خرید بلیط هواپیما از اهواز به مقصد کرمان

برای خرید بلیط هواپیما از اهواز به کرمان به صورت آنلاین و حضوری می توان اقدام کرد. آژانس های هواپیمایی نسبت به ایرلاین ها انتخاب بهتری هستند چراکه از قبل بلیط ها را به صورت عمده از ایرلاین ها خریداری می کنند و با قیمت گذاری براساس تاریخ و ساعت پرواز به دو روش آنلاین و حضوری به مسافرین می فروشند.
برای رزرو ارزانترین بلیط هواپیما از کرمان به اهواز فلاوینگو برترین گزینه انتخاب است. کافی ست با انتخاب مبدا و مقصد، تعداد نفرات، تاریخ رفت و برگشت، لیستی از بهترین پروازهای تاریخ موردنظر را نمایش می دهد که مسافر در کمترین زمان با مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها بهترین انتخاب را داشته باشد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

در حال حاضر رزرو انلاین بلیط هواپیما اهواز به کرمان گزینه ای بهتری برای صرفه جویی در زمان است. به راحتی و بدون دردسر در کمترین زمان می توان مناسب ترین بلیط را از فلاوینگو رزرو و تهیه کرد.

خرید بلیط هواپیما از اهواز به کرمان به صورت سیستمی بهتر است یا چارتری؟ از آن جایی که پرواز اهواز کرمان در سه روز هفته و یک پرواز به حرکت درمی آید، خرید بلیط سیستمی برای سفرهای برنامه ریزی شده بهتر است. برای کودکان زیر ۲ سال رایگان و برای کودکان ۱۲-۲ سال نیم بهاست. همچنین در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود.

قیمت بلیط هواپیما اهواز به کرمان معمولا قیمت ثابتی دارد اما در کل قیمت بلیط پروازی به عوامل گوناگونی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، ساعت و روز پرواز و دیگر عوامل بستگی دارد.

اطلاعات پرواز اهواز به کرمان

روزهای پرواز اهواز به کرمان در یکشنبه، سه شنبه، پنج شنبه، تنها با یک پرواز و ایرلاین ماهان به حرکت درمی آید.

ساعت پرواز اهواز به کرمان معمولا در ساعت ۱۱ صبح انجام می شود و عموما زمان پرواز اهواز به کرمان حدود ۲:۴۵ دقیقه طول می کشد.

فرودگاه کرمان کجاست؟

فاصله فرودگاه کرمان تا مرکز شهر حدود ۱۲ کیلومتر است که این مسافت زمانی حدود ۲۳ دقیقه طول می کشد.
فرودگاه کرمان به کدام شهرها پرواز دارد؟ تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز، کیش، زاهدان و اهواز از پروازهای داخلی و نجف و بغداد از پروازهای بین المللی فرودگاه بین المللی آیت الله رفسنجانی کرمان است.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه کرمان مسافرین می توانند با شماره ۱۹۹ و یا روابط عمومی ۰۳۴۳۲۱۱۰۰۳۱ تماس برقرار کنند.
اتاق مراقبت کودک، نمازخانه، اورژانس، سرویس بهداشتی، کافی شاپ، ایستگاه تاکسی، پارکینگ خودرو، دفتر فروش ایرلاین ها و ... از خدمات فرودگاه کرمان برای مسافران است.

شهر کرمان، مرکز یکی از پهناورترین استان های ایران که دیدنی های ارزشمندی را در خود جای داده است که برای هر مسافری جذاب است. مجموعه گنجعلی خان، حمام وکیل، گنبد جبلیه، ارگ بم، ارگ راین، جنگل پردیسان قائم، باغ شازده ماهان، باغ فتح آباد، موزه هنرهای معاصر، کتابخانه ملی کرمان، آبشارهای سیمک، پیست اسکی سیرچ، گندم بریان، یخدای مویدی، مقبره مشتاق علی شاه، مسجد امام، بازار مسگری کرمان، آتشکده، باغ هرندی، ضرابخانه و قلعه دختر از دیدنی های کرمان برای گردشگران است.