همه پروازهای داخلی و خارجی

همه پروازهای داخلی و خارجی

کامل‌ترین سایت خرید بلیط پروازهای داخلی، پروازهای خارجی
دسترسی آسان از طریق وبسایت

دسترسی آسان از طریق وبسایت

ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای جستجو، خرید و استرداد بلیط
قیمت رقابتی همراه با تضمین

قیمت رقابتی همراه با تضمین

معتبرترین و به‌صرفه‌ترین سامانه فروش بلیط و چارتر با پشتیبانی ۲۴ ساعته

سفر کنید

هرمزگان

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیزتو شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

بک پکر

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

فستیوال های روز دنیا

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

questionquestion
mobile

بلیت هواپیما اصفهان مشهد، برنامه پروازها و راهنمای خرید

اصفهان که به نصف جهان نیز معروف است یکی از مهم ترین شهرهای گردشگری ما به حساب می آید. این شهر با داشتن بناها تاریخی بسیار که تعداد زیادی از آن ها در لیست میراث جهانی یونسکو قرار گرفته اند و جذابیت های خاص خود این روزها تبدیل به یکی از مهم ترین قطب های گردشگری ایران شده است.علاوه بر جاذبه های گردشگری فراوانی که اصفهان در خود جای داده، این شهر از لحاظ اقتصادی نیز اهمیت ویژه ای دارد و می توان آن را در لیست پنج شهر مهم ایران قرار داد. مشهد نیز مهم ترین قطب زیارتی ایران و مدفن امام هشتم شیعیان است و هر سال پذیرای چند میلیون مسافر و زائر است. همچنین از مشهد می توان به عنوان دومین شهر مهم و پرتردد ایران نام برد. پس بدیهی است که تردد بین این دو شهر بسیار زیاد باشد و بخشی از تردد بین این دو شهر به امور کاری اختصاص پیدا کند. بیشتر مواقع بلیت هواپیما مشهد و اصفهان و بالعکس انتخاب افرادی است که برای اهداف کاری بین دو شهر در حال تردد هستند.

برای تهیه مناسب بلیت هواپیما برای سفر اصفهان مشهد ابتدا باید با انواع بلیت و نحوۀ تهیۀ آن ها آشنا شوید تا بتوانید بهترین تصمیم را در زمان مناسب اتخاذ کنید.

انواع بلیت هواپیما

بلیت هواپیمای سیستمی:

به روشی که مسافر بلیت هواپیما را به صورت مستقیم از شرکت های هواپیمایی خریداری می کند، بلیت هواپیمای سیستمی نام دارد. در این نوع، خرید بلیت برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها حساب می شود و شما می توانید از چندین ماه قبل اقدام به تهیه بلیت نمایید. قیمت این نوع بلیت معمولاً ثابت بوده و دچار تغییر محسوسی نمی شود و در صورت پس دادن بلیت بنا به ساعت و زمان مانده تا پرواز ممکن است تا 70 درصد مبلغ آن برگردانده شود.

بلیت هواپیمای چارتری

زمانی که مسافر بلیت خود را از آژانس های هواپیمایی و واسطه های دیگر تهیه کند اقدام به خرید بلیت چارتری کرده است.

در این نوع خرید برای تمام افراد بالای 2 سال قیمت بلیت تمام بها حساب می شود. همچنین بنا به شلوغی و یا خلوت بودن پرواز قیمت آن تغییر چشم گیری دارد. این بلیت بیشتر برای روزهای خلوت پیشنهاد می شود که قیمت آن بسیار ارزان تر از روزهای شلوغ است.

حال که با انواع بلیت پرواز تهران شیراز آشنا شدید توضیحاتی در خصوص نحوۀ تهیه بلیت ارائه می کنیم.

خرید بلیت از طریق وب‌سایت های شرکت های هواپیمایی

شرکت های بزرگ هواپیمایی برای تهیه مستقیم بلیت یا همان بلیت سیستمی، وب‌سایت های خود را دایر کرده اند. برای تهیه بلیت از شرکت های هواپیمایی کافی است به آدرس اینترنتی این شرکت ها که به راحتی قابل جستجو در گوگل است مراجعه کنید، زمان و مقصد خود را تعیین کنید و بلیت را به صورت اینترنتی خریداری فرمایید.

خرید از طریق وب‌سایت های فروش اینترنتی

روشی که این روزها محبوبیتی شایان توجه به دست آورده است. وب‌سایت های آنلاین فروش بلیت، دو نوع سیستمی و چارتری را با درج همۀ شرایط مانند قیمت، زمان، نوع هواپیما و شرکت هواپیمایی را به شما نشان می دهد تا بتوانید بهترین تصمیم را اتخاذ کنید و بلیت مناسب را تهیه فرمایید.

خرید از طریق مراجعه حضوری به شرکت های هواپیمایی

این روش تا چند سال پیش مرسوم بود ولی این روزها با توجه به راحتی ایجاد شده توسط اینترنت و دسترسی همگان به آن مورد استقبال بسیار کمتری قرار می گیرد اما هنوز هم این روش قابل استفاده است. شما می توانید با مراجعه حضوری به دفاتر شرکت های هواپیمایی به تهیه بلیت برای زمان مورد نظر خود اقدام کنید.

خرید از طریق مراجعه حضوری به آژانس های هواپیمایی

این روش نیز این روزها محبوبیت خود را تا حد زیادی از دست داده است اما هنوز هم مرسوم بوده و افرادی از طریق این روش به تهیه بلیت اقدام می کنند. در این روش کافی است به یکی از دفاتر هواپیمایی مراجعه کنید و بلیت خود را خریداری کنید.

اطلاعاتی در خصوص پرواز اصفهان مشهد و زمان آن

حال که اطلاعات لازم در مورد بلیت و نحوۀ تهیه آن را دارید باید اطلاعاتی در مورد پرواز اصفهان مشهد و مدت زمان آن داشته باشید. فاصله هوایی اصفهان تا مشهد 833 کیلومتر است و مدت زمان این پرواز در حدود 1 ساعت و 30 دقیقه است. البته لازم به ذکر است که با توجه به نوع هواپیما، شرایط جوی و آب و هوایی و همچنین یکسره بودن یا داشتن توقف در میان راه این زمان می تواند تغییر کند.

در حال حاضر پرواز اصفهان مشهد توسط چندین شرکت هواپیمایی ارائه می شود. ایران ایر و زاگرس فعال ترین شرکت های هواپیمایی در این مسیر پراهمیت هستند؛ و در هر هفته حداقل هفت پرواز اصفهان را به مقصد مشهد ترک می کند.

جزئیات بیشتر