خرید اینترنتی بلیط هواپیما اهواز

خرید اینترنتی بلیط هواپیما اهواز در حال حاضر به صرفه ترین راه تهیه این بلیط است. دلیل آن هم خیلی ساده است. هر 15 دقیقه، به دلیل تغییر متغیرهای مختلفی که قیمت بلیط هواپیما اهواز را تعیین می کنند، قیمت این بلیط هم تغییر می کند. بنابراین در زمانی که شما احتیاج دارید به یک آژانس هواپیمایی برسید و یا حتی به صورت تلفنی آن را رزرو کنید، ممکن است قیمت بلیط هواپیما اهواز تغییر کرده باشد.

 فرودگاه بین المللی شهید سپهبد قاسم سلیمانی اهواز در 7 کیلومتری مرکز شهر با دو ترمینال داخلی و خارجی قرار دارد و معمولاً بهترین راه رفت و آمد به آن استفاده از تاکسی های فرودگاه است. در حال حاضر فلاوینگو یکی از بزرگترین آژانس های هواپیمایی برای خرید بلیط هواپیما اهواز است. مسافران می توانند ارزان ترین بلیط هواپیما اهواز را به صورت آنلاین و حضوری در این سایت رزرو کنند. برای خرید آنلاین با انتخاب مبدا و مقصد مورد نظر، تاریخ سفر و تعداد نفرات؛ لیستی از بهترین پروازهای تاریخ مورد نظر به نمایش در می آید. مسافران با مقایسه قیمت بلیط هواپیما اهواز در ایرلاین های مختلف می توانند بهترین بلیط را تهیه و رزرو کنند یا حضورا به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کنند. تماس با شماره 43635000-021 هم گزینه دیگر شماست.

پروازهای داخلی به مقصد اهواز

تهران (فرودگاه بین المللی مهرآباد)، سیری، گچساران، کرمان (فرودگاه آیت الله رفسنجانی)، نوشهر، لامرد، لاوان، شیراز (فرودگاه شهید دستغیب)، خارک، عسلویه، کیش، مشهد (فرودگاه شهید هاشمی نژاد)، تبریز (فرودگاه شهید مدنی)، رشت (فرودگاه سردار جنگل)، یزد (فرودگاه شهید صدوقی) و اصفهان (فرودگاه شهید بهشتی) شهرهایی هستند که پرواز اهواز از آنها به حرکت در می آید و شما می توانید آنها را در پایین همین صفحه رزرو کنید.

هواپیمایی آتا، هواپیمایی کاسپین، ایران ایر، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی کارون، کیش ایر، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی قشم، هواپیمایی تابان و هواپیمایی زاگرس از ایرلاین های داخلی فعال فرودگاه اهواز هستند که به مسافرین خدمات رسانی می کنند.

مسافران برای دانستن بیشتر از اطلاعات پروازهای خارجی فرودگاه اهواز و اطلاعات پرواز اهواز می توانند با شماره های 199 و 06134434601 تماس برقرار کنند.

پروازهای خارجی به مقصد اهواز

کویت، دبی و عربستان سعودی از شهرهای خارجی هستند که پروازها از آنها به صورت رفت و برگشت به فرودگاه اهواز انجام می شوند. هواپیمایی سعودی، کیش ایر، هواپیمایی آسمان و ایران ایر از ایرلاین های فعال در مسیر بین المللی فرودگاه اهواز هستند.

علاوه بر خرید بلیط هواپیما اهواز و بلیط های ارزان قیمت داخلی و خارجی، اخذ ویزای شینگن تضمینی، اخذ ویزاهای توریستی و تحصیلی کانادا، رزرو هتل در سراسر دنیا و تورهای گروهی به بیشتر کشورهای دنیا از خدمات فلاوینگو برای مسافرانش است. شما می توانید برای مشاوره مسیرهای پروازی و تورهای گروهی با شماره 43635000-021 تماس برقرار کنید.

سیستم حمل و نقل درون شهری اهواز

آژانس تلفنی، تاکسی های خطی و گذری در سطح شهر، اتوبوس های شهری، اسنپ و تپسی وسایل حمل و نقل عمومی در اهواز هستند.