خرید بلیط هواپیما اهواز به ساری

بلیط هواپیما اهواز به ساری را می توان به صورت رفت و برگشت یا یکطرفه خریداری کرد. برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما اهواز به ساری به فلاوینگو از معتبرترین سایت های فروش آنلاین پروازهای داخلی و خارجی مراجعه کنید. کافی ست در بخش جست و جوی سایت، مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع سفر خود اعم از اکونومی یا بیزینس بودن پرواز را مشخص کنید، لیستی از بهترین و مناسب ترین پروازهای مقصد موردنظر را نمایش می دهد که مسافر می تواند در کمترین زمان و بدون اتلاف وقت با چک کردن قیمت بلیط هواپیما از اهواز به ساری، بهترین و ارزانترین بلیط هواپیما اهواز به ساری را رزرو و خریداری کند یا حضورا به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کند. همچنین می تواند برای اطلاعات بیشتر از قیمت بلیط هواپیما اهواز به ساری یا مشاوره ی مسیرهای پروازی داخلی، بین المللی و تورهای هیجان انگیز به 5 قاره زیبای جهان با شماره۰۲۱۴۳۶۳۵۰۰۰ و یا شماره پشتیبانی 24 ساعته  ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کند.

ارزان ترین بلیط هواپیما اهواز به ساری را معمولاً باید به صورت چارتری یا لحظه آخری خریداری کرد. بلیط های چارتری در روزهای کم مسافر و در صورت خالی ماندن صندلی ها به فروش می رسند که معمولاً قیمت کمتری دارند. این بلیطها برای سنین 2 سال به بالا یک قیمت دارند و در صورت کنسلی، طبق قوانین کنسلی مبلغ بلیط به مسافر برگشت داده نمی شود. اما خرید بلیط هواپیما اهواز به ساری به صورت سیستمی مناسب برای سفرهای کاری و برنامه ریزی شده است. این بلیطها را از ماه ها و هفته های قبل می توان رزرو و برنامه سفر را تنظیم کرد. این بلیطها برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بهاست و در صورت کنسلی 50 تا۹۰ درصد مبلغ بلیط به مسافر استرداد می شود. قیمت بلیط های سیستمی به ندرت تغییر می کند و تابع مصوبات سازمان هواپیمایی کشوری و ایرلاین ها است.

اطلاعات پرواز اهواز ساری

مسافت پرواز اهواز به ساری 707 کیلومتر است که حدود 1 ساعت و 23 دقیقه طول می کشد. گاهی ممکن است به علت مساعد نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود. روزهای پرواز اهواز به ساری در روزهای یکشنبه و چهارشنبه است و این پروازها با ایرلاین وارش به صورت رفت و برگشت انجام می شود.

اطلاعات فرودگاه ساری

فرودگاه ساری کجاست؟ فرودگاه بین المللی دشت ناز ساری در شهرستان میانرود، اتوبان ساری نکا و 20 کیلومتری شهر ساری در انتهای بزرگراه جدید فرودگاه در بلوار شاه آباد، رو به روی هتل بادله قرار گرفته است. این فرودگاه در سال 1372 با دو ترمینال داخلی و بین المللی افتتاح شد و هر ساعت میزبان یک پرواز است.
اصفهان، شیراز، تهران، بندرعباس، مشهد، اهواز و عسلویه از مقصدهای داخلی و باکو، تفلیس، استانبول، مدینه و جده از مقصدهای بین المللی این فرودگاه هستند که این پروازها به صورت رفت و برگشت انجام می شود.
وارش، کیش ایر، آتا، آسمان، کاسپین و ایران ایر از بهترین ایرلاین های مقاصد داخلی و هواپیمایی سعودی و ایران ایر میزبان مسافران بین المللی در این فرودگاه هستند.
مسافران برای اطلاعات بیشتر از
لیست پروازهای فرودگاه ساری و فرودگاه ساری اطلاعات پرواز از داخل استان مازندران با شماره 199 یا اداره روابط عمومی فرودگاه بین المللی دشت ناز ساری 01133718004 تماس برقرار کنند.
جاذبه های گردشگری ساری

ساری با قدمتی 5000 ساله و طبیعتی زیبا چهارفصل میزبان مسافران زیادی است. میدان ساعت، عمارت فاضلی، خانه کلبادی، سد شهید رجایی، پارک شهید زارع، پناهگاه حیات وحش میانکاله، پناهگاه حیات وحش دشت ناز، خانه رمدانی ها، باداب سورت، مسجد جامع شاه عباسی، دریاچه چورت، بازار سنتی ساری، پارک ملل، دریاچه الندان، تالاب حمیدآباد، برج رسکت و حمام وزیری از زیباترین دیدنی های ساری برای گردشگران است.