خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارک

برای داشتن سفری راحت و سریع به جزیره خارک، خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارک بهترین انتخاب است. فرودگاه جزیره خارک در جنوب شرقی جزیره و 4 کیلومتری مرکز جزیره خارک قرار دارد. همچنین این فرودگاه در 57 کیلومتری شمال غربی بوشهر، 35 کیلومتری بندرگناوه و 30 کیلومتری بندر ریگ واقع شده است. تهران مهمترین مقصد پروازی این فرودگاه است. مسافران برای رفت و آمد به فرودگاه جزیره خارک می توانند از تاکسی های مستقر در فرودگاه یا تاکسی های عمومی در جزیره استفاده کنند.

برای خرید بلیط هواپیما خارک از فلاوینگو، مسافران باید پس از انتخاب مبدأ و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پروازی و تعداد نفرات، چند لحظه کوتاه صبر کنند تا لیستی از بهترین پروازهای موردنظر برای آنها نمایش داده شود. به این ترتیب مسافران در کمترین زمان و در هر ساعت از شبانه روز می توانند بهترین و ارزان ترین بلیط هواپیما خارک را تهیه کنند. ضمناً شماره تلفن 43635000-021 هم برای رزوو تلفنی بلیط هواپیما خارک در انتظار شماست.

پروازهای داخلی به مقصد خارک

از فرودگاه خارک به شهرهایی مانند تهران، شیراز، اصفهان و بوشهر پرواز انجام می شود. شما می توانید برای رزرو بلیط هواپیما تهران خارک و بلیط هواپیما شیراز خارک از پایین همین صفحه اقدام کنید. بلیط هواپیما اصفهان خارک، بلیط هواپیما بوشهر خارک، بلیط هواپیما اهواز خارک و ... نیز سایر بلیطهای خارک هستند که می توانید آنها را در فلاوینگو رزرو کنید. ضمناً فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان، فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز، فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران، فرودگاه بین المللی اهواز از مقاصد پروازی فرودگاه خارک هستند و پروازها با هواپیمایی ماهان و هواپیمایی نفت ایران انجام می شود.

دقت داشته باشید که در صورت نبودن پرواز به جزیره خارک مسافران می توانند از فرودگاه بوشهر استفاده کنند و از آنجا با وسایل حمل و نقل دریایی به جزیره خارک سفر کنند. برای خرید بلیط هواپیما بوشهر از فلاوینگو اقدام کنید. ضمناً مسافران برای دریافت اطلاعات بیشتر از برنامه پروازی فرودگاه خارک باید با شماره 199 و یا 07733822456 تماس برقرار کنند. دقت داشته باشید با توجه به کم بودن پروازهای خارک، برای برنامه ریزی مناسب باید از چند روز پیش در مورد زمان پروازها استعلام کنید تا از آخرین برنامه پروازی خارک مطلع شوید.

علاوه بر رزرو بلیط هواپیما به تمام شهرهای ایران و جهان، شما می توانید برای اخذ ویزا شینگن تضمینی، رزرو هتل، اخذ ویزای های توریستی، اخذ ویزای تحصیلی کانادا و تورهای گروهی اروپا و دیگر نقاط جهان، به فلاوینگو اعتماد کنید. ضمناً برای مشاوره رایگان در مورد ویزا و تورهای گروهی با شماره 43635000-021 تماس برقرار کنید.