خرید بلیط هواپیما از خارک به مقصد شیراز

برای خرید بلیط هواپیما خارک شیراز رفت و برگشت  باید بدانید که با توجه به اینکه خارک یک جزیره کوچک است و فقط اهمیت اقتصادی و نفتی دارد، تعداد متقاضیان بلیط هواپیما شیراز خارک کم است و بیشتر آنها کارمندان وزارت دفاع و شرکت ملی نفت هستند. بنابراین پروازهای این مسیر هم بسیار محدود خواهد بود و شما باید هر بار، برنامه پروازی خارک شیراز را از فرودگاه خارک یا شیراز استعلام کنید.

فرودگاه شیراز تا مرکز این شهر حدود 10 کیلومتر فاصله دارد و شما حدود 30 دقیقه وقت نیاز دارید تا خود را از فرودگاه به مرکز شهر برسانید. به دلیل کم بودن تعداد این پروازها، معمولاً بلیط چارتر برای این مسیر وجود ندارد ولی شما می توانید آن را با قیمت مناسب در فلاوینگو رزرو کنید.

برای رزرو اینترنتی بلیط هواپیما خارک شیراز می توانید در بالای همین صفحه، برنامه پروازی این مسیر را چک کنید و از همان جا خرید خود را انجام دهید. شماره تلفن 43635-021 هم برای رزرو تلفنی بلیط و یا دریافت مشاوره تلفنی، در خدمت شما خواهد بود. همچنین شماره تلفن 09054800413 در همه روزهای هفته و به صورت 24 ساعته در خدمتگذاری شما آماده است.

انواع  بلیط هواپیما خارک شیراز رفت و برگشت

به طور کلی بلیط هواپیما به دو دسته سیستمی و چارتر تقسیم می شود. هر چند بلیط هواپیما خارک شیراز چارتر خیلی کم ارائه می شود ولی اگر تفاوت بلیط سیستمی و بلیط چارتر را بدانید، بی فایده نخواهد بود. بلیط سیستمی ساده ترین نوع بلیط است که توسط ایرلاین ها ارائه می شود و معمولاً گران ترین نرخ را دارد. این بلیط دو مزیت اصلی دارد؛ اولاً اینکه قابلیت کنسل شدن و عودت بخش زیادی از پول شما را دارد و ثانیاً برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها حساب می شود. به این ترتیب، در صورتی که بخواهید حتماً در تاریخ خاصی در شیراز حضور داشته باشید و یا به همراه خانواده و کودکان به شیراز سفر کنید، این بلیط برای شما ایدئال است.

بلیط چارتر هم بلیطی است که قیمت آن توسط آژانس ها تعیین می شود. کاری که آژانس ها می کنند این است که با ایرلاین ها قرارداد می بندند و از مدتها قبل صندلی های آنها را به طور دربستی اجاره یا به اصطلاح چارتر می کنند. از آن جایی که آژانس ها به طور عمده این خرید را انجام می دهند، با قیمت مناسب تری می توانند صندلی ها را چارتر کنند. آن ها در ادامه بلیط را به اقتضای بازار عرضه و تقاضا، ممکن است با قیمتی پایین تر یا بالاتر از قیمت بلیط سیستمی به مسافران ارائه دهند. بنابراین این تصور که قیمت بلیط هواپیما خارک شیراز چارتر الزاماً کمتر از قیمت بلیط سیستمی است، درست نیست.

فرودگاه شیراز            

فرودگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز دارای یک ایستگاه متروی مناسب به همین نام در نزدیکی خود است. این ایستگاه مترو در میدان گل سرخ شیراز و در جنوب شرقی این شهر قرار دارد و شما می توانید در کمتر از 20 دقیقه خود را از این ایستگاه مترو به مرکز شهر برسانید. همانطور که گفته شد این فرودگاه در 10 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد و فاصله زیادی با آن ندارد. در صورت نیاز به ارتباط با مسئولین این فرودگاه می توانید با شماره 37115000-071 تماس بگیرید. همچنین برای اطلاع از وضع پروازهای خارک شیراز می توانید با شماره سراسری 199 تماس بگیرید.

جاذبه های دیدنی شیراز

شیراز مرکز استان فارس است و حدوداً در جنوب غربی ایران قرار دارد. گردشگران جهانی، شیراز را با تخت جمشید آرامگاه کوروش بزرگ در نزدیکی این شهر می شناسند. منشور حقوق بشر کوروش را می توان اولین و مهمترین سند تاریخی بشریت در حوزه حقوق بشر دانست که به ثبت جهانی رسیده است. ما در مجله فلاوینگو مقالات مفصلی را به جاذبه های گردشگری شیراز اختصاص داده ایم. شما می توانید در ادامه مهمترین مکان های دیدنی شیراز را ببینید:

آرامگاه سعدی، غار شاپور، آرامگاه حافظ، حمام و بازار وکیل، باغ عفیف آباد، بارگاه شاهچراغ، تخت جمشید و آرامگاه کوروش کبیر و ...