بلیط هواپیما از ساری به مقصد مشهد

مشهد پایتخت مذهبی ایران، سرزمین زائران شیعه و یکی از محبوب ترین شهرهای ایران برای گردشگران است. در طول سال میزبان مسافرانی از دیگر شهرها و کشورهای مسلمان همسایه است. گرچه به عنوان شهری مذهبی برای مسافران شناخته شده است اما جاذبه های گردشگری مشهد در لیست برترین ها می درخشند. 
مقبره شیخ بهایی وزیر شاه عباس صفوی، مدرسه عباسقلی خان از مدارس تاریخی وقف شده، گنبد خشتی مشهد محل دفن امامزاده محمد، گنبد سبز محل دفن شیخ محمد مومن، پیرپالاندوز از عارفان معروف مشهد، آرامگاه نادرشاه از شاهان بزرگ ایرانی، امامزاده یحیی نوه امام زین العابدین (ع)، خواجه مراد مقبره هرثمه بن عین، خواجه اباصلت از خادمین امام رضا (ع)، آرامگاه فردوسی مشهد بزرگترین حماسه سرای ایران، بنای هارونیه از بناهای دیدنی مشهد، پارک جنگلی وکیل آباد مشهد، سرزمین موج های آبی، سرزمین موج های خروشان، سرزمین پروفسور بازیما اولین پارک علمی تفریحی در ایران، شهر مشاغل کودکان کارالند، پارک ملت مشهد، پارک کوه سنگی، آبشار اخلومد، جاغرق با باغات سرسبزش، شاندیز منطقه ای کوهستانی، طرقبه، بندگلستان با منظره ای شگفت انگیز، سد طرق، شاهان گرماب با چشمه ی آب گرم، زشک از روستاهای گردشگری، خانه ملک از خانه های عصر قاجار، خانه داروغه محل سکونت محمدیوسف خان داروغه مشهد، سدچالیدره از ییلاقات خوش آب و هوا، باغ گیاه شناسی و پیست اسکی شیرباد از مهم ترین جاذبه های گردشگری مشهد برای مسافران است.

فلاوینگو با ارائه بهترین خدمات، تیم مشاوره رایگان و پشتیبانی 24 ساعته، می توان به صورت حضوری یا آنلاین، ارزان ترین و مناسب ترین بلیط هواپیمایی را رزرو و خریداری کرد.

مدت زمان پرواز و ساعت پروازها

پرواز ساری مشهد با مسافت ۵۸۶ کیلومتر، ساعتی در حدود ۵۰ تا ۱:۱۰ دقیقه طول می کشد، گاهی باتوجه به مساعد نبودن شرایط آب و هوایی ممکن است با تغییر مسیر و تاخیر انجام شود.

پروازهای ساری مشهد معمولا یک بار در طول روز و در ساعت های مختلف به حرکت در می آید.

آتا، آسمان، وارش و ایران ایر از بهترین ایرلاین های هواپیمایی کشور هستند که در این مسیر به مسافران خدمت رسانی می کنند.

قیمت بلیط هواپیما ساری مشهد

برای خرید بلیط ساری مشهد با قیمتی ارزان تر و مناسب، بهترین گزینه، بلیط های لحظه آخری و چارتری است. البته برای زمانی پیشنهاد می شود که سفرتان خانوادگی یا سفر کاری نباشد، مناسب برای کسانی است که قصد سفر دارند اما نه در زمان معینی.

بلیط های سیستمی یا بلیط های چارتری و لحظه آخری؟ بلیط های سیستمی از منطقی ترین پیشنهادها برای سفرهای کاری و خانوادگی است که زمان برای مسافر حائزاهمیت است و در صورت کنسلی ۷۰٪ از قیمت کل بلیط به مسافر بازگشت داده خواهد شد.

بلیط های چارتری و لحظه آخری در زمانی به فروش می رسند که برای همان روز تعداد مسافرین کاهش پیدا کرده و تعدادی از صندلی های پرواز در مسیر خالی مانده و آژانس ها برای کمتر ضرر کردن، بلیط ها را با کاهش قیمت یا حتی نصف قیمت به مسافران می فروشند اما در صورت کنسلی مبلغی استرداد داده نخواهد شد.

 

در مجموع قیمت بلیط هواپیما ساری مشهد به عوامل مختلفی همچون مسیرپرواز، کلاس پروازی، شرکت های ارائه دهنده بلیط و روز پرواز بستگی دارد، فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی این امکان را برای مسافرین فراهم کرده تا در کوتاه ترین زمان، مناسب ترین بلیط هواپیما را تهیه کنند.