خرید بلیط هواپیما از کرمان به مقصد شیراز

برای خرید بلیط پرواز کرمان به شیراز از طریق ایرلاین ها و آژانس ها می توان اقدام کرد. عموما ایرلاین ها بلیط های پرواز را به آژانس های هواپیمایی پیش فروش می کنند و در نهایت آژانس ها با قیمت گذاری به صورت بلیط سیستمی و چارتری به مسافرین پرواز می فروشند.

چگونه بلیط ارزان هواپیما کرمان به شیراز بخریم؟ 
فلاوینگو از سایت های معتبر فروش بلیط های داخلی و خارجی است که با در نظر گرفتن شرایط مسافر، مناسب ترین را پیشنهاد می دهد. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ روز پرواز و تعداد نفرات، لیستی از پروازهای مقصد مورد نظر برای مسافر نمایش می دهد که مسافر باتوجه به زمان و بودجه ای که برای سفر در نظر گرفته، می تواند مناسب ترین بلیط را به صورت آنلاین و در زمان کمی رزرو و خریداری کند.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

آیا مسیر کرمان به شیراز بلیط چارتری دارد؟ پرواز مسیر کرمان به مقصد شیراز تنها در سه روز هفته و با یک ایرلاین انجام می شود. خرید بلیط سیستمی برای سفرهای برنامه ریزی شده منطقی تر است. بلیط چارتری در زمانی که صندلی هواپیماها خالی می مانند با قیمت کمتری به فروش می رسند. اما ممکن است در روزهایی هم که مسافر زیاد است، بلیط ها از قبل به صورت سیستمی فروخته شده باشند.

مسافت پرواز کرمان به شیراز چقدر است؟

مسافت پرواز کرمان به شیراز حدود ۴۳۹ کیلومتر است و این مسافت زمانی بین ۰۰:۳۸ دقیقه تا ۱:۰۵ دقیقه طول می کشد. در بعضی روزها به دلیل مساعدنبودن شرایط آب و هوایی پرواز ممکن است با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

پرواز کرمان به شیراز با ایرلان ماهان در روزهای یکشنبه، سه شنبه، پنج شنبه و تنها با یک پرواز به حرکت درمی آید.

فرودگاه شیراز کجای شهر قرار دارد؟

شیراز از مهم ترین شهرهای ایران است که دو فرودگاه دارد. فرودگاه قدیم در سال ۱۳۰۸ در نزدیکی صحرای آقاباباخان در جنوب شهر نزدیک جاده شیراز و بوشهر احداث شده و فرودگاه جدید با ۵۰۰ هکتار به عنوان فرودگاه بین المللی در سال ۱۳۴۵ تاسیس شد.
فرودگاه شهید دستغیب شیراز چهارمین فرودگاه پررفت و آمد کشور است که علاوه بر کاربرد مسافربری، کابرد نظامی هم دارد.

پروازهای داخلی به مقاصد لاوان، سیری، قشم، کیش، بندرعباس، لامرد، لار، تهران، مشهد، اصفهان، اهواز، آبادان، کرمانشاه، بوشهر و بندرلنگه و پروازهای خارجی به مقاصد ترکیه، روسیه، سودان، مصر، سوریه، قطر، دبی، ابوظبی، بحرین، کویت و عربستان صعودی از فرودگاه دستغیب شیراز انجام می شود.

برای اطلاعات بیشتر از پروازهای داخلی و خارجی می توان با اطلاعات پرواز ۱۹۹ و یا شماره روابط عمومی ۰۷۱۳۷۱۱۸۰۲۰ ارتباط برقرار کرد.

شیراز شهرتش را مدیون تاریخ و تمدن چندهزارساله اش است. شهری جهانی که برای هرگردشگری دوست داشتنی و افسونگر است و به تنهایی یکی از ارزشمندترین شهرهای تاریخی دنیاست. 
حافظیه، سعدیه، آرامگاه شاه چراغ، دروازه قرآن، آرامگاه خواجوی کرمانی، باغ نارنجستان قوام، باغ ارم، باغ دلگشا، باغ جهان نما، باغ عفیف آباد، ارگ کریم خان، عمارت شاپوری، حمام وکیل، مسجد وکیل، بازار وکیل، عمارت کلاه فرنگی، خانه زینت الملوک، مسجد نصیرالملک، مسجد جامع عتیق، تخت جمشید و پاسارگاد آرامگاه کورش کبیر از زیباترین جاهای گردشگری شیراز برای هر مسافری است.