خرید بلیط هواپیما بوشهر به مقصد کیش

بلیط های پرواز در مقصدهای داخلی و خارجی را می توان از دو روش ایرلاین ها و آژانس های هواپیمایی تهیه کرد.
آژانس ها انتخاب بهتری هستند برای خرید بلیط آنلاین و حضوری.
فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی و بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان هواپیما بوشهر به کیش است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

قیمت بلیط هواپیما بوشهر به کیش چقدر است؟ در مجموع قیمت بلیط به عوامل مختلفی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی و ساعت و روز پرواز بستگی دارد. 

بلیط سیستمی بهتر است یا چارتری و لحظه آخری؟
اگر مسافر برای سفر، نیاز به برنامه ریزی دقیق داشته باشد، بلیط سیستمی گزینه ی منطقی تری است. اما اگر برای مسافر سفری مقرون به صرفه الویت دارد، بلیط چارتری مناسب تر است. بلیط سیستمی و چارتری برای کودکان زیر دو سال رایگان هستند. اما تفاوت هایی هم دارند.
بلیط سیستمی را می توان از ماه ها قبل خریداری کرد. برای کودکان 2-12 سال نیم بهاست و در صورت کنسلی تا 70% مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود.
بلیط چارتری در صورت خالی ماندن صندلی های هواپیما به فروش می رسد. برای تمام سنین یک قیمت دارد و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی بلیط چارتری مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود.

مسافت پرواز بوشهر به کیش چقدر است؟

پرواز بوشهر به کیش توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر از بهترین ایرلاین های کشور در روزهای سه شنبه و جمعه، یک پرواز در روز انجام می شود.

مسافت پرواز بوشهر به کیش حدود 1:40 دقیقه باتوجه به مساعد بودن شرایط آب و هوایی طول می کشد.

اطلاعات فرودگاه بین المللی کیش

فرودگاه کیش از سال 1349 تاسیس شده، اما در سال 1373 با تجهیز باند فرودگاه کیش به چراغ های مخصوص پرواز در شب، پروازهای شبانه به کیش برقرار شد: فرودگاه کیش در این زمان یکی از مهم ترین و بزرگ ترین و پر رفت و آمدترین فرودگاه های کشور بعد از فرودگاه مهرآباد تهران بود.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای داخلی و بین المللی فرودگاه کیش می توان با شماره 199 یا روابط عمومی فرودگاه 0764443300 ارتباط برقرار کرد.

دبی و مسقط از پروازهای خارجی و تهران، شیراز، مشهد، اصفهان، بندرعباس، کرمان، اهواز، تبریز، یزد، همدان، بوشهر، رشت، کرمانشاه، ساری، کاشان، گرگان، جم، عسلویه، ارومیه و سنندج از پروازهای داخلی این فرودگاه هستند.

کیش علاوه بر داشتن اهمیت تجاری و اقتصادی یکی از محبوب ترین جزایر خلیج فارس برای گردشگران است. کشتی یونانی، باغ پرندگان و دلفین ها، شهر باستانی حریره، شهر زیرزمینی کاریز، اسکله تفریحی کیش، خانه مردم شناسی بومیان کیش، آب انبار دوقلو، بوستان آهوان، جزیره هندورابی، مسیر دوچرخه سواری، ساحل مرجانی، پارک ساحلی میرمهنا، لاک پشت های دریایی، تور سافاری کیش، درخت سبز، روستای باغو کیش، گذر هنرمندان جزیره کیش، کشتی های تفریحی، غواصی، شاتل و بنانا و جت اسکی از جاذبه های گردشگری و تفریحی برای مسافران این جزیره است.