خرید بلیط هواپیما از اهواز به مقصد یزد

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما از اهواز به یزد چه زمانی می باشد؟
به دو صورت می توان برای خرید بلیط اقدام کرد: بلیط چارتری و لحظه آخری یا بلیط سیستمی.
بلیط سیستمی برای کودکان زیر ۲ سال رایگان و سنین ۲-۱۲ سال نیم بهاست. از ماه های قبل می توان رزرو و خریداری و برنامه سفر را تنظیم کرد. در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود.
بلیط چارتری یا لحظه آخری برای کودکان زیر ۲ سال رایگان و برای افراد بالای دو سال یک قیمت دارد. معمولا در صورت خالی ماندن صندلی ها به فروش می رسد و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی هزینه به مسافر بازگشت داده می شود.

قیمت بلیط هواپیما اهواز به یزد به عوامل های زیادی از جمله، شرکت هوایی ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی و ساعت و روز پرواز بستگی دارد. بنابراین برای خرید بلیط ارزان اهواز به یزد در هنگام جستجو، بلیط ها را باهم مقایسه کنید و مناسب ترین را رزرو و خریداری کنید. ارزان ترین بلیط هواپیما اهواز به مقصد یزد همیشه بهترین و مناسب ترین بلیط پرواز نیست، امکانات و شرایط پرواز خود را باتوجه به مسافت و مدت سفر خود در نظر بگیرید. در نهایت باتوجه به بودجه و سلیقه خود بلیط پرواز اهواز به یزد را از فلاوینگو تهیه کنید.

چگونه بلیط پرواز به صورت اینترنتی اهواز به یزد بخریم؟ فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی، بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان هواپیما اهواز به یزد است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

مسافت پرواز اهواز به یزد چقدر است؟

پرواز اهواز به یزد عموما در روزهای شنبه و پنج شنبه و تنها با یک پرواز در روز با ایرلاین ایران ایر به حرکت درمی آید.

مسافت پرواز اهواز به یزد ۵۴۳ کیلومتر از فرودگاه اهواز به فرودگاه یزد طول می کشد. این مسافت زمانی حدود ۰۰:۴۷ تا ۱:۵۰ دقیقه طول می کشد. گاهی اوقات به دلیل خوب نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام می شود.

فرودگاه یزد در کجای شهر قرار دارد؟

فرودگاه بین المللی شهید آیت الله صدوقی یزد در ۱۰ کیلومتری شهر واقع شده و سالانه میزبان حدود ۵۵۰ هزار مسافر است. 
در حال حاضر فرودگاه یزد با ۱۰ ایرلاین فعال به مقصدهای تهران، مشهد، اهواز، کیش و بندرعباس پرواز داخلی و نجف، بغداد، دمشق، جده و مدینه پرواز خارجی که هرروز ۲۰ پرواز در این فرودگاه نشست و برخاست دارد.

برای اطلاعات بیشتر از ساعت و روز پروازهای فرودگاه یزد می توان با شماره های ۱۹۹ و ۰۳۵۳۱۰۱۰ ارتباط برقرار کرد.

یزد از زیباترین شهرهای خشتی در جهان که شهرتش را مدیون معماری زیبایش است. مجموعه امیرچخماق، مسجدجامع یزد، کاروانسرای زین الدین، باغ دولت آباد، آتشکده ورهرام، ساباط های یزد، بازارمسگرها، موزه آیینه و روشنایی یزد، برج خاموشان، آسیاب آبی اشکذر، بازار و حمام خان، روستای خرانق، مدرسه ضیاییه یا زندان اسکندر و دیگر دیدنی های یزد برای هرگردشگری دوست داشتنی است.