خرید بلیط هواپیما اصفهان به مقصد شیراز

شنبه، سه شنبه و چهارشنبه ها روزهایی هستند که در برنامه پروازی اصفهان شیراز قرار دارند و شما فقط در همین روزها می توانید کار خرید بلیط هواپیما اصفهان شیراز را انجام دهید. بنابراین اگر روز چهارشنبه به این شهر بروید، باید آخر هفته را در شیراز بمانید.

مدت زمان پرواز اصفهان شیراز حدود 80 دقیقه است و شما می توانید بعد از پیاده شدن در فرودگاه شیراز، در کمتر از 15 دقیقه خود را به مرکز شهر برسانید. قیمت بلیط هواپیما اصفهان شیراز در کلاس اکونومی بین 170 الی 500 هزار تومان در نوسان است. معمولاً هر چقدر این بلیط را نزدیکتر به زمان پرواز خرید کنید، با قیمت مناسب تری این کار انجام می شود ولی همیشه اینطور نیست و زمان هایی هم وجود دارد که ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری اصفهان شیراز زیادتر از حد معمول شود. این اتقاق زمان هایی رخ می دهد که متقاضیان این پرواز زیاد است؛ مانند روزهای نزدیک به 7 آبانماه که سالگرد بزرگداشت کوروش است و افراد زیادی قصد رفتن به پاسارگاد و شیراز دارند.

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما اصفهان شیراز بهترین روش برای خرید این بلیط است. با این کار بلافاصله اطلاعات شما در بانک اطلاعاتی شرکت هواپیمایی ثبت می شود و پیامک بلیط برای شما خواهد آمد. فلاوینگو این افتخار را دارد که با پشتوانه حدود 10سال تجربه در شرکت عالی گشت، این خدمت را به شما ارائه دهد. در صورت نیاز به پشتیبانی و یا عدم دسترسی به اینترنت، می توانید با شماره تلفن 021-46635 یا 09054800413 تماس حاصل فرمایید.

خرید بلیط لحظه آخری هواپیما اصفهان  شیراز در فلاوینگو 

هر چند ارزان ترین بلیط هواپیما اصفهان شیراز، لزوماً یک بلیط لحظه آخری نیست ولی در مواقعی این اتفاق می افتد. برای خرید بلیط لحظه آخری اصفهان شیراز کافیست صفحه مربوط به قیمت های مختلف این مسیر را در فلاوینگو به طور مرتب آپدیت کنید. فلاوینگو تقریباً هر 15 دقیقه قیمتهای خود را متناسب با بازار عرضه و تقاضای بلیط، کم و زیاد می کند. با مداومت در بررسی های خود می توانید در نزدیکی زمان پروازهای اصفهان شیراز، بلیط مناسبی را تهیه کنید. فقط می ماند که روحیه سفر خوبی داشته باشید و بلافاصله بعد از پیدا شدن بلیط مناسب، خود را با زمان پرواز هماهنگ کنید و بار سفر را ببندید.

آیا بلیط چارتر اصفهان شیراز ارائه می شود؟

برای پاسخ به این سؤال در ابتدا باید با مفهوم چارتر و وضعیت ارائه این بلیط در حال حاضر آشنا شوید. چارتر در لغت به معنای دربست گرفتن است. وقتی آژانس های هواپیمایی تعدادی زیادی از صندلی های یک هواپیما را از ایرلاین مربوطه با قیمت کمتری می خرند و در ادامه با قیمت دیگری آن را به مسافران می فروشند، در اصطلاح به این بلیطها، بلیط چارتر گفته می شود. یک بلیط چارتر گاهی ممکن است با قیمت پایین تر از قیمت بلیط سیستمی ارائه شود.

مزیت بلیط سیستمی به بلیط چارتر هواپیما اصفهان شیراز این است که در بلیطهای سیستمی به مسافر این امکان داده می شود که پرواز خود را لغو کند و بخش زیادی از پول خود را پس بگیرد. همچنین بلیط سیستمی برای کودکان 2 تا 12 سال نیمبها و برای نوزادان زیر 2 سال رایگان است. بلیط چارتر تنها برای کودکان زیر 2 سال رایگان است.

فرودگاه شیراز    

فرودگاه شیراز که به نام شهید دستغیب مزین شده است، بعد از فرودگاه های تهران و مشهد، بالاترین ترافیک را در کل فرودگاه های کشور دارد. این فرودگاه در جنوب شرقی شیراز قرار دارد و شما در کمتر از 15 دقیقه می توانید با وسایل حمل و نقل مناسبی که وجود دارد، خود را به مرکز شهر برسانید. این فرودگاه در نزدیکی میدان گل سرخ شیراز قرار دارد و ایستگاه متروی شهید دستغیب هم دقیقاً در کنار این میدان است و شما با سوار شدن بر قطار می توانید به راحتی به کمک شبکه مترو به همه نقاط شیراز بروید. تلفنخانه مرکزی این فرودگاه با شماره 071-37115000 در دسترس شماست و برای اطلاع از آخرین وضع پروازهای این فرودگاه هم می توانید با شماره 199 تماس بگیرید.

جاذبه های گردشگری شیراز

شیراز شهر حافظ و سعدی و شهر کوروش بزرگ است. تعداد مکان های دیدنی شیراز در کنار اصفهان، در رتبه های بالای جدول در بین استان های کشور است. این شهر که در جنوب غربی کشور قرار دارد به دلیل نزدیکی به پاسارگارد که محل دفن کوروش بزرگ است، بسیار مورد توجه گردشگران جهانی است. شما می توانید برای شناخت بیشتر جاذبه های گردشگری شیراز به مجله فلاوینگو سر بزنید.گزیده ای از این جاذبه ها در ادامه آمده است:

باغ عفیف آباد، بارگاه شاهچراغ، آرامگاه سعدی، بازار وکیل، آرامگاه حافظ، تخت جمشید و آرامگاه کوروش کبیر، غار شاپور،  حمام وکیل و ...