خرید بلیط هواپیما از گرگان به مقصد کیش

بلیط هواپیما گرگان کیش در حال حاضر معمولاً برای روزهای سه شنبه و جمعه هر هفته قابل رزرو است.

فرودگاه کیش دقیقاً در مرکز جزیره قرار دارد و با توجه به مساحت کمی که این جزیره دارد، شما به سرعت می توانید با وسایل نقلیه موجود به تمام نقاط جزیره دسترسی داشته باشید. قیمت بلیط هواپیما گرگان کیش در حال حاضر در کلاس اکونومی چیزی بین 450 الی 700 هزار تومان در نوسان است و برای پیدا کردن بلیط چارتر این مسیر که معمولاً قیمت پایین تری دارد، می توانید در سایت فلاوینگو جستجو کنید.

با رزرو اینترنتی بلیط هواپیما گرگان کیش در فلاوینگو می توانید بلافاصله اطلاعات پرواز خود را دریافت کنید. ما گزینه های متعددی را برای شما آماده کرده ایم. در صورت هر گونه مشکل در اتصال به اینترنت می توانید با شماره 43635-021 تماس بگیرید و به صورت تلفنی این بلیط را خریداری کنید. همچنین بعد از دریافت خدمات هم می توانید با شماره 09054800413 در تماس باشید و از بخش پشتیبانی 24 ساعته فلاوینگو، سوالات و مشکلات احتمالی را رفع کنید.

ارزان ترین بلیط هواپیما گرگان کیش 

برای به دست آوردن ارزان ترین بلیط هواپیما گرگان کیش به طور معمول سه روش کلی وجود دارد؛ اول اینکه دنبال بلیط چارتر باشید. بلیط چارتر بلیطی است که معمولاً قیمت آن تغییرات بیشتری را می پذیرد و ممکن است که در آخرین ساعات پرواز، قیمت پایینی داشته باشد. روش دیگر این است که دنبال یک بلیط لحظه آخری گرگان کیش باشید. یک بلیط لحظه آخری، بلیطی است که در آخرین ساعات قبل از پرواز ارائه می شود و شاید یک بلیط سیستمی یا چارتر باشد. 

روش سوم که در واقع اصلی ترین روش موجود است این هست که به طور مداوم صفحه مربوط به مسیر گرگان کیش در سایت فلاوینگو را آپدیت کنید تا بهترین قیمت را صید کنید. با توجه به اینکه در حال حاضر فروش بلیط هواپیما در بیشتر اوقات به صورت اینترنتی است و قیمت بلیط در سایت های فروش هم هر 15 دقیقه. تغییر می کند ممکن است به دلایل مختلفی به یکباره قیمت یک بلیط به مقدار زیادی کاهش پیدا کند.

تفاوت بلیط سیستمی و بلیط چارتر گرگان کیش

بلیط سیستمی در واقع همان بلیط معمولی است که از مبدأ اصلی یعنی ایرلاین ها صادر می شود. مزیت اصلی این بلیط، عودت بخش زیادی از پول شما در صورت کنسل شدن بلیط است. البته خوبی دیگر آن این است که برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها حساب می شود. بلیط چارتر هم در واقه یک نوع بلیط سیستمی است که در قراردادی که ایرلاین ها و آژانس ها با هم می بندند به آژانس منتقل می شود و آژانس می تواند متناسب با شرایط عرضه و تقاضا، قیمت جدیدی به مسافران پیشنهاد دهد. به طور معمول با توجه به اقتضائاتی مانند جلوگیری از خالی ماندن صندلی ها، ممکن است مدیران آژانس مربوطه قیمت بلیط هواپیما گرگان کیش چارتر را به مقدار محسوسی افزایش یا کاهش دهند.

فرودگاه کیش

به دلیل موقعیت جزیره کیش به عنوان بک جزیره گردشگری، از خیلی از فرودگاه های کشور به فرودگاه کیش حداقل یک پرواز در هفته وجود دارد. فرودگاه کیش در تقاطع بلوار امام و بلوار هنگام این جزیره و دقیقاً در مرکز آن قرار دارد. تلفنخانه فرودگاه کیش با شماره های 44443200-076 و 44443300-076در دسترس است و برای اطلاع از آخرین وضع پروازهای گرگان کیش هم باید با شماره 199 تماس بگیرید.

جاذبه های گردشگری کیش

جزیره کیش از ابتدای تأسیس به عنوان یک جزیره گردشگری به دنبال رقابت با دبی و ارائه جایگزینی بهتر برای دبی بود. البته اینکه تا چه حد به این هدف رسیده باشد، موضوع دیگری است. این جزیره در غرب تنگه هرمز و تقریباً در روبروی دبی قرار دارد و در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است. جاذبه های گردشگری کیش فراوان است ولی می توان از موارد زیر به عنوان مهمترین موارد آن یاد کرد:

شهر باستانی حریره، شهر زیرزمینی کاریز، پارک دلفین، ساحل مرجانی کیش و تفریحات آبی مانند قایق سواری، جت اسکی، موج سواری، غواصی و ...