خرید بلیط هواپیما از بندرعباس به مقصد ساری 

در حال حاضر خرید بلیط پرواز به صورت اینترنتی محبوبیت بیشتری در بین مسافران دارد، اما خرید کردن از سایتی معتبر با داشتن پشتیبانی ۲۴ ساعته و در هر ساعت از شبانه روز برای مسافرین انتخاب بهتری است.

چگونه بلیط پرواز بندرعباس ساری بخریم؟ فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی، بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان هواپیما بندرعباس به مقصد ساری است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

آیا مسیر بندرعباس به ساری بلیط چارتر دارد؟ خرید بلیط چارتری به دلیل قیمت پایین از پرطرفدارترین هاست که مسافر باتوجه به شرایطش، بلیط را رزرو و خریداری می کند. بلیط سیستمی و چارتری برای کودکان کمتر از ۲ سال رایگان است. 
بلیط سیستمی برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بها و مناسب برای سفرهای برنامه ریزی شده است و در صورت کنسلی عموما تا ۷۰٪ مبلغ به مسافر برگشت داده می شود. 
بلیط های چارتری برای افراد همیشه در سفر با چمدان بسته مناسب است که زمان رسیدن به مقصد برایشان اهمیتی ندارد و فقط خرید بلیط ارزان مدنظرشان هست. برای سنین بیشتر از دو سال یک قیمت است و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی مبلغ به مسافر استرداد می شود.

مسافت پرواز بندرعباس به ساری چقدر است؟

پرواز بهترین مسیر حمل و نقلی از جنوب به شمال کشور است. پرواز بندرعباس به ساری مسافتی حدود ۱۰۸۴ کیلومتر از فرودگاه بندرعباس به مقصد فرودگاه ساری طی می کند که این مسافت زمانی در حدود ۱:۵۱ دقیقه تا ۲ ساعت در شرایط مساعد آب و هوایی طول می کشد. 

پرواز بندرعباس ساری عموما در روزهای یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنج شنبه، تنها یکبار در روز توسط ایرلاین های وارش و آتا به حرکت در می آید.

اطلاعات فرودگاه بین المللی ساری

فرودگاه ساری با مساحت ۱۲۰ هکتاری و فاصله ۲۰ کیلومتری از شهر قرار گرفته است. گمرک، هتل، حمل و نقل، بانک، پست، گذرنامه و کمک های اولیه از امکانات این فرودگاه برای مسافرین است.

مشهد، تهران، عسلویه، شیراز، اهواز، کیش، تبریز و اصفهان از مقصدهای پروازی و وارش، آتا، کیش ایر، قشم ایر، آسمان، ایران ایر و کاسپین از ایرلاین های فعال در فرودگاه ساری هستند.

برای اطلاعات بیشتر از لیست برنامه های پروازی فرودگاه بین المللی ساری می توان با شماره ۱۹۹ و اداره روابط عمومی ۰۱۱۳۳۷۱۸۰۰۴ تماس برقرار کرد.

ساری مرکز استان مازندران و از شهرهای مهم شمالی کشور است. رونق این شهر بعد از تاجگذاری و اقامت آقامحمدخان قاجار آغاز شد و امروزه از شهرهای مهم ایران از لحاظ ارتباطی است. همچنین ساری یکی از زیباترین شهرها با طبیعت بی نظیر و تاریخی منحصر به فرد برای هر گردشگری است. 

میدان ساعت در مرکز شهر ساری، عمارت فاضلی متعلق به خاندان فاضلی، خانه کلبادی با قدمتی ۱۵۰ ساله، سد شهید رجایی در طبیعتی زیبا، پارک شهید زارع از زیباترین جنگل های ساری، پناهگاه حیات وحش میانکاله از جذاب ترین دیدنی های زمستانه، پناهگاه حیات وحش دشت ناز ساری و طبیعت اطراف ساری، خانه رمدانی ها با تلفیقی از معماری قاجاری و پهلوی و باداب سورت از چشمه های اسرارامیز و از زیباترین های ساری برای هر رهگذری است.