خرید بلیط هواپیما تهران اصفهان

شهرهایی مثل اصفهان که در لیست مهم‌ترین شهرهای کشور قرار دارند همواره مقصد سفر بسیاری از گردشگران هستند. تفاوتی هم ندارد که این گردشگران خارجی باشند یا داخلی؛ معمولاً نرخ مسافرت به این کلان شهرها بسیار زیاد است. اصفهان که یکی از مهم‌ترین شهرهای گردشگری کشور و همین‌طور یکی از بزرگ‌ترین شهرهای صنعتی کشور است از این قاعده مستثنا نیست.

بلیط هواپیما تهران اصفهان

بلیط هواپیمای از شهر تهران به اصفهان جزء پرفروش ترین بلیط های هواپیما است. تردد در این مسیر پروازی بسیار زیاد است و این مسئله چندین علت دارد.

هر دو شهر مبدأ و مقصد از بزرگ‌ترین و پراهمیت و همین‌طور پرجمعیت ترین شهرهای کشور هستند، بنابراین جای تعجب نیست اگر بدانید که رفت و آمد بین این دو شهر نیز بسیار زیاد است.

هر دو شهر، فعال و صنعتی هستند و ساختار اداری نیز در آن ها بسیار فعال است. با این وجود احتمالاً حجم زیادی از سفرها بین این دو شهر را سفرهای کاری تشکیل می دهد. انتخاب بیشتر مسافرین این مسیر بلیط هواپیما تهران اصفهان است، چرا که می توانند با استفاده از هواپیما به راحتی و در کمترین زمان خود را به این شهر برسانند.

همچنین نباید فراموش کنیم که اصفهان از آن شهرهایی است که به قدری جاذبه گردشگری طبیعی، فرهنگی و تاریخی را در خود جای داده که با یک سفر طولانی هم قادر به بازدید از جاذبه های گردشگری آن نخواهید بود. علاوه بر این هرکدام از جاذبه های گردشگری اصفهان به تنهایی دلیل خوبی برای خرید بلیط هواپیما تهران اصفهان و دیگر بلیط های منتهی به این شهر هستند.

در حال حاضر امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران اصفهان فراهم شده است. تنها با چند کلیک می توانید مبدأ و مقصد سفر خود را انتخاب کرده و پس از وارد کردن مشخصات هزینه بلیط را به صورت آنلاین پرداخت کنید. حالا می توانید برای سفر آماده شوید!

پرواز تهران اصفهان

فاصلۀ بین شهرهای تهران و اصفهان چیزی در حدود 338 کیلومتر است. خوشبختانه اصفهان به دلیل قرارگیری در مرکز شهر فاصله نزدیکی تا بیشتر شهرهای کشور داشته و سفر با هواپیما به این شهر در چشم به هم زدنی انجام می شود.

این فاصله 338 کیلومتری با استفاده از هواپیما در حدود 30 دقیقه طی می شود. تعداد پروازهایی که در طول روز از تهران به سمت اصفهان انجام می شود متغیر است. در برخی روزها تنها 3 هواپیما راهی این شهر می شود، اما در برخی روزها ممکن است تا 10 هواپیما از تهران به اصفهان سفر کنند. پرواز تهران اصفهان عموماً از ساعت 5 صبح تا 11 شب ادامه دارد. معمولاً پروازهای اول صبح این مسیر با استقبال کمتری رو به رو می شوند و قیمت کمتری دارند.

قیمت بلیط هواپیما تهران اصفهان

عوامل مختلفی در تعیین قیمت بلیط هواپیما و کاهش و افزایش آن تأثیر دارند و قطعاً یکی از مهم‌ترین این موارد مسیر سفر است. برای مثال قیمت بلیط هواپیما تهران اصفهان از قیمت بلیط هواپیمای تهران تا شهرهای جنوبی کمتر است.

موارد دیگری همچون کلاس پرواز، زمان سفر، زمان خرید بلیط و حتی ایرلاین ارائه دهنده بلیط هواپیما نیز در قیمت بلیط هواپیما تأثیر می گذارند.

بلیط چارتری هم یکی از راه های خرید بلیط هواپیما تهران اصفهان با قیمتی کمتر از قیمت معمول است. معمولاً در زمان هایی که میزان سفر مسافران یک مسیر پروازی کاهش پیدا می کند بلیط های هواپیما با قیمتی کمتر از حد معمول عرضه می شوند. گاهی این کاهش قیمت حتی تا نیمی از قیمت بلیط ادامه پیدا می کند.

بلیط پروازهای غیرمستقیم راه دیگری برای خرید بلیط ارزان هواپیماست. البته بلیط پروازهای غیر مستقیم در سفرهای داخلی معمولاً کم اتفاق می افتد.

علت تفاوت قیمت بلیط هواپیما تهران اصفهان در ایرلاین های مختلف نیز بستگی به خدمات حین پرواز دارد.