خرید بلیط هواپیما بندرعباس به مقصد شیراز

طبق برنامه پروازهای بندرعباس به شیراز فقط در روزهای دوشنبه، خرید بلیط هواپیما بندرعباس شیراز ممکن نیست. چون در این روز هواپیمایی از بندرعباس به مقصد شیراز حرکت نمی کند. پرواز بندرعباس شیراز در ایرلاین های مختلف چیزی بین 65 تا 85 دقیقه طول می کشد. شما بعد از رسیدن به فرودگاه شیراز، به راحتی می توانید در کمتر از 15 دقیقه خود را به مرکز شیراز برسانید. در نزدیکی فرودگاه، ایستگاه متروی آیت الله دستغیب وجود دارد که شما به کمک آن می توانید به سرعت خود را به هر نقطه از شهر برسانید.

قیمت بلیط هواپیمای بندرعباس شیراز رفت و برگشت در حدود 200 الی 300 هزار تومان در تغییر است. البته این قیمت برای کلاس اکونومی است و در کلاس بیزینس ممکن است تا 800 هزار تومان هم افزایش پیدا کند. خط هوایی بندرعباس شیراز مشتریان زیادی دارد و به همین دلیل بلیط لحظه آخری بندرعباس شیراز خیلی کم عرضه می شود و در ضمن نمی توان از روزهای خاصی به عنوان روزهای کاهش قیمت بلیط نام برد.

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما بندرعباس شیراز رفت و برگشت به راحتی در سایت فلاوینگو و از باکس بالای همین صفحه برای شما قابل انجام است. بعد از خرید بلیط، بلافاصله اطلاعات آن برای شما پیامک خواهد شد. در صورتی که نیاز به مشاوره در امور سفر داشتید، می توانید از طریق شماره تلفن 021-43635 با همکاران ما در دفتر مرکزی فلاوینگو تماس بگیرید و یا با شماره 09054800413 جهت پشتیبانی در ساعات غیر اداری ارتباط برقرار کنید.

ارزان ترین بلیط هواپیما بندرعباس شیراز

شاید تعجب کنید ولی باید بدانید که ارزان ترین بلیط هواپیما بندرعباس شیراز لزوماً بلیط لحظه آخری بندرعباس شیراز نیست. اگر صفحه ارائه قیمت ها در سایت فلاوینگو را دیده باشید، حتماً متوجه شده اید که اگر بعد از 15 دقیقه، صفحه را آپدیت نکنید، سیستم به طور خودکار به شما پیام خواهد داد که قیمت های 15 دقیقه پیش، دیگر معتبر نیست و باید صفحه را آپدیت کنید. این روشی است که در اکثر سایت های فروش بلیط وجود دارد تا هم بیشترین سود را نصیب فروشنده بلیط کند و هم بهترین اطلاعرسانی را به مسافران داشته باشد تا بتوانند ارزان ترین قیمت را انتخاب کند. بنابراین بهترین روش برای پیدا کردن ارزان ترین بلیط هواپیمای بندرعباس شیراز این است که صفحه مربوط به مسیر مورد نظر خود را پیدا کنید و به طور مرتب آن را آپدیت کنید.

بلیط چارتر بندرعباس شیراز را بخریم یا بلیط سیستمی ؟

برای اینکه به سؤال بالا جواب بدهیم در ابتدا باید تفاوت بلیط سیستمی و چارتر را بدانیم. چارتر در لغت به معنای دربست گرفتن است. آژانس های هواپیمایی معمولاً صندلی های پروازهای مختلف را از ایرلاین ها به طور دربستی اجاره می کنند و سپس خودشان به قیمت دلخواه به مسافران می فروشند. این آژانس ها بر طبق منطق عرضه و تقاضا ممکن است قیمت بلیط چارتر بندرعباس شیراز را کم یا زیاد کنند.

مزیت اصلی بلیط چارتر این است که ممکن است گاهی با قیمت پایین تری عرضه شود تا صندلی های هواپیما خالی نماند. مزیت بلیط سیستمی هم این است که شما می توانید آن را کنسل کنید و بخش زیادی از مبلغ خود را پس بگیرید. همچنین این بلیط برای کودکان 2 تا 12 سال نیمبهاست و می توان برای سفرهای خانوادگی، حساب ویژه ای روی آن باز کرد. 

فرودگاه شیراز    

فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز بعد از فرودگاه های مهرآباد، امام خمینی تهران و فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد، پر رفت و آمد ترین فرودگاه کشور است. این فرودگاه در فاصله کمی از مرکز شهر و در نزدیکی میدان گل سرخ در انتهای بلوار مدرس شیراز قرار داد. فقط باید دقت کنید که ترمینال پروازهای داخلی و خارجی این فرودگاه جدا از یکدیگر هستند و شما می توانید از طریق میدان گل سرخ به آنها دسترسی پیدا کنید. در این میدان همچنین ایستگاه متروی آیت الله دستغیب ساخته شده است که شما را بعد از پیاده شدن از هواپیما، به همه شهر شیراز می رساند.

مرکز تلفن این فرودگاه به شماره 37115000- 071 در خدمت شماست و شما می توانید از طریق شماره 199 آخرین وضع پروازهای ورودی و خروجی از این فرودگاه را مطلع شوید.     

جاذبه های گردشگری شیراز

شیراز مرکز استان فارس در نواحی مرکز ایران قرار دارد. بزرگترین جاذبه گردشگری شیراز و استان فارس، مجموعه تخت جمشید است که گردشگران را از داخل و خارج از کشور به آنجا می کشاند. در مجله فلاوینگو به طور مفصل به جاذبه های گردشگری شیراز و استان فارس پرداخته ایم. در ادامه می توانید خلاصه ای از تعداد بیشمار مکان های دیدنی شیراز را ببینید:

تخت جمشید و آرامگاه کوروش کبیر، آرامگاه سعدی، باغ عفیف آباد، حمام و بازار وکیل، غار شاپور، آرامگاه حافظ، بارگاه شاهچراغ و ...