خرید اینترنتی بلیط هواپیما زنجان

خرید اینترنتی بلیط هواپیما زنجان آسان ترین روش خرید بلیط هواپیما است. فرودگاه بین المللی زنجان از مجهزترین فرودگاههای کشور است که در فاصله 15 کیلومتری شمال غربی شهر زنجان در جاده قدیم اردبیل واقع شده است و دارای یک ترمینال برای پروازهای داخلی و بین المللی است. 

شما می توانید قیمت بلیط هواپیما زنجان را به صورت آنلاین از روی سایت فلاوینگو چک کنید و ارزان ترین بلیط هواپیما زنجان را به صورت اینترنتی در کمترین زمان خریداری کنید. با انتخاب مبدأ و مقصد، تاریخ و روز سفر، کلاس های پروازی و تعداد نفرات؛ لیستی از بهترین پروازهای روز برای شما به نمایش درخواهد آمد. در ادامه باید با مقایسه ایرلاین های ارائه دهنده بلیط و قیمت ها، بهترین بلیط را خریداری و رزرو کنید. همچنین می توانید با تماس با شماره 43635000-021 با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و بلیط خود را به صورت تلفنی رزرو کنید. راه سوم این است که در صورت امکان، به صورت حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کنید. 

پروازهای داخلی به مقصد زنجان

مشهد (فرودگاه شهید هاشمی نژاد)، کیش (فرودگاه بین المللی کیش) و تهران (فرودگاه بین المللی مهرآباد) از مقصدهای داخلی فرودگاه زنجان هستند. شما می توانید برای رزرو پروازهای خارجی فرودگاه زنجان و بلیط پروازهای کیش، تهران و مشهد به زنجان، از پایین همین صفحه اقدام کنید. خوب است بدانید که هواپیمایی آتا، هواپیمایی کیش و هواپیمایی تابان از ایرلاین فعال در پروازهای فرودگاه زنجان هستند که در مسیرهای داخلی به مسافرین خدمات رسانی می کنند.

علاوه بر رزرو بلیط هواپیما زنجان، رزرو پروازهای داخلی و بین المللی به سراسر جهان، رزرو هتل در تمام شهرهای دنیا، اخذ ویزای توریستی کشورهای مختلف، اخذ ویزای تضمینی شینگن و رفع ریجکتی ویزای شینگن و سفر با تورهای گروهی از خدمات فلاوینگو (عالی گشت) برای مسافرانش است. مسافرین برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 43635000-021 ارتباط برقرار کنند.

پروازهای خارجی به مقصد زنجان

از فرودگاه زنجان به مدینه به صورت فصلی پرواز با ایرلاین ایران ایر انجام می شود و قرار است پرواز به مقصد کشور ترکیه و جمهوری آذربایجان هم در این فرودگاه برقرار شود. مسافرین برای دریافت اطلاعات بیشتر از ساعات پرواز فرودگاه زنجان می توانند با شماره 199 و یا اطلاعات پرواز فرودگاه زنجان به شماره 3260301-0241 ارتباط برقرار کنند.

سیستم حمل و نقل درون شهری زنجان

مسافران برای رفت و آمد درون شهری در داخل شهر زنجان می توانند از اسنپ و تپسی، اتوبوس های شرکت واحد، تاکسی های خطی و گذری در سطح شهر استفاده کنند. بهتر است قبل از سفر اپلیکشن های مرتبط را از لینک داده شده، دانلود کنید تا سفری راحت را تجربه کنید.