همه پروازهای داخلی و خارجی

همه پروازهای داخلی و خارجی

کامل‌ترین سایت خرید بلیط پروازهای داخلی، پروازهای خارجی
دسترسی آسان از طریق وبسایت

دسترسی آسان از طریق وبسایت

ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای جستجو، خرید و استرداد بلیط
قیمت رقابتی همراه با تضمین

قیمت رقابتی همراه با تضمین

معتبرترین و به‌صرفه‌ترین سامانه فروش بلیط و چارتر با پشتیبانی ۲۴ ساعته

سفر کنید

هرمزگان

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیزتو شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

بک پکر

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

فستیوال های روز دنیا

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

questionquestion
mobile

بلیت هواپیما تهران مشهد، درباره پرواز، قیمت و خرید

مسیر پروازی تهران مشهد سال ها است که به عنوان پرترددترین مسیر پروازی شناخته می شود. بلیت های این مسیر معمولاً تنوع بسیار زیادی دارند و در بعضی از مناسبت ها به سرعت خریداری می شوند.

این شهر به عنوان دومین شهر پراهمیت کشور و پایتخت معماری سنتی اسلامی و پایتخت معنوی هر ساله میزبان گردشگران خارجی و داخلی فراوانی است. سالانه بیش از 12 میلیون مسافر از سراسر دنیا به این شهر می آیند تا از جاذبه های گردشگری این شهر دیدن کنند.

بنابراین با توجه به تمام این موارد عجیب نیست که بلیت هواپیما تهران مشهد نیز پرفروش ترین بلیت هواپیما در کشور باشد.

بلیت هواپیما تهران مشهد

وجود حرم مطهر امام رضا در شهر مشهد از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر میزان سفرها به این شهر است، اما تنها عامل نیست. تهران به عنوان پایتخت کشور و مشهد به عنوان دومین شهر پراهمیت کشور از لحاظ اقتصادی و اداری از مواردی است که در میزان سفرها بین این دو شهر تأثیرگذار است. بسیاری از مسافرین این مسیر برای شرکت در رویدادهای بین المللی، یا انجام قراردادهای تجاری و امثال آن بین دو شهر در سفر هستند.

در کنار اهمیت اداری تجاری این دو شهر جاذبه های گردشگری مشهد به عنوان عاملی مهم برای سفر وجود دارند. حرم مطهر امام رضا تنها یکی از جاذبه های گردشگری مشهد محسوب می شود. این شهر علاوه بر جاذبه های گردشگری معنوی فراوان همچون خواجه ربیع، مشهد گوهرشاد و ...، جاذبه های تاریخی و طبیعی شگفت انگیزی در خود دارد که هر کدام به تنهایی بهانه ای جذاب برای سفر به مشهد محسوب می شوند.

آرامگاه فردوسی، آرامگاه نادرشاه افشار، ییلاقات شاندیز و طرقبه برخی از مهم‌ترین جاذبه های گردشگری این شهر به حساب می آیند. علاوه بر این امکانات تفریحی نیز در این شهر حتی در برخی موارد نسبت به پایتخت برتری دارد. وجود چندین پارک آبی مجهز، پیست اسکیت روی یخ تأییدکننده این ادعاست.

تمام این موارد باعث شده که بلیت هواپیما تهران مشهد به پرفروش ترین بلیت هواپیما تبدیل شود و این مسیر پروازی پرترددترین باشد.

در حال حاضر خرید اینترنتی بلیت هواپیمای تهران مشهد تنها با چند کلیک ممکن شده است.

پرواز تهران مشهد

اگر قصد سفر به مشهد را داشته باشید می توانید از راه های مختلفی همچون، اتوبوس، قطار، اتومبیل و هواپیما استفاده کنید. اما پرواز تهران مشهد از بهترین راه های سفر به این شهر است و معمولاً بیشتر سفرها به مقصد شهر مشهد از طریق هواپیما انجام می گیرد.

فاصله بین دو شهر تهران و مشهد نسبتاً زیاد است. در صورتی که بخواهید این مسیر را با اتومبیل شخصی یا قطار طی کنید احتمالاً ساعات زیادی در راه خواهید بود. این مسئله از طرفی خسته کننده است و از طرفی باعث هدر رفت زمان می شود.

فاصله زمینی بین این دو شهر بیشتر از 900 کیلومتر است، اما مسیر پروازی آن چیزی در حدود 743 کیلومتر است. مدت زمان سفر با استفاده از پرواز تهران مشهد ممکن است از 1 ساعت و 10 دقیقه تا 1 ساعت و 24 دقیقه متغیر باشد. این تغییر زمانی در بیشتر موارد به دلیل شرایط آب و هوایی و تغییر مسیر رخ می دهد.

اولین پرواز تهران مشهد در ساعت 5:45 دقیقه صبح حرکت می کند و آخرین پرواز هر روز در ساعت 23:10 تهران را ترک می کند.

در حال حاضر بیشتر ایرلاین های فعال در مسیر پروازی تهران مشهد فعال هستند. آتا، ایران ایر، تابان، زاگرس، سپهران، قشم ایر، کاسپین و ماهان فعال ترین شرکت های هواپیمایی در این مسیر به حساب می آیند، اما از این بین هواپیمای زاگرس محبوبیت بیشتری دارد.

قیمت بلیت هواپیمای تهران مشهد

ایرلاین ارائه دهنده بلیت هواپیما، کلاس پروازی و چارتری یا سیستمی بودن بلیت برخی از مواردی هستند که بر روی قیمت بلیت تأثیرگذار هستند. بلیت چارتر تهران مشهد در بسیاری از زمان ها برای رزرو موجود است، اما برای استفاده از این بلیت ها معمولاً باید برنامه زمانی انعطاف پذیری داشته باشید.

پیش از رزرو بلیت لازم است به این نکته توجه کنید که قیمت بلیت هواپیما تهران مشهد ممکن است با توجه به موارد زیادی تغییر داشته باشد. بلیت های چارتری لزوماً ارزان تر از بلیت های سیستمی نیستند و ممکن است در برخی موارد گران تر نیز باشند، بنابراین بهتر است قبل از رزرو بلیت قیمت بلیت های سیستمی و چارتری را مقایسه کنید.

جزئیات بیشتر