خرید بلیط هواپیما از یزد به مقصد کیش

بلیط هواپیما یزد کیش رفت و برگشت برای روزهای یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه قابل رزرو است. بنابراین شما می توانید فقط در یکی از این چهار روز از یزد به کیش بروید یا باز گردید. فردگاه کیش هم دقیقاً در مرکز جزیره کیش قرار دارد و مسافران بلافاصله بعد از پیاده شده در فرودگاه کیش به راحتی به همه نقاط کیش دسترسی پیدا می کنند.  زمان این پرواز از طرف ایرلاین ها، حدود 75 دقیقه اعلام می شود ولی این زمان به طور معمول کمتر است.

قیمت بلیط هواپیما یزد کیش در کلاس اکونومی و در انواع چارتری و سیستمی بین 300 تا 600 هزار تومان در نوسان است و شما می توانید بلیط چارتر هواپیما یزد کیش را با حدود 300 هزار تومان- البته در زمان نوشتن این مقاله- از فلاوینگو بخرید. به طور معمول این بلیط در اول هفته ارزان تر و در اوخر هفته که گردشگران یزدی برای خوشگذرانی به کیش می روند، کمی گران تر می شود. بنابریان بهترین زمان خرید بلیط هواپیما یزد کیش روز یکشنبه و نهایتاً دوشنبه است.

شما به راحتی می توانید کار خرید آنلاین بلیط هواپیما یزد کیش را در فلاوینگو در بالای همین صفحه انجام دهید. در صورت هر گونه مشکل برای رزرو اینترنتی، همکاران ما در فلاوینگو می توانند این کار را برای شما به صورت تلفنی انجام دهند. کافیست با شماره 43635-021 یا 09054800413 تماس بگیرید. در ادامه می توانید به نکات لازم در این خصوص اشراف پیدا کنید.

بلیط چارتری چه تفاوتی با بلیط لحظه آخری یزد کیش دارد؟

به طور کلی باید بگوییم که دو نوع بلیط وجود دارد؛ بلیط سیستمی و بلیط چارتر. بلیط لحظه آخری هم در واقع یکی از دو نوع بلیط چارتر یا سیستمی است که در لحظات آخر قبل از پرواز هواپیما ارائه می شود. بلیط سیستمی در واقع پایه ای ترین نوع بلیط است که توسط ایرلاین ها ارائه می شود. قیمت بلیط سیستمی به طور معمول تحت مصوبات ایرلاین ها و سازمان هواپیمایی کشوری است و کمتر دچار تغییر می شود. دو فایده عمده بلیط سیستمی در این است که اولاً قابلیت لغو و عودت پول شما را دارد و ثانیاً برای کودکان 2 تا 12 سال رایگان است.

بلیط چاتر، بلیطی است که صندلی های آن توسط یک آژانس هواپیمایی از ایرلاین دربست گرفته شده است یا به اصطلاح چارتر شده است. قیمت این بلیط هم تحت مدیریت آژانس ها است. آژانس ها در صورتی که تشخیص دهند که متقاضی یک بلیط چارتر کم است، ممکن است برای جلوگیری از ضرر خود، قیمت را تا حد مناسبی پایین بیاورند.

به طور کلی می توان گفت که بهترین راه برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما یزد کیش در فلاوینگو این است که صفحه مربوط به این بلیط در سایت را به طور مرتب آپدیت کنید تا بتوانید، بهترین قیمت را پیدا کنید.

فرودگاه کیش، دقیقاً در مرکز جزیره

به دلیل جاذبه گردشگری کیش، از بسیاری از فرودگاه های کشور از جمله فرودگاه یزد، به سمت کیش پرواز وجود دارد. فرودگاه کیش برای رفاه حال مسافران دقیقاً در مرکز این جزیره و در تقاطع بلوار امام و بلوار هنگام ساخته شده است. بنابراین بعد از پیاده شده از هواپیما، در کمتر از 30 دقیقه می توانید به همه جای جزیره دسترسی داشته باشید. شما برای تماس با مسئولان این فرودگاه می توانید با شماره های 44443300-076 و 44443200- 076 تماس بگیرید. همچنین وضع پروازهای ورودی به فرودگاه کیش هم مانند همه پروازهای کشور از طریق شماره 199 قابل پیگیری است.

جاذبه های گردشگری کیش

تقریباً دو دهه است که برنامه ریزی ویژه ای روی کیش به عنوان یک مرکز گردشگری شده است تا این جزیره بتواند رقیب مناسبی برای دوبی باشد. جزیره کیش از توابع استان هرمزگان و در جنوب ایران و غرب تنگه هرمز قرار دارد. جاذبه های گردشگری کیش را می توان به موارد زیر خلاصه کرد. البته ما در مقاله هایی در مجله فلاوینگو به طور مفصل هم به آنها پرداخته ایم:

ساحل مرجانی کیش و تفریحات آبی مانند قایق سواری، جت اسکی، موج سواری، غواصی و ... ، شهر باستانی حریره، پارک دلفین، شهر زیرزمینی کاریز و ...