خرید بلیط هواپیما از اصفهان به مقصد کرمان

چگونه بلیط اینترنتی پرواز اصفهان به کرمان بخریم؟ فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی، بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان هواپیما اصفهان به مقصد کرمان است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
همچنین برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

آیا مسیر اصفهان به کرمان بلیط چارتر دارد؟ خرید بلیط چارتری به دلیل قیمت پایین از پرطرفدارترین هاست که مسافر باتوجه به شرایطش می تواند رزرو و خریداری کند. بلیط چارتری و سیستمی برای کودکان کمتر از ۲ سال رایگان است. 
بلیط سیستمی برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بها و مناسب برای سفرهای برنامه ریزی شده است و در صورت کنسلی معمولا تا ۷۰٪ مبلغ به مسافر برگشت داده می شود. 
بلیط های چارتری برای افراد همیشه در سفر با چمدان بسته مناسب است که زمان رسیدن به مقصد برایشان اهمیتی ندارد و فقط خرید بلیط ارزان قیمت مدنظرشان هست. برای تمام سنین یک قیمت است و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی مبلغ به مسافر استرداد می شود.
بلیط برای کودکان زیر دو سال رایگان است.

در مجموع قیمت بلیط پرواز اصفهان به کرمان به عوامل مختلفی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی و ساعت و روز پرواز بستگی دارد. مسافران می توانند با کمی زمان و جستجو در فلاوینگو بهترین بلیط را خریداری کنند.

مسافت پرواز اصفهان به کرمان چقدر طول می کشد؟

هواپیما اصفهان به کرمان مسافتی حدود 576 کیلومتر طی می کند و این مسافت زمانی در حدود 00:49 دقیقه تا 1:10 دقیقه طول می کشد. گاهی باتوجه به مساعد نبودن شرایط آب و هوایی ممکن است پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام می شود.

پرواز اصفهان به کرمان در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه و تنها یکبار در روز با ایرلاین ماهان به حرکت در می آید.

فرودگاه کرمان در کجای شهر قرار دارد؟

فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی کرمان از مهم ترین فرودگاه های کشور در مرکز استان کرمان است که دارای دو ترمینال داخلی و خارجی می باشد.

تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز، کیش، زاهدان و اهواز از پروازهای داخلی و نجف و بغداد از پروازهای خارجی این فرودگاه هستند.

برای اطلاعات بیشتر از پروازهای خارجی و داخلی فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی کرمان مسافران می توانند با شماره 199 و یا روابط عمومی فرودگاه 03432110031 ارتباط برقرار کنند.

کرمان یکی از زیباترین شهرهای ایران در جنوب کشور با 660 اثرملی و 5 اثر که در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. 
حمام گنجعلی خان، گنبد جبلیه، باغ فتح آباد کرمان، بازار کرمان، باغ هرندی، موزه مردم شناسی زرتشتیان، مسجد جامع کرمان، بازار وکیل، مسجد ملک، یخچال زریسف، تخت دریا قلی بیگ و باغ شاهزاده ماهان از زیباترین دیدنی های کرمان برای هر رهگذری است.