خرید بلیط هواپیما آبادان به مقصد شیراز

برای برنامه ریزی سفر هوایی به شیراز از آبادان، باید بدانید که بلیط هواپیما آبادان شیراز کمتر در روزهای پنجشنبه و جمعه عرضه می شود ولی معمولاً در بقیه روزهای هفته می توانید این بلیط را رزرو کنید.

فرودگاه شیراز در 5 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد و شما می توانید در کمتر از 15 دقیقه بعد از خروج از فرودگاه، خود را به مرکز شهر برسانید. باید بدانید که زمان رسیدن شما از آبادان به شیراز، حدود 45 دقیقه است. قیمت بلیط هواپیما آبادان شیراز رفت و برگشت هم بین 300 الی 400 هزار تومان است و شما می توانید این بلیط را در کلاس اکونومی در همین بازه قیمتی در سایت فلاوینگو، رزرو کنید.

برای رزرو اینترنتی ارزان ترین بلیط هواپیما آبادان شیراز می توانید در بالای همین صفحه، اطلاعات خود را پرکنید و چند دقیقه بعد پیامک ثبت بلیط را دریافت کنید. اگر مشکلی برای رزرو اینترنتی داشتید می توانید با شماره 43635-021 که شماره دفتر مرکزی فلاوینگو است، تماس بگیرید یا با شماره 09054800413 تماس بگیرید و سؤالات احتمالی خود را بپرسید.

رزرو ارزان ترین بلیط هواپیما آبادان شیراز

برای رزرو ارزان ترین بلیط هواپیما آبادان شیراز در فلاوینگو، کافیست که به صفحه مربوط به مسیر آبادان شیراز به طور مرتب سر بزنید. هر 15 دقیقه قیمت ها به طور خودکار آپدیت می شوند و شاید در یکی از این دفعات، قیمت مورد نظر شما پیدا شود.

انواع بلیط هواپیما آبادان شیراز

به طور معمول سه نوع بلیط سیستمی، بلیط چاتر و بلیط لحظه آخری آبادان شیراز در بین مسافران معروف است. بلیط لحظه آخری در واقع یکی از همان دو نوع بلیط سیستمی و چارتر است که در لحظات آخر قبل از پرواز هواپیما، صادر می شود. بنابراین باید در مورد بلیط سیستمی و چارتر توضیح بدهیم. 

بلیط سیستمی همان بلیط معمولی است که توسط ایرلاین ها صادر می شود و معمولاً قیمت بالایی دارد. خوبی این بلیط این است که شما می توانید آن را لغو کنید و با پرداخت اندکی جریمه، بقیه پول خود را پس بگیرید. ویژگی دیگر بلیط سیستمی این است که برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها حساب می شود و شما می توانید برای سفرهای خانوادگی روی آن حساب کنید.

بلیط چارتر بلیطی است که توسط آژانس های هواپیمایی از ایرلاین ها به طور عمده و با قیمت کمتری خریداری شده اند و در ادامه با قیمت مناسبی به مسافران فروخته می شوند. یک بلیط چارتر هیچکدام از مزایای بلیط سیستمی را ندارد و فقط مانند بلیط سیستمی برای نوزادان زیر 2 سال تقریباً رایگان است. این بلیطها ممکن است گاهی به دلیل نگرانی آژانس از خالی ماندن صندلی ها، با قیمت کمتری به مسافران عرضه شوند.

در مجموع باید بگوییم که اگر به دنبال قیمت مناسب هستید باید به دنبال بلیط چارتر هواپیما آبادان شیراز بگردید و اگر زمان سفر برای شما خیلی مهم است، باید رزرو بلیط سیستمی را در پیش بگیرید.

فرودگاه شیراز    

فرودگاه دستغیب شیراز در نزدیکی میدان گل سرخ شیراز و ایستگاه متروی دستغیب قرار دارد. این فرودگاه که در جنوب شرقی شیراز است تا مرکز شهر شیراز حدود 5 کیلومتر فاصله است و شما می توانید در مدت 15 دقیقه خود را به کمک مترو به مرکز شهر برسانید. شماره تماس تلفنخانه فرودگاه 37115000-071 است و شماره 199 هم برای اطلاع از وضع پروازهای فرودگاه شیراز در اختیار مردم قرار داده شده است.

جاذبه های دیدنی شیراز

شیراز، مرکز استان فارس است که در محدوده جنوب غربی ایران قرار دارد. یکی از مهمترین مکان های گردشگری ایران و حتی جهان، تخت جمشید است که مرکز فرمانروایی و محل دفن کوروش بزرگ بوده است. گردشگران خارجی زیادی به علت وجود تخت جمشید در ایران، به ایران می آیند. ما در مجله فلاوینگو به بررسی مکان های گردشگری شیراز پرداخته ایم ولی شما می توانید منتخب این مکان ها را در ادامه بخوانید. مکان هایی که با حضور در شیراز باید حداقل یک بار به دیدن آنها بروید:

حمام و بازار وکیل، غار شاپور، آرامگاه حافظ، آرامگاه سعدی، باغ عفیف آباد، بارگاه شاهچراغ،  تخت جمشید و آرامگاه کوروش کبیر و ...