خرید اینترنتی بلیط هواپیما شهر کرد

خرید اینترنتی بلیط هواپیما شهرکرد بهترین و مقرون به صرفه ترین روش خرید بلیط هواپیما برای شهرکرد است. زیرا در هر ساعت از شبانه روز و در کمترین زمان می توان تمام بلیطهای موجود را مقایسه کرد و مناسب ترین بلیط را تهیه نمود. فرودگاه بین المللی شهرکرد مرتفع ترین فرودگاه ایران است که در سه کیلومتری جاده شهرکرد به فارسان قرار دارد. پرواز داخلی به مقصد تهران و پرواز خارجی به مقصد کویت، از مهمترین پروازهای این فرودگاه بوده است ولی در حال حاضر پرواز بین المللی در این فرودگاه دایر نیست. فرودگاه در 4 کیلومتری ورودی شهر قرار گرفته است و مسافران برای رفت و آمد به آن می توانند از تاکسی های شهری استفاده کنند.

فلاوینگو یکی از بهترین گزینه ها برای خرید بلیط هواپیما ارزان داخلی و خارجی است. شما می توانید از طریق روش خرید آنلاین یا تلفنی، ارزان ترین بلیط هواپیما شهرکرد را از سایت ما تهیه کنید. برای رزرو اینترنتی بلیط هواپیما، کافیست مبدا ، تاریخ سفر و ساعت پرواز، کلاس پروازی و تعداد نفرات را انتخاب کنید تا لیستی از بهترین پروازهای روز به شما نمایش داده شود. این امکان برای شما فراهم است که در کمترین زمان با مقایسه ایرلاین های ارائه دهنده بلیط و قیمت بلیط ها، بهترین و مناسب ترین پرواز را رزرو کنید یا حضورا به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کنید. تلفن 43635000-021 هم برای رزرو تلفنی بلیط هواپیما شهرکرد، در خدمت شماست.
پروازهای داخلی به مقصد شهرکرد

تهران (فرودگاه بین المللی مهرآباد) و مشهد (فرودگاه شهید هاشمی نژاد) از مقاصد پروازهای داخلی فرودگاه شهرکرد هستند  شما می توانید برای خرید پرواز مستقیم تهران شهرکرد، پرواز مشهد شهرکرد و بالعکس از پایین همین صفحه اقدام کنید. هواپیمایی ماهان و هواپیمایی زاگرس از ایرلاین های فعال در فرودگاه شهرکرد هستند که به مسافرین خدمات رسانی می کنند.

پروازهای خارجی به مقصد شهرکرد

نخستین پرواز بین المللی فرودگاه شهرکرد به کویت در مهرماه سال 1381 به حرکت درآمده است ولی به دلیل عدم استقبال مسافران، در حال حاضر فرودگاه بین المللی شهرکرد پرواز خارجی ندارد. برای اطلاعات بیشتر از پروازهای هفتگی فرودگاه شهرکرد، قیمت بلیط هواپیما شهرکرد و لیست پروازهای شهرکرد، می توانید با شماره 199 و یا شماره اطلاعات پرواز فرودگاه شهرکرد یعنی 32270901-038 تماس برقرار کنید.

مسافران علاوه برای رزرو بلیط های پرواز داخلی و خارجی، می توانند برای اخذ ویزای شینگن، رزرو تورهای گروهی به بیشتر نقاط دنیا و رزرو هتل در همه شهرهای جهان، فلاوینگو را انتخاب کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 43635000-021 ارتباط بگیرید.

سیستم حمل و نقل درون شهری شهرکرد

گردشگران شهرکرد برای رفت و آمد در این شهر می توانند از اتوبوس های درون شهری یا شرکت واحد، تاکسی های گذری در سطح شهر، تاکسی های خطی، اسنپ و تپسی استفاده کنند. پیشنهاد می کنیم قبل از سفر از لینک های مربوطه، اپلیکیشن ها را دانلود کنید تا در شهرکرد به راحتی و بدون استرس رفت و آمد داشته باشید.