همه پروازهای داخلی و خارجی

همه پروازهای داخلی و خارجی

کامل‌ترین سایت خرید بلیط پروازهای داخلی، پروازهای خارجی
دسترسی آسان از طریق وبسایت

دسترسی آسان از طریق وبسایت

ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای جستجو، خرید و استرداد بلیط
قیمت رقابتی همراه با تضمین

قیمت رقابتی همراه با تضمین

معتبرترین و به‌صرفه‌ترین سامانه فروش بلیط و چارتر با پشتیبانی ۲۴ ساعته

سفر کنید

هرمزگان

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیزتو شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

بک پکر

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

فستیوال های روز دنیا

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

questionquestion
mobile

بلیت هواپیما مشهد اصفهان، اطلاعات کامل و راهنمای خرید

تجربه نشان داده هر شهری که از مشهد به سمت آن شهر مسیر پروازی وجود داشته باشد، آن مسیر پروازی از پرترددترین مسیرهای پروازی کشور خواهد بود، حالا فرض کنید که آن شهر اصفهان یا همان نصف جهان باشد. دو شهر مشهد و اصفهان هر دو از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین شهرهای کشور و از جذاب ترین مقاصد گردشگری برای گردشگران داخلی و خارجی هستند.

اصفهان شهری با 515 کیلومتر مربع مساحت به عنوان یکی از شهرهای باستانی ایران و سومین شهر بزرگ و پرجمعیت کشور بعد از شهر مشهد قطعاً مقصد سفر بسیاری از مسافرین است.

علاوه بر این بسیاری از مسافرینی که با هدف سفر به مشهد از بلیت هواپیمای اصفهان مشهد استفاده کرده اند احتمالاً از بلیت هواپیما مشهد اصفهان نیز برای بازگشت استفاده می کنند.

بلیت هواپیما مشهد اصفهان

اصفهان شهری است پر از جاذبه های گردشگری طبیعی، تاریخی و فرهنگی که از هر لحاظ جذاب هستند. بسیاری از جاذبه های گردشگری این شهر حتی در لیست میراث جهانی یونسکو قرار دارند، بنابراین جای تعجب نیست که مسیر پرواز مشهد اصفهان از پرترددترین مسیرهای پروازی کشور باشد.

مسجد شیخ لطف الله، عمارت عالی قاپو، مسجد امام یا همان مسجد شاه، کلیسای وانک، منار جنبان، کاخ چهل ستون، کاخ هشت بهشت، پل خواجو، سی و سه پل و زاینده رود برخی از مهم‌ترین جاذبه های گردشگری اصفهان هستند که عقل و هوش هر گردشگر خارجی یا داخلی را خود می برند.

علاوه بر جاذبه های گردشگری فراوانی که اصفهان در خود جای داده، این شهر از لحاظ اقتصادی نیز اهمیت ویژه ای دارد. با توجه به اینکه مشهد و اصفهان دومین و سومین شهر پراهمیت کشور محسوب می شوند، بدیهی است که بخشی از تردد بین این دو شهر به این امور اختصاص دارد. در بیشتر مواقع بلیت هواپیما مشهد و اصفهان و بالعکس انتخاب افرادی است که برای اهداف کاری بین دو شهر در حال تردد هستند.

در حال حاضر امکان خرید اینترنتی بلیت هواپیما مشهد اصفهان تنها با چند کلیک و در کمترین زمان فراهم شده است.

پرواز مشهد اصفهان

پرواز مشهد به اصفهان روزانه در چند نوبت از فرودگاه هاشمی نژاد مشهد به مقصد فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان حرکت می کند. فرودگاه شهید بهشتی اصفهان که تأسیس آن به سال 1361 باز می گردد یکی از فرودگاه های بین المللی قدیمی کشور به حساب می آید. این فرودگاه که از فرودگاه های مجهز کشور است قادر به پذیرش انواع هواپیماهای مسافربری است.

در حال حاضر پرواز مشهد اصفهان توسط چندین شرکت هواپیمایی ارائه می شود. ایرلاین های ایران ایرتور و زاگرس فعال ترین شرکت های هواپیمایی در این مسیر پراهمیت هستند.

فاصله بین شهرهای مشهد و اصفهان چیزی در حدود 831 کیلومتر است. البته این مسافت مربوط به مسافت پروازی بین دو شهر است. پرواز مشهد اصفهان این مسافت را در حدود 1 ساعت 30 دقیقه طی می کند. البته در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوایی ممکن است زمان سفر تا 1 ساعت و 20 دقیقه نیز کاهش پیدا کند.

اولین پرواز روزانه مسیر پرواز مشهد اصفهان در ساعت 12:20 دقیقه فرودگاه هاشمی نژاد را ترک می کند. زمان حرکت آخرین پرواز در هرروز نیز ساعت 17:40 دقیقه است.

قیمت بلیت هواپیما مشهد اصفهان

بیشترین حجم سفر به شهر اصفهان در ایام نوروز و روزهای بهاری است. در این زمان سفر به این شهر به حداکثر می رسد، چرا که شرایط آب و هوایی مناسبی در این زمان برقرار است. فراموش نکنید در چنین زمان هایی قیمت بلیت هواپیما مشهد اصفهان نیز شامل افزایش خواهد شد، چرا که تقاضا برای این پرواز افزایش پیدا می کند.

در مجموع زمان سفر عاملی است که تأثیر زیادی در قیمت بلیت هواپیما مشهد اصفهان دارد. علاوه بر این زمان حرکت پرواز نیز در قیمت آن تأثیرگذار است. شرکت های هواپیمایی ارائه دهنده بلیت و کلاس پروازی دیگر عوامل تأثیرگذار بر قیمت بلیت هستند.

در صورتی که برنامه زمانی شما دارای انعطاف است می توانید از بلیت های چارتری و بلیت های لحظه آخری برای کاهش هزینه سفر خود استفاده کنید.

جزئیات بیشتر