همه پروازهای داخلی و خارجی

همه پروازهای داخلی و خارجی

کامل‌ترین سایت خرید بلیط پروازهای داخلی، پروازهای خارجی
دسترسی آسان از طریق وبسایت

دسترسی آسان از طریق وبسایت

ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای جستجو، خرید و استرداد بلیط
قیمت رقابتی همراه با تضمین

قیمت رقابتی همراه با تضمین

معتبرترین و به‌صرفه‌ترین سامانه فروش بلیط و چارتر با پشتیبانی ۲۴ ساعته

سفر کنید

هرمزگان

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیزتو شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

بک پکر

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

فستیوال های روز دنیا

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

questionquestion
mobile

اطلاعات کامل دربارۀ پرواز کیش مشهد و روش خرید بلیت

مشهد به عنوان دومین شهر بزرگ ایران و مهم‌ترین شهر معنوی کشور نقش بزرگی را صنعت گردشگری کشور به عهده دارد. این شهر مقصد سفر مسافران بسیاری از تمام شهرهای داخلی و بسیاری از کشورهای خارجی است. سالانه حدود 13 میلیون گردشگر از مناطق مختلف به این شهر سفر می کنند. معمولاً مسیرهای پروازی منتهی به شهر مشهد جزء پرترددترین مسیرهای پروازی کشور هستند. یکی از مهم‌ترین این مسیرها مسیر پرواز کیش مشهد است.

حتی اگر افرادی را که از مشهد برای گردش و تفریح به کیش سفر داشته‌اند و حالا قصد برگشت به مشهد را دارند نادیده بگیریم، بسیاری از ساکنان کیش در ایام مختلف سال برای سفر به مشهد اقدام می کنند. حرم مطهر امام رضا (ع) تنها یکی از مواردی است که گردشگران را از سراسر کشور برای بازدید از این شهر به مشهد می کشاند.

بلیت هواپیما کیش مشهد

همان‌طور که اشاره کردیم جاذبه های گردشگری مشهد تنها شامل حرم امام رضا نیست. در مشهد مکان های دیدنی بسیاری وجود دارد که بیشتر آن ها را در شهری مانند کیش نخواهید یافت. حتی برخی از جاذبه های تفریحی این شهر منحصر به مشهد هستند و حتی در کیش نمونه ای از آن را پیدا نخواهید کرد.

آرامگاه نادرشاه افشار، آرامگاه خواجه ربیع، آرامگاه فردوسی، گنبد هارونیه، ییلاقات شاندیز، طرقبه، زشک، پارک جنگلی وکیل آباد و آبشار ارتکند برخی از مهم‌ترین جاذبه های گردشگری مشهد و پیست اسکیت یخی مشهد و مجموعه پارک های آبی این شهر برخی از جاذبه های تفریحی این شهر هستند که نمونه مشابهی در کیش ندارند. تمام این موارد به تنهایی می توانند انگیزه ای برای خرید بلیت هواپیما کیش مشهد باشند.

یکی از مهم‌ترین خریداران بلیت هواپیما کیش مشهد افرادی هستند که برای سفر به کیش از بلیت هواپیما مشهد کیش استفاده کرده اند و حالا قصد بازگشت به این شهر را دارند.

سفرهای کاری هم بخش بزرگی از فروش بلیت هواپیما کیش مشهد را تشکیل می دهد. کیش منطقه آزاد است و به دلیل وجود مراکز خرید فراوان و جاذبه های گردشگری فراوان تجارت در این شهر رونق دارد، بنابراین عجیب نیست که حجم زیادی از سفرهای بین دو شهر را سفرهای کاری تشکیل دهد.

درمجموع با توجه به مسافت بین این دو شهر بلیت هواپیما کیش مشهد منطقی ترین راه برای سفر بین مشهد و جزیره کیش است.

پرواز کیش مشهد

پرواز کیش مشهد نیز مانند بسیاری دیگر از پروازهای منتهی به شهر مشهد توسط شرکت های هواپیمایی فراوانی ارائه می شود، اما فعال ترین شرکت های هواپیمایی در این مسیر زاگرس و ایران ایر تور هستند. هر دو شرکت خدمات خوبی در این مسیر پروازی ارائه می دهند و رضایت مسافرین از آن ها در حد مطلوبی قرار دارد.

در پروازهای روزانه اولین پرواز در حوالی 2 بعد از ظهر از زمین بر می خیزد و آخرین پرواز نیز در ساعت 20:30 دقیقه فرودگاه بین المللی کیش را به مقصد فرودگاه هاشمی نژاد مشهد ترک می کند.

قیمت بلیت هواپیما کیش مشهد

بدترین زمان برای خرید بلیت هواپیما کیش مشهد در ایام مناسبت های مذهبی است. برای مثال در ایام محرم و ماه رمضان قیمت بلیت هواپیما کیش مشهد ممکن است رو به افزایش برود.

قیمت بلیت هواپیما کیش مشهد با توجه به نوع هواپیما، شرکت هواپیمایی، کلاس پروازی و زمان سفر متغیر است، اما مهم‌ترین عاملی که می تواند بر روی قیمت آن تأثیر بگذارد زمان سفر است. با انتخاب زمان صحیح سفر می توانید بلیت های چارتری و بلیت های لحظه آخری را با قیمتی مناسب تهیه کنید. البته لازم به ذکر است که در بسیاری از موارد قیمت بلیت های چارتری ممکن است بیشتر از قیمت بلیت های سیستمی باشد.

 

جزئیات بیشتر