خرید بلیط هواپیما از بندرعباس به مقصد اهواز

بلیط هواپیما بندرعباس اهواز رفت و برگشت در حال حاضر برای روزهای یکشنبه، سه شنبه و جمعه ارائه می شود و اگر شما می خواهید برای یک سفر آخر هفته از بندرعباس به اهواز برنامه ریزی کنید، بهترین گزینه استفاده از بلیط رفت سه شنبه و بلیط برگشت جمعه است.

مدت زمان این پرواز از زمان سوار شدن به هواپیما تا نشستن بر روی باند فرودگاه اهواز، توسط ایرلاین کارون 90 دقیقه پیش بینی شده است. فرودگاه اهواز در شمال شرقی شهر اهواز در نزدیکی بلوار نفت این شهر قرار دارد و تا مرکز شهر حدود 25 دقیقه فاصله دارد.

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به اهواز در کلاس اکونومی در هنگام نوشتن این مقاله چیزی بین 400 الی 550 هزار تومان بوده است. معمولاً نرخ این بلیط در روزهای جمعه کمتر است ولی این یک قاعده کلی نیست.

سایت فلاوینگو به کمک سیستم تعیین قیمت خود، می تواند این بلیط را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار دهد. در صورت عدم دسترسی به اینترنت برای خرید آنلاین بلیط هواپیما بندرعباس اهواز، کافیست با شماره تلفن 43635-021 تماس بگیرید تا همکاران ما به صورت تلفنی، این کار را برای شما انجام دهند. بعد از خرید بلیط هم شماره 09054800413 برای پشتیبانی 24 ساعته در خدمت شما خواهد بود.

بلیط لحظه آخری هواپیما بندرعباس اهواز

عموماً تصور می شود که ارزان ترین بلیط هواپیما بندرعباس اهواز یک بلیط لحظه آخری است. ولی باید گفت که این حرف لزوماً درست نیست. در واقع در حال حاضر با توجه به پیچیده شدن کار سایت های فروش بلیط هواپیما، قیمت بلیط هواپیما بندرعباس اهواز هر 15 دقیقه تغییر می کند و تا آخرین لحظه ای که امکان رسیدن مسافر به پرواز وجود دارد، این بلیط فروخته می شود و قیمت آن در حال تغییر است. حتی ممکن است قیمت این بلیط در ساعات آخر نزدیک به پرواز برای دقایقی افزایش یابد تا شانس فروش با قیمت بالاتر امتحان شود. بنابراین لزوماً یک بلیطی که در ساعات آخر قبل از پرواز ارائه می شود، ارزان ترین بلیط هواپیما بندرعباس به اهواز نیست.

ارزان ترین بلیط هواپیما بندرعباس اهواز را چطور تهیه کنیم؟

تخصصی ترین پاسخی که می توان به سؤال بالا داد این است : رصد دائم سایت های فروش بلیط هواپیما. شما می توانید با رصد دائم و آپدیت صفحه بلیط هواپیمای بندرعباس به اهواز در فلاوینگو، ارزان ترین بلیط را پیدا کنید.

تفاوت بلیط سیستمی با بلیط هواپیما بندرعباس اهواز چارتر

بلیط سیستمی پایه ای ترین نوع بلیط هواپیماست که توسط ایرلاین ها ارائه می شود و قیمت آن تابع مصوبات خود آنهاست. این بلیط برای افراد 2 تا 12 سال نیم بها است و شما می توانید آن را کنسل کنید و مبلغ زیادی از پول خود را پس بگیرید. بلیط هواپیما بندرعباس اهواز چارتر مانند همه بلیط های چارتر دیگر بلیطی است که توسط واسطه ای به نام آژانس به مسافران فروخته می شود. این بلیط قابل بازگشت نیست و قیمت آن برای تمام گروه های سنی یکسان است. این بلیط فقط برای نوزادان زیر 2 سال تقریباً رایگان است که این امکان برای بلیط های سیستمی هم وجود دارد.

جاذبه های گردشگری اهواز

اهواز شهر استراتژیک ایران به لحاظ منابع نفت و گاز، در جنوب غربی ایران و مرکز استان خوزستان واقع است. بخش زیادی از گردشگران این شهر گردشگران دفاع مقدس هستند که هر ساله در اواخر زمستان و در فصل بهار از مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس بازدید می کنند. همچنین رفت و آمدهای زیادی به این شهر به دلیل وجود شرکت های مهمی مانند شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، شرکت ملی حفاری و شرکت فولاد خوزستان انجام می شود و بسیاری از فعالان این عرصه و صنایع پایین دستی نفت و گاز به طور مرتب نیاز به حضور در اهواز دارند. جاذبه های گردشگری اهواز در مقاله مفصلی در مجله فلاوینگو توضیح داده شده اند با این حال مهمترین آنها در زیر آمده است:

بازار فلافل اهواز، کاروانسرای معین التجار، عمارت ماپار، تالاب بامدژ، رودخانه کارون، اروند رود، آرامگاه علی بن مهزیار، آبشار پل هفتم، مناطق عملیاتی دفاع مقدس مانند فکه، شرهانی، فتح المبین، سدکرخه و ....