایاصوفیه در بخش اروپایی استانبول، منطقه سلطان احمد و در نزدیکی کاخ توپکاپی واقع گشته است.
صرافی ایرانی در استانبول ترکیه کجاست؟
صرافی‌ها خوب معمولا در محله ‌های شناخته شده ای نظیر آکسارای، لاله لی، تکسیم و بازار بزرگ قرار دارند. البته اکثر صرافی های ایرانی در منطقه آکسارای واقع شده اند.
سالن ماساژ در استانبول ترکیه کجاست؟
مرکز Aytemer-El&Ayak Terapi Merkezi یکی از برترین مراکز ماساژ در استانبول می باشد که در منطقه ی شیشلی واقع شده است.
فاصله فرودگاه جدید استانبول تا میدان تکسیم چقدر است؟
در ساعات عادی بین 35 تا 55 دقیقه و درزمان ترافیک گاهی تا یک ساعت و نیم به طول می انجامد و فاصله فرودگاه تا میدان تکسیم بستگی به یکی از 3 مسیر موجود، بین 44 تا 58 دقیقه متغیر است.
فاصله استانبول مال تا تکسیم چقدر است؟
فاصله ی آن ها 27 کیلومتر ،که در زمان عادی 20 الی 35 دقیقه فاصله است و در زمان های شلوغ تا 1:30 دقیقه به طول می انجامد.
فاصله مرکز خرید فروم استانبول تا میدان تکسیم چقدر است؟
فاصله ی آن ها 12 کیلومتر ، که در زمان عادی کمتر از 20 دقیقه فاصله است و در زمان های شلوغ تا 45 دقیقه به طول می انجامد.
نقشه مترو استانبول با کیفیت بالا
لینک در پایین صفحه قرار دارد
ارز مسافرتی استانبول چقدر است؟
ارز مسافرتی یکبار در سال و ماکزیموم 2000 یورو می باشد که صرفا از طریق صرافی با ارایه مدارک شناسایی و شماره همراهِ به نام مسافر مقدور است.
در استانبول کجا غذا بخوریم؟
از رستوران های معروف استانبول نصرت و گوکان می توان نام برد.
استانبول چقدر پول ببریم؟
بستگی به حجم خرید و تعداد شب اقامت دارد ولی اگر خرید چندانی ندارید برای 3 شب حدود 150 دلار کافی است.
چگونه استانبول کارت تهیه کنیم؟
استانبول کارت را می توان از دستگاه های وندینگ زرد واقع در هر ایستگاه مترو ، تراموا ، مترو و یا برخی کیوسک ها که در نزدیکی اکثر ایستگاه های اتوبوس های عمومی واقع شده است ، خریداری کنید
چگونه استانبول کارت را شارژ کنیم؟
استانبول کارت را می توان از طریق دستگاه های ATM و یا در دکه های مترو و روزنامه فروشی شارژ کرد.
فرودگاه جدید استانبول کجاست؟
فرودگاه جدید در شمال غرب استانبول واقع شده و فاصله اش تا تکسیم 45 دقیقه است که می توان از اتوبوس ها مخصوص فرودگاه که به مبلغ 18 لیر است استفاده نمود.

سوالات مرتبط با مراکز خرید استانبول

چه چیزهایی در استانبول ارزان است؟
قیمت پوشاک، کفش و کیف چرم در استانبول بسیار مناسب است.
حراج استانبول چه زمانی است؟
معمولا انتهای فصول حراجی های بسیار خوبی برگزار میشود و آخرین جمعه ی ماه نوامبر نیز که به بلک فرایدی معروف است تمام برندها حراج های بزرگی دارند.
دراستانبول چی بخریم؟
ازاستانبول می توان پوشاک متنوع ، شکلات و باقلوا خریداری نمود.
بهترین مراکز خرید استانبول با قیمت مناسب کجا هستند؟
مرکز خرید 212، اولیویوم، کاله سنتر و پروفیلو جز مراکز خرید با قیمت های مناسب در استانبول هستند.
مراکز خرید ارزان نزدیک تکسیم استانبول چیست؟
از جمله مراکز خرید ارزان نزدیک میدان تکسیم خیابان استقلال، پاساژ جواهر ومرکز خرید پروفیلو می باشد.
کجای استانبول خرید کنیم؟
مراکز خرید در استانبول بسیار متنوع و فراوان است و از جمله ی آنها خیابان استقلال، خیابان آکسارای و عثمان بی می باشد.
دراستانبول از کجا خرید کنیم؟
دراستانبول می توان از خیابان استقلال، منطقه ی آکسارای، مرکز خرید جواهر و...خرید نمود.