خرید بلیط هواپیما از کیش به مقصد ارومیه

بالاترین قیمت بلیط هواپیما کیش ارومیه معمولاً در روزهای جمعه رقم می خورد چون در این روزها مسافران زیادی بعد از یک استراحت آخر هفته در کیش، قصد بازگشت به شهر خودشان را دارند. البته این موضوع به هیچ وجه یک قاعده کلی نیست.

فرودگاه ارومیه در شمال شهر ارومیه قرار دارد و تا مرکز شهر حدود 12 کیلومتر فاصله دارد. شما می توانید با صرف تقریباً 25 دقیقه زمان، خود را از فرودگاه به مرکز شهر برسانید. زمان مفید این پرواز حدود یک ساعت است. با توجه به تعداد زیاد مسافرین این مسیر، بلیط هواپیما کیش ارومیه چارتر هم گاهی ارائه می شود و شما می توانید آن را در فلاوینگو جستجو کنید.

بهترین روش برای خرید بلیط هواپیما در حال حاضر استفاده از خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش ارومیه است. شما به راحتی می توانید از طریق بالای همین صفحه، مشخصات خود را وارد کنید و به سرعت اطلاعات بلیط خود را دریافت کنید. شماره تلفن 43635-021 برای خرید تلفنی بلیط و شماره تلفن 09054800413 برای پشتیبانی 24 ساعته از شما اختصاص داده شده است.

ارزان ترین بلیط هواپیما کیش ارومیه

برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما کیش ارومیه، بهترین کار این است که به طور مرتب صفحه مربوط به پرواز کیش ارومیه را در فلاوینگو بررسی کنید. برای توضیح بیشتر باید بدانید که افراد به طور معمول به دنبال بلیط لحظه آخری هواپیمای کیش ارومیه هستند و یا دوست دارند بلیط چارتر این مسیر را رزرو کنند ولی متأسفانه این کار لزوماً شما را به ارزان ترین بلیط نمی رساند. در واقع با توجه به پیشرفت سیستم های تعیین قیمت در سایت های اینترنتی، در حال حاضر معمولاً هر 15 دقیقه اعتبار قیمت های اعلام شده از دست می رود و شما باید صفحه را دوباره آپدیت کنید.

با وجود چنین سیستم قدرتمندی، به راحتی می توان هر 15 دقیقه قیمت ها را تغییر داد و اپراتور سایت می تواند حتی در چند ساعت مانده به پرواز، شانس خود برای فروش بلیط با قیمت بالا امتحان کند. بنابراین بلیط لحظه آخری لزوماً پایین ترین قیمت را ندارد. 

در مورد بلیط هواپیما کیش ارومیه چارتر هم باید بگوییم که هر چند معمولاً این بلیط، قیمت پایین تری نسبت به بلیط های معمولی یا همان سیستمی دارد ولی این نوع بلیط هم لزوماً پایین ترین قیمت را ندارد.

تفاوت بلیط سیستمی و بلیط هواپیما کیش ارومیه چارتر

بلیط سیستمی دو برتری اصلی نسبت به بلیط چارتر دارد؛ قابلیت عودت بلیط و نیم بها بودن برای کودکان 2 تا 12 سال. در واقع در صورت انصراف از سفر می توانید بلیط سیستمی را لغو کنید و حداقل تا 50 درصد مبلغ را پس بگیرید. این ویژگی باعث می شود که شما بتوانید با خیال راحت بلیطهای سیستمی را برای تاریخ سفر خود رزرو کنید و در نزدیکی سفر، دغدغه پیدا کردن بلیط نداشته باشید و حتی اگر سفر شما هم لغو شد، ضرر زیادی متوجه شما نشود. ضمناً با خرید بلیط سیستمی می توانید در سفرهای خانوادگی که با کودکان همراه هستید، هزینه سفر خود را کاهش دهید.

همانطور که گفته شد ویژگی مثبت بلیط چارتر این است که معمولاً قیمت پایین تری نسبت به بلیط سیستمی دارد ولی ایراد آن، این است که نمی توانید آن را کنسل کنید و قیمت آن برای تمام گروه های سنی یکسان است.

فرودگاه ارومیه

فرودگاه ارومیه در شمال شهر ارومیه و در کنار جاده ارومیه سلماس قرار دارد. این فرودگاه تا مرکز شهر حدود 12 کیلومتر فاصله دارد ولی این مسیر به سرعت در کمتر از 30 دقیقه طی می شود. ضمناً تلفنخانه این فرودگاه با شماره 32777766-044در دسترس شماست و شماره 199 هم برای اطلاع از وضع پروازهای کیش ارومیه در خدمت شماست.

جاذبه های گردشگری ارومیه

ارومیه را پایتخت والیبال ایران می دانند. این شهر که در غرب دریاچه ارومیه قرار دارد، مرکز استان آذربایجان غربی در منتهی الیه شمال غربی ایران قرار دارد. جاذبه های گردشگری ارومیه فراوان است و شما می توانید در مجله فلاوینگو، مقالات مفصلی در مورد آن بخوانید. مهمترین مکان های دیدنی ارومیه که نباید در سفر به ارومیه، بازدید از آن ها را از دست بدهید، عبارت است از:

پیست اسکی خوشاکو، دره ی قاسملو، چشمه آب گرم هفت آباد، سد بوکان، آبشار شلماش، دریاچه مارمیشو، چشمه آب معدنی کوه زنبیل و ...